Devlet Destekli

Acil Paraya İhtiyacım Var Diyene 1 Saat İçinde Nakit!

Acil Paraya İhtiyacım Var Diyene 1 Saat İçinde Nakit!

Acil para yardımı arıyorum 1 saat içinde nakte ihtiyacınız mı var? Sizler için acil nakit bulma yöntemlerini araştırdık. Borç para veriyorum, nakit para verilir, gibi cümleler ile sizi kandırmak isteyen kişilere kanmadan aşağıdaki önerilerimiz ile nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tefeci telefonlarını internet üzerinden araştırmayın ve yasal olmayan yollara başvurmayın. İntoko Borç para, Senetle para bulma yolları, öğrenciyim paraya ihtiyacım var diyorsanız buradan bilgi alabilirsiniz. Alacağınız bir elektronik eşyayı bozdurarak elinize nakit para geçmesini sağlayabileceğiniz gibi kredilere de başvurarak acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Öğrenciyim paraya ihtiyacım var yardım edin nasıl para bulurum diyenlere borç para veriyorum ilanlarını her yerde görüyoruz. 2020 yılında borç para veriyorum senetle para bulma ve nakit para bulmanın yollarını sizler için araştırdık. İşte acil para bulma teknikleri.

Aşağıda, para arıyorum paraya ihtiyacım var diyenler için 10 farklı acil paraya ihtiyacım var nasıl bulabilirim sorusunun cevabı mevcuttur. Linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Öğrenciyim Paraya İhtiyacım Var acil Nakit Para Bulmanın Yolları Nelerdir?

Öğrencilerin ne kadar zorlu şartlarda yaşadıklarını düşünce acil nakit para bulmak için de farklı yollara başvurmadan önce yazımızda göz atarak 1 saat içinde acil para bulmak istiyorsanız, bu oldukça zor olacaktır. Ancak aşağıda belirttiğimiz 10 farklı acil para bulma yöntemi sayesinde kısa süre içerisinde para bulabilirsiniz. Tek amacı zor durumda olan vatandaşın elinden 3 kuruşunu almak olan PONZİ işlerden uzak durmanızı önemle tavsiye ederiz. Acil para yardımı arıyorum yolları nelerdir diyorsanız aşağıdaki yöntemlere bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 • İlk olarak; Senetle bozdurma cep telefonu alıp satmak yöntemlerine başvurabilirsiniz.
 • 600-700 TL. para ödeyip vergisiz ve faturasız ürün satan ve size parayı bulacağınızı söyleyenlerden uzak durun!
 • Bankaların düşük limitli kredi kartlarına başvurmak acil para için geçici bir çözüm olabilir.
 • Faturalı senetleriniz için finansman sağlayan kurumlara ve bankalarla görüşüp bozdurmak fikri de sıcak geldiyse senet karşılığı kredi veren yerlere başvurun.
 • Elden taksitle altın veya bilezik satan kuyumculara başvurmak ta para bulmanın en kolay bir yöntemleri arasındadır.
 • Gelir belgesi olmayanlara gelir belgesiz maaş bordrosuz kredi veren bankalara İNTERNET ŞUBELERİNE başvuru yaparak kredi çekebilirsiniz.
 • Kısa vadeli ihtiyaçlarınız için hemen paraya çevrilen ürünleri elden taksitli alıp satmak,
 • KKB notunuzu düşüren borcu yapılandırarak üzerine kredi ilavesi almakta çözün yöntemleri arasında sıralayabiliriz.
 • Senetle otomobil veya ikinci el araç alıp nakite çevirmekte işinizi görebilir.
 • İçeri dışarı mantığı ile çalışan firmalardan ürün alıp nakite çevirmek gibi yollardan nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tüm bu yöntemler en kolay para bulmak isteyenler için geçerlidir.

Acil Para Yardımı Arıyorum Diyenlere 1 Saat İçinde Para Bulmanın Yolları Var mı?

Çoğu borç batağında olan ve sicilini daha önceki düzensiz alışkanlıklarından dolayı düşüren kişiler para bulmakta oldukça zorlanmaktadırlar. İhtiyaç kredisi bile bu tür kişilere çıkmadığı ve bankaların güvensiz müşteri diye adlandırdıkları kredi notu düşük bireylere  kredi çıkarmadığı ve bu kişileri olduğundan daha da fazla borç batağına sürüklediği hayatımızın bir gerçeği. Her zaman işler iyi gitmeyebilir ve acil para ihtiyacımız olabilir. Dar zamanınızda para bulma yöntemlerini araştırıyor olabilirsiniz. Bu durumda imdadımıza acil borç para bulma yöntemleri yetişir. Borç Para Nereden Bulabilirim Sorusunun Yanıtını mı arıyorsunuz. Senetle para bulma yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Farklı şekillerde borç para bulacağımız yöntemler karşımıza çıkmaktadır. Borç senetle altın veren kuyumcular, cep telefonunu taksitle alarak değerinden az fiyata satmak, en son illegal tefeciler maalesef ki para bulma konusunda bize yardımcı olmaktadır. Her ne olursa olsun  para bulmak için öncelikle siz siz olun eşinize dostunuza danışmadan ilk olarak bankaya başvuru yapmadan bu dolaylı para bulma yöntemlerinden kaçının. Zaten geçici olarak rahatlatmanızı sağlayacak bu yöntemler sizi bir sonraki ayda borcunuzu olduğu gibi durmasından başka bir işe yaramayacağından ödeme planının düzgün yapıldığı ve daha az zararlı yöntemleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

acil-para-lazım

Siciliniz düşükse kredi notunuz düşüklüğü acil para bulmanızı zorlaştıracaktır.

Acil Paraya İhtiyacım Var Borç Para Arıyorum Diyenler Okuyun!

Sicili kötü olan, kredi notu düşüklüğü ve kırmızı kalem çekildikleri için bankalardan kredi alamayan acil nakit ihtiyaçlarını senetle para veren yerlere başvuru yaparak giderebilirler. Acil nakit ihtiyaçlarınızda hemen para bulabileceğiniz senetle eşya satan yerler, senetle altın satan kuyumcular, senetle cep telefonu bozan yerlerden para ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızdan eksi avans çekerek de çok acil para bulmak konusunda biraz rahat nefes alabilirsiniz. Tabi bunlar az limitli para ihtiyaçlarının karşılanması için başvurulan yöntemlerdendir. 15 bin  ve üzeri nakit para ihtiyacı olanlar finans kuruluşlarından kredi alabilirsiniz. Bankalar genelde yüksek limitli krediler için ya kefil ya da ipotek talep etmektedir. İpotek ettirecek bir tarla, arsa, ev gibi taşınmazın karşılığında para bulabilirsiniz. Bankalardan kredi alamayanlar ipotek karşılığı kredi talebinden de sonuç alamazlarsa senet karşılığında finansman desteği alabilirler.

Borç para veriyorum 2020 ilanlarına başvurabilirsiniz. Bunun yanında borç para arayanlar Senetle para veren yerler ve acil para bulma yöntemleri ile ilgili araştırma yazımızdan bilgi alarak ön araştırma yapıp doğru kaynaktan finansman desteği alabilirler.

nakit para veren yerler

Acil Paraya İhtiyacım Var Diyenlere Öneriler

Borç para nereden bulabilirim diyenlere 1 saat içinde para bulmak ne kadar zor olsa da senetle cep telefonu almak, senetle altın alıp bozdurmak gibi yöntemleri kısaca anlatmak gerekirse;

Acil Nakit Lazım Diyenlere Bozdurma Cep Telefonu

En çok tercih edilen para bulma yöntemi ise beyaz eşya veya elektronik eşyaların taksitle alınıp bu eşyaların satışından geçici olarak para kaynağı oluşturma yöntemidir. Eğer sizde bu taksitli elektronik eşya almayı düşünüyorsanız cep telefonu alarak satışından geçici nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Alacağınız sıfır hiç kullanılmamış cep telefonlarını faturası ile beraber paketini açmadan satışını yaparak geçici bir çözüm bulabilirsiniz. Cep telefonlarını kendi hattınızın üzerinden taksitli olarak da alabilirsiniz. Operatörlerin çoğu faturalı hatlara ek olarak taksitli telefon satışı yaparlar. Bu şekilde faturalı hatlarınıza ilaveten yapacağınız bir telefon alımı ile bu telefonun satışından da geçici olarak para bulma çözümüne başvurabilirsiniz. Hangi yöntemi denerseniz deneyin mutlaka aylık taksit ödemesi olarak sonradan bu parayı geri ödeyeceğinizi unutmayın. Taksitli satış yapan beyaz eşya dükkanlarını araştırın. Mutlaka içlerinden senet karşılığında beyaz eşya, cep telefonu gibi ürünlerin satışını yapacaktır. Sonradan sizde bu ürünleri daha düşük fiyatlardan da olsa satarak para bulabilirsiniz.

Aşağıda senetle alışveriş yapabileceğiniz 6 firmaya ait internet sitesi bulunmaktadır.

 • Simport senetle cep telefonu satışı, Ayrıntılar.
 • MutluEvim Senetle IPhone, buradan fiyatları inceleyebilir ne kadar paraya ihtiyacınız varsa senetle telefon alarak bu şekilde finansman sağlayabilirsiniz.
 • Çetintaşlar senetli alışveriş sitesi,
 • Evimegeldi senetli alışveriş sitesi, Senetli 300 ila 3500 lira arasında alışveriş için detaylar..
 • Beko Bayraktar senetle eşya satışı yapan firmalardan biridir. Bilgi için tıklayınız.

Acil paraya ihtiyacım var diyorsanız bilgi alın!

Acil Senetle Para Bulma (Altın Alımı)

Senetle altın alan var mı? 2020 yılında da en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Senetle Altın veren kuyumcularla iletişime mi geçmek istiyorsunuz.  Ülkemizde İstanbul Mecidiyeköy, Ankara’ da Ulus, Bursa Kapalı çarşı’ da bulunan kuyumcular senetle altın arayanlara online senetle altın vererek acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için oldukça yardımcı olmaktadır. Senetle altın nasıl alınır cevabını arayanlara senetle altın veren kuyumcuların bazıları taksitli satış yapmaktadır. Güvenli olması dolayısıyla çoğu kişi kuyumculardan alışveriş yaparak sattıkları değerli eşyaların karşılığında para kaynağı yaratırlar. Tabi bu yöntemi kuyumcuların hepsi tercih etmez. Ne de olsa güvene dayalı bir alışveriştir. Bu nedenle tanıdığınız ve daha öncesinden çalıştığınız kuyumculardan yardım alabilirsiniz. Aldığınız altını gerektiğinde paraya çevirerek nakit bulabilirsiniz. Gerekirse olduğu gibi borçlarınızı bununla karşılayabilirsiniz.

1 saat içinde nakit para

Nakit Para Veren Yerlere Başvuru Yapabilirsiniz

Senetle altın veren kuyumcuları nereden bulabilirim, diyenler için senetle altın veren kuyumcular en çok İstanbul’ da vardır. İstanbul Mecidiyeköy deki kuyumcular genelde güvendikleri insanlar ile bu tür alışveriş yapmakta, senetle altın alanlarda altınları bozdurarak geçici para kaynağı yaratmaktadır. Senetli alışveriş güvene dayalı bir yöntemdir yasal işlemlere maruz kalmamak için aylık taksit ödemelerini düzenli yapmak gereklidir. Zaten bu tür alışverişleri daha önceden kredi notu düşük veya bankalardan sicil nedeniyle kredi alamayanlar tercih etmektedir. Daha önceden bu tür davranışlar yüzünden para bulamamanın kaygısını hayatı boyunca sürekli yaşamak istemeyenler bankalar ile olan ilişiklerini düzeltmeli, ödemelerini düzenli ve günü gününe eksiksiz yapmalı aşırı hamlelerden kaçınmalıdır. Birde bir diğer  yöntem olan kredi kartından eksi avans çekme işlemi ile de anlık borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Bu ödemeler her zaman bir ay sonraki bütçenizi zorlayacağından aşırı harcamalardan kaçınmalı, masraf kalemlerinizi olabildiğince düşürmelisiniz. Herkesin nakit bulmakta zorlandığı zamanlar elbette olacaktır. En yakın aile bireylerinden borç para  alabilirsiniz. Bu zamanda kimse kimseye güvenmiyor haklısınız ama yine de şansınızı deneyin deriz. Belki bir büyük size yardım edecek ve zor zamanlarınızı atlatmanıza yardımcı olacaktır.  O yüzden kredi notunuzu aile bireyleri dahil kimseye karşı düşürmemeniz ilerleyen yaşantınızda her zaman lehinize devletdestekli.com olacaktır.

Acil Para Bulmak İçin Diğer Yöntemler 2020

Acil para bulmak için diğer yöntemleri de şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Ev-kur firmasından senet karşılığında elektronik eşya alabilirsiniz.
 • Bankaların kredi vermek istemediği güvensiz müşterilerine kimse para vermek istemeyecektir. Eşinden dostundan sıkışık zamanlarında para bulamayanlar maalesef ki tefeci olarak adlandırdığımız inanılmaz faiz alan kuruluşların kucağına düşecektir. Yasal olmayan bu tür kurumlardan ve kişilerden kaçınmanızı, işler içinden çıkılmaz bir hal almadan para bulma yöntemlerinden masum olanları tercih etmenizi hatırlatmak isteriz.
 • Senetle para bulma yollarını da deneyebilirsiniz. Özellikle Kısa sürede paraya ihtiyacınız var ise Senet imzalayarak kredi ve borç para alma yöntemleri isimli içeriğimiz de 5 faydalı yöntem anlatılmaktadır. Bu yöntemler sayesinde senetle para veren yerler arasında en düşük faizi isteyen firmaya talebinizi bildirebilirsiniz.

Her kuruluşun belirlediği bir faiz alma yöntemi vardır. Sonuçta babasının hayrına kimse o kadar parayı çıkarıp kimseye vermez. Herkes yaptığı işten ekmek yemektedir. Güvenilir kuruluşlar haricinde tefeciler ve borç para veren güvensiz kişilerden ne kadar uzak durulursa o kadar hayrınıza olacaktır.

 • Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından denetim altında bulunan faktoring şirketlere ya da ikrazatçı firmalara başvuru yapabilirsiniz.
 • İnternet üzerinde yer alan komisyonsuz para verilir, satılık böbrek alınır vb. ilanlara itimat etmeyiniz. Yasal yöntemlere başvurunuz.

Borç Para Veriyorum 2020 İlanları

İnternette gezinirken özellikle acil para için araştırma yaparken karşınıza Borç para veriyorum 2020 ilanları çıkmaktadır. Kişilere neden borç batağında olduğunu iletişim bilgilerini isteyen bir çok gerçek kullanıcı tarafından masum kişilerin iyi niyetini suistimal ederek bor. para veriyorum diyerek ilan veren kişilere ve kurumlara güvenerek karşılık verildiğinde malesef bu ilanların altında kandırmaca olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Bundan dolayı bu tarz ilanlara cevap verirken cep telefonu ve iletişim bilgilerinizi açıkça paylaşmaktan kaçınınız.

İntoko Borç Para Sistemi

Acil Paraya İhtiyacım Var! diyorsanız doğru adrestesiniz. Bildiğiniz üzere bankalar artık kredi verme konusunda yalnızca kendi şartlarına uyum gösteren kişilere hizmet veriyor. Bu da milyonlarca kişiyi zor duruma sokabiliyor.  İşte bu aşamada imdada yetişen yeni sistem ile İntoko Borç Para sistemi. Bu sitenin amacı ise borç para arayan kişilerin ilan vererek sesini gerekli yerlere duyurmasına yardımcı oluyor. Eğer sizlerinde mevcut bir paraya ihtiyacınız var ise adı geçen bu siteye girerek talep ettiğiniz tutarı ve ödeme koşullarınızı paylaşarak bir ilan yayımlayabilirsiniz. Böylece para verenler yada senetle para veren kişilere hemen ulaşabilirsiniz.

Öğrenciyim Paraya İhtiyacım Var Nasıl Para Bulabilirim?

Öğrenciyim paraya ihtiyacım var para bulmanın yollarını arıyorum diyorsanız bu başlığı gözden geçirin. 2020 yılında da öğrenciler için Eğitim ve Öğretim dönemi dışında hemen para bulmanızı sağlayacak bir kaç yöntemden bahsetmek istiyoruz. İster lise ister üniversite döneminde öğrencilik çok zor. Üstelik korona virüs tedbirlerinin devam ettiği ülkemizde esnafın ve tüm kesimlerinde dar günler yaşadığını değerlendirirsek, öğrenci olunabilecek en zor zamanlarda olduğunuz bir gerçektir.

öğrencilere maddi yardım

Öğrencilere para bulma yöntemleri

Öğrencilere acil para bulmanın yollarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 1. SED yardımı adı verilen Sosyal Ekonomik Desteklere başvuru yapabilirsiniz. (Sizler için araştırdık Öğrencilere maddi yardım)
 2. Sosyal Yardımlaşma Kurumunun verdiği Şartlı Eğitim Yardımından faydalanabilirsiniz.  (Şartlı Eğitim Yardımı 2020-2021)
 3. Evinizden home ofis çalışarak içerik veya grafik düzenleme işi yapabilir makale yazarlığı v.b freelance üzerinden çalışarak yan gelir elde edebilirsiniz.
 4. Part time çalışarak gelir sağlayabilirsiniz. Ek iş ilanlarına buradan başvurabilirsiniz.
 5. Eğitim materyalleri hazırlayarak (ders notu, sınav soruları vb.) para kazanabilirsiniz.
 6. Bankaların 18 yaş altında ki öğrencilere sunduğu kredi ve kart imkanlarından faydalanarak para bulabilirsiniz.
 7. Öğrencilere en uygun kredi kartı veren bankalar da işinizi görebilir.

NOT: Sitemizden hiçbir şekilde maddi yardım yapılmamaktadır. Lütfen yorum yazarken cep telefonu, IBAN ve adres vb. kişisel bilgilerinizi belirtmeyiniz!

] }Yorumlar
 1. blank Ümit dedi ki:

  Şuan haziranlarayım acil 3000 liraya ihtiyacımız var yardm edermisiniz

 2. blank ibrahim dedi ki:

  hangi kelime karsılık bulur yasadıklarımı anlatmaya uzat elini neolursun

 3. blank yakup akan dedi ki:

  bana 10 bin lira para lazım senet sepet ne gerekirse yaparım katıyla birlikte lütfen ulaşın zor durumdayım

 4. blank fevzi durmaz dedi ki:

  acil 100 bin liraya ihtiyacım var.subat 2020 ve ağustos 2020 arası 6 ay kıran denizcilikte gemi elektrikçiliği yapım 2500 usd 6/1 maaş bordorolarımı gösterebilirim. denizciliğin sonu yok diye çok özel bir işe başladım vergi karnesi ve faturam var 10 yıldır ssk emeklisiyim eğer 100 bin lira borç bulursam karadaki işimi 3 ay sürdüreceğim sonuç çok mükemmel olacağını sanıyorum eğer olmazsa mecburen gemi işine döneceğim adli sicilim tertemizdir haliyle faiz ödeyeceğiz .işim insanlara çok faydalı bir iştir emailime cevap verirseniz daha iyi anlatırım. balıkesirde ikamet ediyorum.istenildiğinde her şehire borç para için gidebilirim. bulamazsak denize döneceğim.

  1. blank Ferratum dedi ki:

   iletişim

 5. blank Cem dedi ki:

  Acıl 2500tl verebılırmısınızi bugun 11 kadar bulmam lazım size yalvarırım yardım edin allah rızası için

 6. blank Cem dedi ki:

  Acıl 2500tl verebılırmısınızi yarın 11 kadar bulmam lazım size yalvarırım yardım edin allah rızası için

 7. blank Cem dedi ki:

  Yalvarırım eliniz ayagınız olim yardım edin Allah rızası ıcın

 8. blank Cem dedi ki:

  Acıl 2500 TL yardıma ihtiyacım yarın 11 kadar ne olur yardım edin 05445766877

 9. blank Cem dedi ki:

  Acıl 2000tl verebılırmısınıx

 10. blank İbrahim kaya dedi ki:

  Kkb puanı 1100ün üzerinde ve kredi cekemeyenlerin kredisi çıkartılır. yüksek mebla dahil

  1. blank Yusuf dedi ki:

   Acil nakit lazım acil cok acil 5000

 11. blank Banu dedi ki:

  Çok kötü durumdayim nolur yardımcı olun evsiz kalıyorum dayanabile cegim kimsem yok

 12. blank Yasin Ertunç dedi ki:

  Merhabalar. Öncelikle iyi günler dilerim. Efes Varlık Yönetim Şirketi’ne devrolan toplamda 5 adet dosyadan Akbank icra dosyam var. Diğer icra dosyalarımı anlaşıp kapattım. Maaş haczimde bulunmakta. Efes Varlık Şirketi ne olan borçlarım için malesef kaynak bulamıyorum. 3 ay içinde halledememe durumunda iş aktimin fesih edilmesinden de çok korkuyorum. Maaş haczimin bitmesine uzun bir süre var ama ben bu Akbank dosyalarımı da Efes Varlık Üzerinden iyi niyetle kapatmak istiyorum. Bu konuda her hangi bir bankadan ya da kurumdan kredi çekebilir miyim? İcralardan dolayı malesef kredi alamıyorum. Çok zor bir durumdayım. Her ay 1500 TL net ödeme yapabilecek finansal gücüm var. Çok zor bir durumdayım. İşimi kaybetmemek için nasıl bir yol izlemeliyim? Bana bu konuda yardımcı olabilecek ya da yol gösterebilecek olan birileri var mı? Saygılarımla

 13. blank Kamil dedi ki:

  🙁

 14. blank Ferdi Şahan dedi ki:

  20 000 lazım acil verebilirmisiniz

 15. blank Ferdi Şahan dedi ki:

  20 000 nakit ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  1. blank Yasemen dedi ki:

   Merhaba ben yasemen aydin germencik roman mahallesinde kızımla birlikte arkadaşımın evinde geçici kalmaktayım benim için deyil kızım için herşey inanın çok zor durumdayım bi çare bir umut önce rabbim sonra size sığındım bana yardim edermisiniz lütfen