Devlet Destekli

Acil Paraya İhtiyacım Var Diyene 1 Saat İçinde Nakit!

Acil Paraya İhtiyacım Var Diyene 1 Saat İçinde Nakit!

Acil para yardımı arıyorum 1 saat içinde nakte ihtiyacınız mı var? Sizler için acil nakit bulma yöntemlerini araştırdık. Borç para veriyorum, nakit para verilir, gibi cümleler ile sizi kandırmak isteyen kişilere kanmadan aşağıdaki önerilerimiz ile nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tefeci telefonlarını internet üzerinden araştırmayın ve yasal olmayan yollara başvurmayın. İntoko Borç para, Senetle para bulma yolları, öğrenciyim paraya ihtiyacım var diyorsanız buradan bilgi alabilirsiniz. Alacağınız bir elektronik eşyayı bozdurarak elinize nakit para geçmesini sağlayabileceğiniz gibi kredilere de başvurarak acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Öğrenciyim paraya ihtiyacım var yardım edin nasıl para bulurum diyenlere borç para veriyorum ilanlarını her yerde görüyoruz. 2020 yılında borç para veriyorum senetle para bulma ve nakit para bulmanın yollarını sizler için araştırdık. İşte acil para bulma teknikleri.

Aşağıda, para arıyorum paraya ihtiyacım var diyenler için 10 farklı acil paraya ihtiyacım var nasıl bulabilirim sorusunun cevabı mevcuttur. Linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Öğrenciyim Paraya İhtiyacım Var acil Nakit Para Bulmanın Yolları Nelerdir?

Öğrencilerin ne kadar zorlu şartlarda yaşadıklarını düşünce acil nakit para bulmak için de farklı yollara başvurmadan önce yazımızda göz atarak 1 saat içinde acil para bulmak istiyorsanız, bu oldukça zor olacaktır. Ancak aşağıda belirttiğimiz 10 farklı acil para bulma yöntemi sayesinde kısa süre içerisinde para bulabilirsiniz. Tek amacı zor durumda olan vatandaşın elinden 3 kuruşunu almak olan PONZİ işlerden uzak durmanızı önemle tavsiye ederiz. Acil para yardımı arıyorum yolları nelerdir diyorsanız aşağıdaki yöntemlere bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 • İlk olarak; Senetle bozdurma cep telefonu alıp satmak yöntemlerine başvurabilirsiniz.
 • 600-700 TL. para ödeyip vergisiz ve faturasız ürün satan ve size parayı bulacağınızı söyleyenlerden uzak durun!
 • Bankaların düşük limitli kredi kartlarına başvurmak acil para için geçici bir çözüm olabilir.
 • Faturalı senetleriniz için finansman sağlayan kurumlara ve bankalarla görüşüp bozdurmak fikri de sıcak geldiyse senet karşılığı kredi veren yerlere başvurun.
 • Elden taksitle altın veya bilezik satan kuyumculara başvurmak ta para bulmanın en kolay bir yöntemleri arasındadır.
 • Gelir belgesi olmayanlara gelir belgesiz maaş bordrosuz kredi veren bankalara İNTERNET ŞUBELERİNE başvuru yaparak kredi çekebilirsiniz.
 • Kısa vadeli ihtiyaçlarınız için hemen paraya çevrilen ürünleri elden taksitli alıp satmak,
 • KKB notunuzu düşüren borcu yapılandırarak üzerine kredi ilavesi almakta çözün yöntemleri arasında sıralayabiliriz.
 • Senetle otomobil veya ikinci el araç alıp nakite çevirmekte işinizi görebilir.
 • İçeri dışarı mantığı ile çalışan firmalardan ürün alıp nakite çevirmek gibi yollardan nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tüm bu yöntemler en kolay para bulmak isteyenler için geçerlidir.

Acil Para Yardımı Arıyorum Diyenlere 1 Saat İçinde Para Bulmanın Yolları Var mı?

Çoğu borç batağında olan ve sicilini daha önceki düzensiz alışkanlıklarından dolayı düşüren kişiler para bulmakta oldukça zorlanmaktadırlar. İhtiyaç kredisi bile bu tür kişilere çıkmadığı ve bankaların güvensiz müşteri diye adlandırdıkları kredi notu düşük bireylere  kredi çıkarmadığı ve bu kişileri olduğundan daha da fazla borç batağına sürüklediği hayatımızın bir gerçeği. Her zaman işler iyi gitmeyebilir ve acil para ihtiyacımız olabilir. Dar zamanınızda para bulma yöntemlerini araştırıyor olabilirsiniz. Bu durumda imdadımıza acil borç para bulma yöntemleri yetişir. Borç Para Nereden Bulabilirim Sorusunun Yanıtını mı arıyorsunuz. Senetle para bulma yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Farklı şekillerde borç para bulacağımız yöntemler karşımıza çıkmaktadır. Borç senetle altın veren kuyumcular, cep telefonunu taksitle alarak değerinden az fiyata satmak, en son illegal tefeciler maalesef ki para bulma konusunda bize yardımcı olmaktadır. Her ne olursa olsun  para bulmak için öncelikle siz siz olun eşinize dostunuza danışmadan ilk olarak bankaya başvuru yapmadan bu dolaylı para bulma yöntemlerinden kaçının. Zaten geçici olarak rahatlatmanızı sağlayacak bu yöntemler sizi bir sonraki ayda borcunuzu olduğu gibi durmasından başka bir işe yaramayacağından ödeme planının düzgün yapıldığı ve daha az zararlı yöntemleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

acil-para-lazım

Siciliniz düşükse kredi notunuz düşüklüğü acil para bulmanızı zorlaştıracaktır.

Acil Paraya İhtiyacım Var Borç Para Arıyorum Diyenler Okuyun!

Sicili kötü olan, kredi notu düşüklüğü ve kırmızı kalem çekildikleri için bankalardan kredi alamayan acil nakit ihtiyaçlarını senetle para veren yerlere başvuru yaparak giderebilirler. Acil nakit ihtiyaçlarınızda hemen para bulabileceğiniz senetle eşya satan yerler, senetle altın satan kuyumcular, senetle cep telefonu bozan yerlerden para ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızdan eksi avans çekerek de çok acil para bulmak konusunda biraz rahat nefes alabilirsiniz. Tabi bunlar az limitli para ihtiyaçlarının karşılanması için başvurulan yöntemlerdendir. 15 bin  ve üzeri nakit para ihtiyacı olanlar finans kuruluşlarından kredi alabilirsiniz. Bankalar genelde yüksek limitli krediler için ya kefil ya da ipotek talep etmektedir. İpotek ettirecek bir tarla, arsa, ev gibi taşınmazın karşılığında para bulabilirsiniz. Bankalardan kredi alamayanlar ipotek karşılığı kredi talebinden de sonuç alamazlarsa senet karşılığında finansman desteği alabilirler.

Borç para veriyorum 2020 ilanlarına başvurabilirsiniz. Bunun yanında borç para arayanlar Senetle para veren yerler ve acil para bulma yöntemleri ile ilgili araştırma yazımızdan bilgi alarak ön araştırma yapıp doğru kaynaktan finansman desteği alabilirler.

nakit para veren yerler

Acil Paraya İhtiyacım Var Diyenlere Öneriler

Borç para nereden bulabilirim diyenlere 1 saat içinde para bulmak ne kadar zor olsa da senetle cep telefonu almak, senetle altın alıp bozdurmak gibi yöntemleri kısaca anlatmak gerekirse;

Acil Nakit Lazım Diyenlere Bozdurma Cep Telefonu

En çok tercih edilen para bulma yöntemi ise beyaz eşya veya elektronik eşyaların taksitle alınıp bu eşyaların satışından geçici olarak para kaynağı oluşturma yöntemidir. Eğer sizde bu taksitli elektronik eşya almayı düşünüyorsanız cep telefonu alarak satışından geçici nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Alacağınız sıfır hiç kullanılmamış cep telefonlarını faturası ile beraber paketini açmadan satışını yaparak geçici bir çözüm bulabilirsiniz. Cep telefonlarını kendi hattınızın üzerinden taksitli olarak da alabilirsiniz. Operatörlerin çoğu faturalı hatlara ek olarak taksitli telefon satışı yaparlar. Bu şekilde faturalı hatlarınıza ilaveten yapacağınız bir telefon alımı ile bu telefonun satışından da geçici olarak para bulma çözümüne başvurabilirsiniz. Hangi yöntemi denerseniz deneyin mutlaka aylık taksit ödemesi olarak sonradan bu parayı geri ödeyeceğinizi unutmayın. Taksitli satış yapan beyaz eşya dükkanlarını araştırın. Mutlaka içlerinden senet karşılığında beyaz eşya, cep telefonu gibi ürünlerin satışını yapacaktır. Sonradan sizde bu ürünleri daha düşük fiyatlardan da olsa satarak para bulabilirsiniz.

Aşağıda senetle alışveriş yapabileceğiniz 6 firmaya ait internet sitesi bulunmaktadır.

 • Simport senetle cep telefonu satışı, Ayrıntılar.
 • MutluEvim Senetle IPhone, buradan fiyatları inceleyebilir ne kadar paraya ihtiyacınız varsa senetle telefon alarak bu şekilde finansman sağlayabilirsiniz.
 • Çetintaşlar senetli alışveriş sitesi,
 • Evimegeldi senetli alışveriş sitesi, Senetli 300 ila 3500 lira arasında alışveriş için detaylar..
 • Beko Bayraktar senetle eşya satışı yapan firmalardan biridir. Bilgi için tıklayınız.

Acil paraya ihtiyacım var diyorsanız bilgi alın!

Acil Senetle Para Bulma (Altın Alımı)

Senetle altın alan var mı? 2020 yılında da en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Senetle Altın veren kuyumcularla iletişime mi geçmek istiyorsunuz.  Ülkemizde İstanbul Mecidiyeköy, Ankara’ da Ulus, Bursa Kapalı çarşı’ da bulunan kuyumcular senetle altın arayanlara online senetle altın vererek acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için oldukça yardımcı olmaktadır. Senetle altın nasıl alınır cevabını arayanlara senetle altın veren kuyumcuların bazıları taksitli satış yapmaktadır. Güvenli olması dolayısıyla çoğu kişi kuyumculardan alışveriş yaparak sattıkları değerli eşyaların karşılığında para kaynağı yaratırlar. Tabi bu yöntemi kuyumcuların hepsi tercih etmez. Ne de olsa güvene dayalı bir alışveriştir. Bu nedenle tanıdığınız ve daha öncesinden çalıştığınız kuyumculardan yardım alabilirsiniz. Aldığınız altını gerektiğinde paraya çevirerek nakit bulabilirsiniz. Gerekirse olduğu gibi borçlarınızı bununla karşılayabilirsiniz.

1 saat içinde nakit para

Nakit Para Veren Yerlere Başvuru Yapabilirsiniz

Senetle altın veren kuyumcuları nereden bulabilirim, diyenler için senetle altın veren kuyumcular en çok İstanbul’ da vardır. İstanbul Mecidiyeköy deki kuyumcular genelde güvendikleri insanlar ile bu tür alışveriş yapmakta, senetle altın alanlarda altınları bozdurarak geçici para kaynağı yaratmaktadır. Senetli alışveriş güvene dayalı bir yöntemdir yasal işlemlere maruz kalmamak için aylık taksit ödemelerini düzenli yapmak gereklidir. Zaten bu tür alışverişleri daha önceden kredi notu düşük veya bankalardan sicil nedeniyle kredi alamayanlar tercih etmektedir. Daha önceden bu tür davranışlar yüzünden para bulamamanın kaygısını hayatı boyunca sürekli yaşamak istemeyenler bankalar ile olan ilişiklerini düzeltmeli, ödemelerini düzenli ve günü gününe eksiksiz yapmalı aşırı hamlelerden kaçınmalıdır. Birde bir diğer  yöntem olan kredi kartından eksi avans çekme işlemi ile de anlık borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Bu ödemeler her zaman bir ay sonraki bütçenizi zorlayacağından aşırı harcamalardan kaçınmalı, masraf kalemlerinizi olabildiğince düşürmelisiniz. Herkesin nakit bulmakta zorlandığı zamanlar elbette olacaktır. En yakın aile bireylerinden borç para  alabilirsiniz. Bu zamanda kimse kimseye güvenmiyor haklısınız ama yine de şansınızı deneyin deriz. Belki bir büyük size yardım edecek ve zor zamanlarınızı atlatmanıza yardımcı olacaktır.  O yüzden kredi notunuzu aile bireyleri dahil kimseye karşı düşürmemeniz ilerleyen yaşantınızda her zaman lehinize devletdestekli.com olacaktır.

Acil Para Bulmak İçin Diğer Yöntemler 2020

Acil para bulmak için diğer yöntemleri de şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Ev-kur firmasından senet karşılığında elektronik eşya alabilirsiniz.
 • Bankaların kredi vermek istemediği güvensiz müşterilerine kimse para vermek istemeyecektir. Eşinden dostundan sıkışık zamanlarında para bulamayanlar maalesef ki tefeci olarak adlandırdığımız inanılmaz faiz alan kuruluşların kucağına düşecektir. Yasal olmayan bu tür kurumlardan ve kişilerden kaçınmanızı, işler içinden çıkılmaz bir hal almadan para bulma yöntemlerinden masum olanları tercih etmenizi hatırlatmak isteriz.
 • Senetle para bulma yollarını da deneyebilirsiniz. Özellikle Kısa sürede paraya ihtiyacınız var ise Senet imzalayarak kredi ve borç para alma yöntemleri isimli içeriğimiz de 5 faydalı yöntem anlatılmaktadır. Bu yöntemler sayesinde senetle para veren yerler arasında en düşük faizi isteyen firmaya talebinizi bildirebilirsiniz.

Her kuruluşun belirlediği bir faiz alma yöntemi vardır. Sonuçta babasının hayrına kimse o kadar parayı çıkarıp kimseye vermez. Herkes yaptığı işten ekmek yemektedir. Güvenilir kuruluşlar haricinde tefeciler ve borç para veren güvensiz kişilerden ne kadar uzak durulursa o kadar hayrınıza olacaktır.

 • Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından denetim altında bulunan faktoring şirketlere ya da ikrazatçı firmalara başvuru yapabilirsiniz.
 • İnternet üzerinde yer alan komisyonsuz para verilir, satılık böbrek alınır vb. ilanlara itimat etmeyiniz. Yasal yöntemlere başvurunuz.

Borç Para Veriyorum 2020 İlanları

İnternette gezinirken özellikle acil para için araştırma yaparken karşınıza Borç para veriyorum 2020 ilanları çıkmaktadır. Kişilere neden borç batağında olduğunu iletişim bilgilerini isteyen bir çok gerçek kullanıcı tarafından masum kişilerin iyi niyetini suistimal ederek bor. para veriyorum diyerek ilan veren kişilere ve kurumlara güvenerek karşılık verildiğinde malesef bu ilanların altında kandırmaca olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Bundan dolayı bu tarz ilanlara cevap verirken cep telefonu ve iletişim bilgilerinizi açıkça paylaşmaktan kaçınınız.

İntoko Borç Para Sistemi

Acil Paraya İhtiyacım Var! diyorsanız doğru adrestesiniz. Bildiğiniz üzere bankalar artık kredi verme konusunda yalnızca kendi şartlarına uyum gösteren kişilere hizmet veriyor. Bu da milyonlarca kişiyi zor duruma sokabiliyor.  İşte bu aşamada imdada yetişen yeni sistem ile İntoko Borç Para sistemi. Bu sitenin amacı ise borç para arayan kişilerin ilan vererek sesini gerekli yerlere duyurmasına yardımcı oluyor. Eğer sizlerinde mevcut bir paraya ihtiyacınız var ise adı geçen bu siteye girerek talep ettiğiniz tutarı ve ödeme koşullarınızı paylaşarak bir ilan yayımlayabilirsiniz. Böylece para verenler yada senetle para veren kişilere hemen ulaşabilirsiniz.

Öğrenciyim Paraya İhtiyacım Var Nasıl Para Bulabilirim?

Öğrenciyim paraya ihtiyacım var para bulmanın yollarını arıyorum diyorsanız bu başlığı gözden geçirin. 2020 yılında da öğrenciler için Eğitim ve Öğretim dönemi dışında hemen para bulmanızı sağlayacak bir kaç yöntemden bahsetmek istiyoruz. İster lise ister üniversite döneminde öğrencilik çok zor. Üstelik korona virüs tedbirlerinin devam ettiği ülkemizde esnafın ve tüm kesimlerinde dar günler yaşadığını değerlendirirsek, öğrenci olunabilecek en zor zamanlarda olduğunuz bir gerçektir.

öğrencilere maddi yardım

Öğrencilere para bulma yöntemleri

Öğrencilere acil para bulmanın yollarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 1. SED yardımı adı verilen Sosyal Ekonomik Desteklere başvuru yapabilirsiniz. (Sizler için araştırdık Öğrencilere maddi yardım)
 2. Sosyal Yardımlaşma Kurumunun verdiği Şartlı Eğitim Yardımından faydalanabilirsiniz.  (Şartlı Eğitim Yardımı 2020-2021)
 3. Evinizden home ofis çalışarak içerik veya grafik düzenleme işi yapabilir makale yazarlığı v.b freelance üzerinden çalışarak yan gelir elde edebilirsiniz.
 4. Part time çalışarak gelir sağlayabilirsiniz. Ek iş ilanlarına buradan başvurabilirsiniz.
 5. Eğitim materyalleri hazırlayarak (ders notu, sınav soruları vb.) para kazanabilirsiniz.
 6. Bankaların 18 yaş altında ki öğrencilere sunduğu kredi ve kart imkanlarından faydalanarak para bulabilirsiniz.
 7. Öğrencilere en uygun kredi kartı veren bankalar da işinizi görebilir.

NOT: Sitemizden hiçbir şekilde maddi yardım yapılmamaktadır. Lütfen yorum yazarken cep telefonu, IBAN ve adres vb. kişisel bilgilerinizi belirtmeyiniz!

] }Yorumlar
 1. Acil kredi tfk temas eposta

 2. blank Erdem dedi ki:

  İyi günler maaşım 8000 civarı acil 4000 tl ve üzeri ihtiyacim var bordro gönderebilirim ayın 15inde 5000 olarak verebilirim

 3. blank ANILCAN dedi ki:

  Senetle peşin sana nasıl ulaşabilirim

 4. blank Mehmet dedi ki:

  Yardımcı olabilir misiniz? Çok acil nakit 20 bin lazım senet olarak da alabilirim.

 5. blank Luke dedi ki:

  İNTERNET ÜZERİNDEKİ TÜM RAĞMEN YASAL KREDİ ŞİRKETİ OLDUĞUNU BİLMİYORUM VE BU ÇEŞİTLİ ŞİRKETDEN KREDİ NASIL ALDIĞIMIN İYİ HABERİNİ PAYLAŞMAK İÇİN BURADAYIM VE BU ÇEŞİTLİ ŞİRKETDEN BORÇ VERME VE GERÇEKTEN OLDUĞUNDA GERÇEKTEN BUNU BENİM İÇİN YAPTIKLARINI DEĞERLENDİRMEK İÇİN YAPIYORUM ..

  AŞAĞIDAKİ KREDİ SUNARLAR

  1); BORÇ KONSOLİDASYONU

  2); KİŞİSEL KREDİ

  3); İŞ KREDİSİ

  4); YATIRIM KREDİSİ

  5); ÖĞRENCİ KREDİSİ

  6); PARA KREDİSİ

  7): ARAÇ KREDİLERİ

 6. blank Osman dedi ki:

  Selam çok acil 20000 lira ihtiyacım var 3000 tl maaşla çalışmaktayız bordro gösterebilirim allah rzasi için yardımcı olun geri öderim

 7. blank elif dedi ki:

  merhaba arkdaslar benimde bankadan skıntılarım vardı bankada alamdım ama bır kredı danısmalık sırketı yardımcı oldu cokta ılgılendıler etrafta dolandırıc cok dıkkat edın dolandırılmayın sıfır beşyüz otuz sıfır seksen yirmi üc elli beş numarası bu mesaj atın whatsaptan sıze yardımcı olur ismi poyraz

 8. blank Fatih dedi ki:

  Merhaba kamu görevlisiyim ama sicil kötü olunca bir türlü bankalar kredi vermedi. Acil 15 bin ödeme yapmam lazım. Mutlaka öderim ödeme konusunda sorun olmaz. Yardımcı olursanız sevinirim. Verecek ne akraba var nede bir tanıdık bu devirde. Olanlarda yok çekiyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 9. blank Cezmi efe dedi ki:

  Mrb efendim Allah rızası için bana yardım edin 10000bin TL borcum var çalışırım öderim

 10. blank Bekir bahar dedi ki:

  Slm benim çok acil 40 binlitlra ihtiyacım var borç kapatacağım

 11. blank Hakan dedi ki:

  Acil para ihtiyacım var 50 bin TL firmam var batmak üzereyim

 12. blank Yağız dedi ki:

  10 bin TL kredi istiyorum 3500 TL maaşım var bodro gösterebilirim 3 ay içinde ödeyebilirim.

 13. blank esra dedi ki:

  acil 40.000 ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 14. blank Kry dedi ki:

  Murat bey bana ulasin

 15. blank Kry dedi ki:

  Cok acil 10bin tlye ihtiyacim var.bursada oturuyorum.sigortali calisiyorum.yardimci olabilecek var mi 534 3

 16. blank Yavuz dedi ki:

  Senetle kredi … Ulasbilirmisn

 17. blank Mehmet dedi ki:

  Acil 30 bin TL lazım ödeme aylık olacak şekilde öderim lütfen yardımcı olun

 18. blank Hüseyin Şimşek dedi ki:

  SELAMIN ALEYKÜM HAYIRLI GÜNLER KREDİ BORCUM VAR ÖDEYEMEDİĞİM İÇİN HEP KREDİYİ KREDİ İLE KAPATMAKTAN YÜKSELDİ ZOR DURUMDAYIM NE OLUR ALLAH RIZASI İÇİN BANA YARDIMCI OLUN LÜTFEN ZORDA KALMASAM YAZMAZDIM AMA PERİŞAN HALDEYİM YUVAM YIKILCAK BORÇ YÜZÜNDEN YUVAM YIKILMASINI İSTEMİYORUM 130000 TL ihtiyacım var geri öderim elimden geldiği kadar yeterki faizden kurtarın beni evime faiz girdi gireli huzur kalmadı Allah rızası için beni boş çevirmeyin daraldım bunaldım artık ailemi kaybetmek istemiyorum ne olur benimle irtibat gecin

 19. blank Ergün Ekmen dedi ki:

  çok acil ihtiyacım var

 20. blank Rahman dedi ki:

  Merhabalar öğrenciyim ve acil 2500 TLye ihtiyacım var. Yaklaşık 3 aydır ev kirası ödeyemiyorum üstüne alnımda oluşan şişlikten dolayı osteoma teşhisi konuldu ameliyat riskli olacağından lazer tedavisi önerildi fakat onun için maddi desteğe ihtiyacım var gerçekten çok ama çok ihtiyacım var aylık 550 TL burs alıyorum ayrıca özel bir firmadan da 3 yıldır 350 tl burs alıyordum fakat bu yıl alıp almayacağım belli değil geri öderken kaç TL ödeyebilirim emin değilim. Yardımcı olmak isteyen olursa mail adresimden ulaşabilirsiniz

 21. blank çaresizzz dedi ki:

  6bin tl para lazım çok acil yardımcı olcak birine geri ödeme yaparım yemin ederim

 22. blank Göktürk dedi ki:

  acil 100 tl paraya ihtiyacım var öğrenciyim eğer gerçekten bana yardım edebilecek bi abi yada abla instagramdan @gokturkish bana ordan dm atarak ulaşsınlar bu ayın 13 üne telefon taksidim var ve koronadan dolayı çalışacak yerlerde yok yardım edin lütfen

 23. blank Fırat dedi ki:

  Telefon numaranı gönder mail adresime

  1. blank Emre dedi ki:

   Abi benim de 750 liraya ihtiyacim var 3 ayda öderim 250 250 ne isterseniz varım yeter ki isim hallolsun

 24. blank Sercan dedi ki:

  Merhaba 3.000 TL lazım ihtiyacim var yardımcı olursaniz sevinirim

 25. blank Yavuz dedi ki:

  Nasıl oluyir

 26. blank Özlem çetin dedi ki:

  Yardım edin lütfen ben devlet maaş alıyorum 1100 tl başka bir gelirim yok dagolgazima kadar kestiler düşük miktarla kredi istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

 27. blank mustafa dedi ki:

  ben esnafim acil sikintilarim var bana 30 bin lazim faize aliskiniz nasil olsa isimiz gorulsun gerisi onemli dgl borcumuza saglam esnafiz sadece pandemide sikintilarm oldu acil para lazm

 28. blank Serap dedi ki:

  Merhaba ..
  Sağlık sorunları nedeni ile acil nakit ihtiyacım var ..

  1. blank Murat dedi ki:

   50bin tl nakit verebiliyoruz
   Maaş bodrosu 1saat icinde krednz hesabnzda olur

   1. murat bey bana ulasirmisiniz m

   2. blank mustafa dedi ki:

    nasl oluyor acil lazm

   3. blank sercan dedi ki:

    s-
    ulasbilirmisniz acil nakit ihtiyacım var

   4. blank hvk dedi ki:

    murat bey ulaşma imkanınız var mı

   5. blank mehmet dedi ki:

    ben devlet memuruyum bordro gönderirim şartlar nasıl öğrenebilirmiyim

   6. blank Egedil dedi ki:

    Bilgi alabilirmiyim 15000 lira lazim

 29. blank Suat dedi ki:

  100 bin Tl. kefilsiz kredi ister misiniz.
  Adınız soyadnız
  gelir belgeniz
  aylık ödemeniz

  gönderin verelim.

  1. blank ramazan dedi ki:

   merhaba ismim ramazan sgk lıyım ama bankalardan kredi kullanamıyorum.6000 tl ye ihtiyacım var cep tel yok e-mailden ulaşabilirsiniz aylık 1000 tl öderim.

  2. iletisime gecermisiniz 20 bin lazim

  3. blank Acil para veririm dedi ki:

   10 ay vade ile acil 10 bin TL. verebilirim. Ama memur kefil isterim.

  4. 20 bin lazim acil 3 ay sonra geri odemeli mail den iletisime gecebilirler

  5. blank Emir dedi ki:

   Acil paraya ihtiyaci olanlar bana ulaşabilir 05

   1. blank Serkan dedi ki:

    Abi benim çok acil 7500 tlye ihtiyacım var yardımcı olursan sevinirmasevinirma

   2. blank Faruk dedi ki:

    İletişime nasıl geçelim senle

   3. blank Yasin dedi ki:

    Bana Bi 250 TL borç verebilir isin 20 güne veririm

   4. blank lokman dedi ki:

    Acil 10bin tl nakit ihtiyacım var lütfen iletişime geçin.

  6. blank Hasan Özbek dedi ki:

   Merhaba acil ulaşır mısınız?

  7. blank Ogün güney dedi ki:

   5 bin tl ihtiyacim var

  8. blank Murat dedi ki:

   50 bin tl.kefilsiz kredi verilir
   Gelir Belgesiz
   Aylik ödeme ve maas bodrosuyla 1saat icinde krediniz hesabinizda

   1. blank Necime dedi ki:

    Buna karşılık ne istiyorsunuz

   2. blank Necime dedi ki:

    Benim acil para ya ihtiyacım var yardımcı olumusunuz

   3. blank Yavuz dedi ki:

    Nasıl oluyir

   4. blank Selçuk dedi ki:

    Merhaba Murat Bey nasıl ulaşabiliriz size

   5. blank Nuriye Can dedi ki:

    İletişime nasıl geçeceğiz

   6. blank Mesut dedi ki:

    Acil ihtiyacı olana yardımcı olunur

  9. blank ramazan dedi ki:

   merhaba ismim ramazan sgk lıyım ama bankalardan kredi kullanamıyorum.6000 tl ye ihtiyacım var cep tel yok e-mailden ulaşabilirsiniz aylık 1000 tl öderim.SUAT BEY RAMAZAN BEN E-MAİL ADRESİNİZİ ATARMISINIZ yardımcı olurmusunuz

  10. blank Hüseyin şimşek dedi ki:

   Suat bey 130000 lazım bana aylık 2 bin öderim sadece banka kredim var dağınık zorlanıyorum yardımcı olabilirmisiniz

  11. blank sercan dedi ki:

   kredi için yardımcı olurmusunuz
   Sercan Bozkurt
   5700TL
   1500TL

   bilgi detayları yazarsanız sevinirim (cok Acil nakit Lazım)

  12. blank Can dedi ki:

   Maaş 12000
   Kamu personeliyim sicil bozuklugundan kredi çekemiyorum 100 bin TL ye ihtiyacım var gmail adresim burda.

  13. blank Nuriye Can dedi ki:

   Siz 100tl veriyorsunuz kredi

  14. blank Ferdi Şahan dedi ki:

   20000 ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 30. blank Özgür dedi ki:

  Bir hafta içinde maksimum rakamlarla onlardan kredi aldığım için dünya kabulünün en iyi şey olduğunu bilmek, herkese en iyi kredi şirketi olarak önereceğim.

  1. blank Zeki dedi ki:

   5000 tlye ihtiyacım var antalyaya taşınalı 4 ay oldu yardımcı olur musunuz

   1. blank Maddi yardım verilir. dedi ki:

    Zor durumda olanlara 50 bin TL. destek veririm.

   2. blank hakan dedi ki:

    Yardımcı olursanız sevinirim

   3. blank cemal dedi ki:

    öğrenciyim nakite ihtiyacım var çok değil 500 ila 1000 tl arası. öğrenciyim yardımcı olabilecek var mı?

   4. blank Soner dedi ki:

    Sözleşmeli kamu görevlisiyim sicilde sıkıntı var kredı cekemıyorum lütfen bana destek olurmsuunuz maasım 6000 türk lirası

   5. blank Abdullah dedi ki:

    20 bin TL acil nakit ihtiyacım vat

   6. blank Serap dedi ki:

    Merhaba .. Kızımın sağlık sorunları nedeni ile acil nakit ihtiyacım var..

   7. blank Sedat dedi ki:

    Nolur 110.000 tl kredi borclarım var ast. Kanzadım gitmeden kapatıp tek yere borcum olsun istiyorum böyle imkanı olan varsa aylık 4.000 sabit öderim faiz e razıyım komisyona da razıyım

   8. blank Yunusemre dedi ki:

    Merhaba 5.000 tl ihtiyacım var acil yardımcı olurmusuzun

   9. blank Kaan dedi ki:

    Evliyim ve 100 bin tl borcum var artık başa çıkamıyorum dayanacak gücüm kalmadı.

   10. blank Senetle peşin dedi ki:

    1 saat içinde 100 bin TL. senetle kredi verebilirim.

   11. blank Mehdi dedi ki:

    Bana cep numaranı mail adresine gönderirmisin