Yürüdükçe Para Kazandıran Uygulama Sweatcoin! 2023

Sweatcoin nedir, Yürüdükçe para Kazandıran uygulama Sweatcoin güvenilir mi, Yürüyerek para kazanma 2023 uygulamasına nasıl kayıt olunur, kullanmak için şartlar, ücretsiz mi, 20000 sweatcoin kaç adım, para kazanılır mı, para çekme şartları, adım atarak ne kadar para hesaplanır detaylandırdık.

Yürüdükçe Para Kazandıran Uygulama Sweatcoin! 2023

Dünya da ve ülkemizde aktif olarak kullanılan Yürüdükçe Para Kazandıran Uygulama Sweatcoin nedir? nasıl para kazanılır tüm merak edilenleri detaylandırdık.

ABD ülkesinde 2015 yılından beridir aktif olan ve kısa sürede indirme sayısı İOS’ta ABD genelinde youtube’dan sonra 2. sıraya geçen tek uygulama olan adımsayar Sweatcoin’e katıl kazanmaya başla.!

Adımsayar (Sweatcoin)’e Katıl Kazan!

Yürüyüş yapmanın sağlık açısından ne kadar gerekli olduğu önemle vurgulanmış ve dünya çapında bunu destekleyen birden fazla uygulama kurulmuştur. Spor yapmayı destekleyen (DSÖ) Dünya Sağlık Örgüt, Apple, Amazon, Samsung Health uygulamalarının yanında en fazla yükselişe geçen platform sweatcoin olmuştur.

Bu sistem sayesinde uygulama telefonda açık olduğu sürece adım sayar uygulaması ile yürüdükçe attığınız 1000 adım ile 1 sweatcoin almış olursunuz. Ancak bunun %5’ini komisyon olarak alır. Sonuçta 1000 adım karşılığı 0.95 sweatcoin kazanmış olursunuz. Böylece adım attıkça para kazanabilirsiniz.

Sweatcoin Nedir?

Sweatcoin: İnternet bağlantısı olan her yerden indirilebilen yürüyüş uygulamalarından olan yürüyerek para kazandıran bir uygulamanın adıdır. Linki: Mobil uyumlu cep telefonlarından ücretsiz olarak indirilerek, para ödemeden kurulum yapılabilir. Öncelikle, bedava para kazanma uygulaması ile dünyaca en çok indirilen uygulamalardan biri olmuştur. Yalnızca adım atarak adımlarınızın sayısı kadar para kazanmayı sağlıyor. Özellikle son yıllarda kripto para piyasasında ücretsiz dijital para kazanma yolları araştırılırken uygulamada yapılacak güncellemeler sayesinde bu piyasaya da adım atmayı hedeflemektedir.

Sweatcoin Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Sweatcoin’den para kazanmak için öncelikle Sweatcoin uygulamasını indirmeniz ve telefonunuzda her zaman çalışmaya devam ettirmeniz gerekir. Mevcut hesabınızla ve telefonununuz konumu ile bağlantı sağlandığından her adımınız sayılmaya başlar. Uygulama başarıyla indirildikten sonra, yürüdükçe ve adım attıkça para kazanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama telefonunuzda açık bir şekilde açık havada adım attıkça yürüyerek para kazanabilirsiniz.

Sweatcoin uygulaması kullanırken dikkat edilmesi gerekenler:

 • İlk kullanımda 0,95 Sweatcoin hesabınıza yüklenir.
 • Ana ekranda uygulama açıkken attığınız adımlarınızı online görebilirsiniz.
 • Bu adımsayar ile kazanılabilecek coin miktarı sınırlı tutulmuştur. Anlaşmasına göre, günlük miktar 5 sweatcoin ile sınırlıdır. Üyelik güncelleme işlemini tekrarlamadığınız sürece bu limit sabit kalacaktır.
 • Uygulama üzerinden arkadaş davet etme seçeneği ile bir arkadaş daveti ile 5 sweatcoin kazan butonunu kullanabilirsiniz.
 • Telefonunuzun GPS ayarlarını aktif ettiğiniz için ve uygulamayı açık bıraktığınızdan dolayı telefon bataryanız biraz hızlı tükenebilir. Güç tasarruf modunu aktif hale getirerek şarjınızın hızlı bitmesini engelleyebilirsiniz.
 • Diğer avantajı olarak, bu uygulama sizi sağlıklı olmaya teşvik ediyor. Daha fazla kazanmak için günlük spor saatlerinizi arttırmanız ve yürüyüş yapmanız sağlığınız ve aktif kalmanız için oldukça güzel.
 • Yapılan değerlendirmelere göre yolu uzatarak daha çok adım atanlar, yolu uzatarak adımlarını hızlandıranların oranları oldukça yüksek.
 • Günlük tüm aktivitelerinizi yaparken aynı zamanda kazançlı çıkıyorsunuz.

Uygulamanın kendi içinde Türkçe desteği olmayıp, web sitesinden Türkçe dilinde yapılan detaylara ulaşabiliyorsunuz.

Sweatcoin Nasıl Para Kazanılır?

SWC yani Sweatcoin uygulamasında para kazanabilmenin 3 yöntemi vardır.

Sweatcoin’de para kazanmanın 3 yolu aşağıdaki gibidir:

 1. Yürüyüş yaparak: 1000 adım karşılığı 1 sweatcoin üretirsiniz.
 2. Arkadaşınızı davet ederek: Her Davet Ettiğiniz Arkadaşınızdan 5 Sweatcoin Kazanırsınız.
 3. Reklam izleyerek: Günlük 3 Reklam İzleyebilir ve reklama göre verilen sweatcoin kazanırsınız.

Yürüyerek Para Kazandıran Uygulama Sweatcoin Nasıl İndirilir?

SWC ilk çıktığı yıllarda yalnızca Iphone için indirilebiliyordu. Şu anda Android ve IOS uyumlu olarak indirilebiliyor. Ücretsiz para kazanmak için öncelikle internet bağlantısı olması yeterlidir.

(Android/IOS) uyumlu Sweat Coin indirme işlemini aşağıdaki adımları uygulayarak yapınız:

 • Sweatcoin web sitesi üzerinden mobil uygulama indir kısmından cep telefonunuza uygulamayı indirin.
 • Daha sonra, isim ve soyadınızı doğru bir şekilde girerek kayıt olunur.
 • Üstelik kayıt olurken herhangi bir ücret ödenmez.
 • Telefonunuzun adımlarınızı kaydedebilmesi için ‘konum’ bölümünün açık kalması gerekmektedir. Sitede GPS yani konum özelliklerinin açılmasının kişisel veri gizliliğini yine de sağlayacağı konusunda açıklam a yapılmıştır.
 • Konum açılma izni verdikten sonra cep telefonu numarası onay ekranı gelecektir.
 • Diğer iletişim bilgisi mail adresi de girilerek kayıt tamamlanır ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Hediye Sweatcoin ve Uygulama Ana sayfa

Sweat Coin Üyelik Şartları Nelerdir?

Sweatcoin üyelikleri için herhangi bir özel şart bulunmuyor. Bunun yanında yaş şartı da olmayan uygulamada yalnızca, ad soyadı, telefon numarası ve mail adresi istenmektedir. Ayrıca, konum özellikleri ile ilgili uygulamalara erişim izni verdikten sonra aktif olarak kullanılabilir. Herkes tarafından kullanılan güvenilir bir uygulamadır. Ayrıca ilk kayıt olduğunuzda mail cüzdan hesabınıza 0,95 Sweatcoin hediye olarak verilmektedir.

Sweatcoin Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Sweatcoin Uygulamasında kazanç hesaplaması aşağıdaki gibidir:

Uygulamanın 0,95 hediye sweatcoin ile başlatıldığını söylemiştik. Web sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre 0,95 sweatcoin kazanabilmek için 1000 adım atmak gerekmektedir. 1 sweatcoin için yaklaşık 1055 adım olarak hesaplanmaktadır.

Günlük en az kaç sweatcoin kazanırım diyorsanız eğer günde hiçbir şey yapmaz iseniz 0 coin kazanırsınız. 1000 adım attığınızda ürettiğiniz 1 sweatcoin-in, 95‘ini siz 0,05’ini sweatcoin uygulaması alır. Kısacası 1000 adım karşılığında 0,95 sweatcoin kazanırsınız.

 • 1000 adım karşılığı size verdiği 1 coinin 0,05’ini %5’ini kendisine kesmektedir. 1000 adım 1 swc’ye eşittir.
 • 1000 Dolar yaklaşık 0,95 SWC olarak hesaplandığında 1 SWC 0,05 Dolar olmaktadır.
 • Dolar kuruna göre 1 dolar şu an 14.92 TL üzerinden hesaplama yapılmaktadır.

Ayrıca 1000 Dolar gibi yüksek tutarlarda ödül fırsatınız da bulunmaktadır. Marathon Offers bölümünde 20.000 sweatcoin ile 1000 Dolar şansınız hala devam ediyor. Yapılan güncelleme ile ‘Auctions‘ yani açık arttırma bölümü size yeni ödüller de sunuyor. Teklif açıldığı zamanlarda siz de bu bölümden en yüksek sweatcoini teklif ederek ödül kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Sweatcoin Adım Saymama, Hesaplama Hatası ve Eksik Sayma durumunda ne yapacağınız merak ediyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın:

 • Uygulamayı güncelleyin.
 • Konumunuzun (gps) açık hale getirin.
 • Telefonunu açıp kapatın ya da uygulamayı silip yeniden yükleyin.
 • Tamamen açık alanda dış mekanda yürüyün.
 • Telefonunuzu düşük pil veya pil tasarruf modundan (ios, android) çıkartın.
 • Uygulama açık iken yürümeyi deneyin.
 • Telefonunuzda pil gücü tasarrufu sağlayan yada hızlandırmayı sağlayan diğer programlar varsa silin, deneyin.
 • Bu işlemleri denediğinizde halen adımlarınız sayılmıyorsa bu durumda uygulama sizin telefonunuz ile optimize edilmiyor olabilir yani uygulama kullanılmıyor olabilir.
 • Adımlarını uygulama üzerinden gördüğünüzde henüz coine çevrilmediğiniz gördüğünüzde bunun anlamı gün sonunda coine dönüştürülecektir sabırlı olun.

SWC Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Sweatcoinden para çekmek işlemi için iki farklı yol aşağıdaki gibidir:

 • Para çekmenin İlk yolu Paypal‘dir, ancak Türkiye’de bu uygulama kullanılmıyor.
 • İkinci olarak, Banka havalesi aracılığı ile yurtiçi para transferi gerçekleştirilmektedir. Yalnızca Banka hesap numarası, IBAN no, İsim Soyisim girilerek paranızı çekebilirsiniz.
 • Para çekmek ve kullanabilmek için 2 yıl uygulama üyeliğinizin olması isteniyor. Ayrıca 24 ay üyelik yanında, sizin referansınız ile bir arkadaşınızı uygulamaya davet etme şartını da gerçekleştirmelisiniz.
 • Ayrıca kazandığınız coinler ile markaların çeşitli ürünlerini yarışa girerek alma imkanı sunulmuştur.

Sweatcoin uygulaması 2023 yılında yeni sürüm olarak güncellendi ve burada artık uygulama üzerinden kazanılan coinler ile birşey almak için yarış yapılmaktadır. Yarışa katılıyorsunuz ilk 11 kişiyi uygulama üzerinden gösterilmekte olup ilk birde markadan 1000 dolarlık hediye kartını almak için yarışa katılım şarttır. Yani istediğiniz ürün için yarışa giriyorsunuz. Önceden 1000 dolarlık teklif kaldırıldı bunun yerine artık yarışa katılan ve yarış bitine kadar en fazla coin kazanan o ödülü alıyor. Bu şekilde yeni bir düzen oluşmuş bu şekilde markaların ürünlerini coin karşılığında yarışa girerek alma imkanı sunulmuştur.

Yürüyerek Para Kazandıran Bir Başka Uygulama Daha Var Bitwalking

Bitwalking yürüyerek para kazanmanızı sağlayan bir sistemdir. Bit (Sanal Para) ve Walking (Yürümek) kelimelerinin birleşiminden oluşmuştur

Bitwalking Ne Kadar Kazandırıyor?

Adım sayan sanal para sistemi, kişi ne kadar çok yürüyüp hareket ederse o kadar biriktiriyor. Cep telefonunuza yükleyeceğiniz bitwalking uygulaması ile atacağınız adımlar sayılır ve her on bin adımda 1 dolar kazanacaksınız. On bin adım yaklaşık 8 km’dir. Kazanılan para ise internet harcamaları için kullanılabilir ve sanal döviz bürolarında gerçek paraya çevrilebilir.

Ayrıca sanal para dünyası platformu kripto para borsalarında yatırım yapılabilecek en iyi kripto paralar hakkında güncel bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

1 Sweatcoin Kaç TL? 2023

1 sweatcoin 0,35 TL‘dir.

20000 Sweatcoin Kaç Adım?

Attığınız her adımın değerli olduğunu düşünürsek, kaç adımda hedefimizi tamamlayacağımız da önemlidir. Hesaplamalara göre 20.000 sweatcoin toplamda 1000 dolar para kazandırıyor. 1 SWC ortalama 1055 adıma tekabül etmektedir. 20 bin SWC için 21.100.000 adım etmektedir.

Sweatcoin Uygulaması Çalışma Mantığı Nedir?

Sweatcoin uygulaması, tıpkı coin gibi coin yaratan bir sistemdir. Bitcoin algoritması gereği bitcoin üretimi sadece bilgisayarlara tarafından gerçekleştirilen bir sistemdir. Ancak sweatcoin bunun aksine mobil cihazlarınızın GPS hareketlerinden üretilmektedir. Bu uygulamanın en farklı özelliği ise insanların coin alması yani para ile herhangi bir para ile ödemede bulunması imkansızdır. Bu uygulama tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulama sponsorlara ve Dünya Sağlık Örgütlerince sadece kullanıcılarına, ürün ve nakit para veren bir sistemdir.

Sweatcoin Ne Kadar Kazandırıyor?

Cep telefonunuza yükleyeceğiniz bu uygulama ile attığınız adımlar sayılır ve her on bin adım için 1 dolar kazanırsınız. On bin adım yaklaşık 8 km yapar. Bitcoin benzeri sistemde ne kadar çok yürürseniz, o kadar çok para biriktirirsiniz. Bu sistemde para kazanmak için tek yapmanız gereken yürümektir. Ne kadar çok yürürseniz o kadar çok kazanırsınız.

Yorumlar

 1. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

  Paramı çekmiyorum

  1. Avatar of muhammed muhammed dedi ki:

   Adres gözükmüyor