İnstagram Gizli Hesap Hikaye İzleme Yöntemi 2023 (STORY)

Instagram hikayelerini gizlice izleme yöntemi ve hilesi için doğru yerdesiniz. Sizi takip etmeyen birinin hikayesini takip etmenin püf noktaları da var. Takip etmediğiniz kişilerin hikayelerine göz atmak ister misiniz? Diğer hesaplar fark etmeden gizlice hikayeyi izleyebileceğiniz Instagram stroy listesini sizlerle paylaşacağız. Instagram Gizli Hikaye Takip Yöntemleri, gizli hikaye takip programları ve siteleri ile hikayeleri gizlice izleyebilecek hatta kendi profilinize bakan hesapları tespit edebileceksiniz!

İnstagram Gizli Hesap Hikaye İzleme Yöntemi 2023 (STORY)

Birinin hikayesini arkadaş olmadan izlemenin ve hikayeyi paylaşan kişiyi görmeden gözetlemenin yollarını merak eden ve araştıran çok insan var aramızda. Takip etmedikleri birinin hikayesini görmek istiyorum diyen ve Instagram’da gizlice hikaye izlemenin yollarını arayan gizli hayranlar için Instagram hikaye arama hilesi ve yöntemlerini araştırdık.

Bu içeriğimizde yer verdiğimiz Instagram hikaye arama hilesini uyguladıktan sonra tam bir casus gibi başkasının hikayesine gizlice girmenin tüm püf noktalarını öğreneceksiniz. Instagram Story izlemenin, görünmeden gizlice hikayeleri izlemenin ve iOS uygulamalarını indirerek Instagram Story izlemenin yollarını keşfetmiş olacaksınız.

Günümüzde milyonlarca kişinin aktif olarak kullandığı Instagram sosyal medya platformunda gizli hikaye takip yöntemleri, hikaye izleme, hikaye izleme sırası hakkında hemen bilgi sahibi olmanız için instagram gizli hikaye takip uygulamaları: Igstory, Zerostagram, Instagram hikaye görüntüleyici, Instagram hikaye önizleme, açık hikaye izleme hilesi, Story izleyip izlememe, hikayeleri görüntüleme ile ilgili ipuçlarına bir göz atalım ve Instagram hikayelerini özel olarak izleme gibi birçok püf noktasını öğrenerek hemen istediğiniz hikayeyi izlemeye başlayalım.

İnstagram Story Gizliden İzleme Hilesi

Sizi takip etmeyen herhangi bir X kişinin hikayesine nasıl bakacağınızı gelin birlikte inceleyelim.

Hikayesine göz atmak istediğiniz hesabın solundaki veya sağındaki hikayeyi açın. Ardından hikayeyi duraklatmak için hikayeye basın ve basılı tutun ve parmağınızı çok dikkatli bir şekilde görmek istediğiniz hikayenin aksi yönünde kaydırın. Bunun çalışması için hesabı takip etmeniz gerekiyor. Bu sayede onun hikayesi diğerlerinin başında yer alıyor. Ayrıca hikayeyi yanlış bir hareket veya kaydırma ile açıyorsunuz ve isminiz izlenme listesine ekleniyor.

Hikayesini görmek istediğiniz kişinin profili herkese açık değilse çeşitli Instagram takipçi programlarını kullanarak bilgileriniz ile giriş yapabilir ve hikayesini görmek istediğiniz kişinin profilini gizlice aratabilirsiniz. Gizli değilse başka birini takip edebilir veya fake hesap yöntemiyle hesabı takip edip hikayelerini izleyebilir veya profili açık olan kişinin geçmişini izleyerek kişiyi anında engelleyebilirsiniz.

Dikkatli olun, yakalanacağınız kişiyi engellemeyi unutursanız. 24 saat devre dışı bırakılırsa, kişi karşı tarafın hikayelerini izlediğinizi asla bilemez. Bu yöntemlerle istediğiniz kişi listesinde olmayan birinin hikayelerini görebilirsiniz.

Instagram Hikayesine Gizlice Bakma Yolları

Instagram’da gizlice hikayeye bakıp hikayeyi izlemek isteyenler, www.storieswatch.com‘a giriş yaparak izlemek istediği kişinin profilini arattıktan sonra son 24 saat boyunca paylaşılan hikayeleri bu şekilde izleyebiliyor. gizlice veya sayfanın ortasındaki arama çubuğuna indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazarak.

Instagram hikaye takip hilesi ile hikayeyi gizlice izleyebilir ve hikayelere görünmeden bakabilirsiniz.

İnstagram Profilime Kim Baktı?

Instagram hesabıma eklenmemiş kişilerin son 24 saatte paylaştığı hikayeleri görebilir miyim? Bu soru şüphesiz birçok Instagram kullanıcısı tarafından sorulmuştur. Birbirinizi takip etmiyor ama paylaştıkları hikayeleri merak ediyorsanız bu yöntemle bu durumu oldukça basit bir şekilde çözebilirsiniz. Nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, programlar sayesinde öncelikle bu profilin hikayelerine göz atabilirsiniz. iOS uyumlu telefonunuza indireceğiniz uygulamalar sayesinde bu uygulamaları çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Lili ve Web Postegro uygulamaları, profilinizi kimlerin görüntülediğini gösteren uygulamalardır.

Instagram Story Gizlice Bakma İOS

Instagram Story videolarını İndirin ve İzleyin Siteler ve uygulamalar, Instagram Story’yi indirerek gizlice hikayeleri izlemenize yardımcı olur. Instagram Story izleyen ve görülmeme gibi sorunlar yaşayanlar için sizlere birkaç farklı uygulamadan bahsedeceğiz.

Instagram Story izleme siteleri aşağıdaki gibidir:

 • storiesig.net
 • storiesdown
 • storiesig.net
 • instalkr.com
 • gramvio.com
 • instastory.net
 • smihub.com
 • ingramer.com
 • instadp.com

Instagram için Gizli Hikaye İzleme uygulamaları aşağıdaki gibidir:

 • instory
 • Blindstory
 • Slentstory
 • FollowerLog takipçi analizi

Instagram için Profilime kim baktı uygulamaları aşağıdaki gibidir:

Reports Pro, Instagram profilinizi takip etmeden kimlerin takibi bıraktığını, engellediğini ve hikayelerini gizlice görüntülediğini görmenizi sağlayan bir uygulamadır.

Takip Etmediğim Kişinin Hikayesine Bakmak İçin Siteler

İnstagram Story Gizlice Bakma Uygulaması ve İzleme Siteleri aşağıdaki gibidir:

 • Story Saver for Instagram programını iOS ve ANDROID işletim sistemli akıllı telefonlara indirip buradan giriş yapabilir ve tüm hikayeleri görebilirsiniz. Bu uygulamayı Google Chrome web mağazası chrome.google.com ya da Story Saver APK indirip giriş yaptığınızda aradığını kişini profilinde paylaşacağı hikayeleri önünüze gelecek. Uygulamayı indirdiğinizde göreceğiniz üstte yer alan arama butonundan hesabınızda olmayan kişinin profilini yazarak hikayelerini görebilirsiniz. Uygulama sadece açık profili olan bir kişi için yapılabilmektedir. Diğer bir yöntem ise takip etmediğiniz kişinin hikayesini görüntülemek ve görmek istediğiniz kişiyi eklemek için sahte bir hesap açmaktır, profilini ve hikayelerini başka bir hesaptan kolayca görüntüleyebilirsiniz.
 • Yine storiesdown.com linkine tıklayarak en iyi Instagram hikaye görüntüleyici sitesine hemen giriş yapmadan veya hesabınız olmadan Instagram hikayelerini anonim ve hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz.
 • Igstory arkadaşınızın Instagram Hikayelerini tarayıcıda görüntülemenizi sağlayan Chrome uzantısıdır.
 • Zerostagram uygulaması üzerinden instagram üzerindeki herhangi bir gönderinin bağlantısını kopyaladıktan sonra arama kutusuna yapıştırmanız yeterli. Bu uygulama sayesinde Instagram resmini ya da videosunu indirme işleminiz başlayacaktır.
 • Anonim hikaye izle hikaye görmek için InStory uygulaması da işinize yarayacaktır.

Postegro Hikaye İzleme

Postegro hikayelerini izlemek isteyenler için Android Play Store uygulamasını cep telefonuna indirerek gizli profilleri görüntüleyebilir ve gizli hikayeleri izleyebilirsiniz.

postegro Playstore uygulama indir gizli hikaye izle

Postegro gibi uygulamalar sayesinde hikayeleri gizlice izleyebilirsiniz. iOS ve Android’de bulunan postegro benzeri uygulamalar ise şu şekilde:

iOS

 • Social Ghost
 • Analyz For Instagram
 • InstaBusted
 • Istory
 • Profile+

Android

 • Ghostly
 • Anonymous Story Viewer
 • BlindStory
 • StoryLab
 • Followers+
 • InsLog Reports
 • Find My Stalker

ghostegro.com Anonim Hikaye İzle

Anonim olarak Instagram hikayelerini izlemenizi sağlayan Ghostegro.com’dan başka bir sitedir. Burada hem anonim bir hikaye izleyebilir hem de kolayca kaydedebilirsiniz. Telefonunuza fotoğraf ve video indirme özelliği sayesinde dilediğiniz zaman kullanın ve izleyin. Ghostegro’yu kullanarak profilinizi kimlerin görüntülediğini öğrenin ve profilinizi onlara gizleyin.

Ayrıca kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanan ve sizi etkileyecek birçok özelliğe sahip olan Ghostegro sitesi sayesinde Gizli Instagram hesaplarını görüntüleyebilir, Instagram video ve fotoğraflarını indirebilir, anonim olarak hikayeleri izleyebilirsiniz.

İnstastoryviewer ile Gizli Instagram Takip Etmeden Hikaye Görme

instastoryviewer kullanışlı aracının kullanımı çok kolaydır. Görüntülemek istediğiniz hikayenin sahibi olan hesabın profil kullanıcı adını ekleyin ve enter tuşuna basın. Herhangi bir hikayeyi gizlice görebilirsiniz ve kişi, Instagram hikayelerini gördüğünüzü veya indirdiğinizi asla bilmeyecektir. Bu şekilde, bir hikaye izlerseniz ve kimse sizin kim olduğunuzu göremezse.

https://instastoryviewer.com/ linkine tıklayarak da, herkese açık kullanıcıların Instagram hikayelerini gizlice görüntülemenizi ve indirmenizi sağlanacaktır. Bu siteyi aşağıdaki adımları izleyerek kulllanabilirsiniz:

 • Adım 1: Kullanıcı adını girin, URL’nin tamamını yapıştırmak yerine kullanıcı adının yalnızca profil olduğundan emin olun. Örneğin, bugün Instagram’ın hikayesini görüntülemek istiyorsanız, yukarıdaki kutuya instagram ekleyin (@instagram veya tüm bağlantı değil) ve klavyenizden enter tuşuna basın.
 • Adım 2: Her şey yolunda giderse, o kullanıcının son 24 saatteki tüm hikayelerini içeren sonuçlar sayfasına yönlendirilirsiniz. Bunları çevrimiçi olarak görüntüleyebilir veya doğrudan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İnstagram’da Gizlenen Hikayeleri Görme

Hikayenin size karşı tutulup tutulmadığını öğrenmenin en kısa yolu, başka bir kullanıcı hesabıyla kontrol etmektir. Bunu yapamıyorsanız, bunu öğrenmenizi sağlayacak bir özellik veya uygulama olmadığı için üzgünüz.

İnstagram’da gizli hikaye izleme yöntemleri haricinde İnstagram gizli profil ve hesap görme yöntemleri de bulunmaktadır. Hemen istediğiniz kişinin profilini takip etmeden gizlice görebilirsiniz.

Instagram’da başka birinin eski hikayelerini görmenin birçok yolu vardır. Ayrıca Instagram’ın yeni bir özelliği de ön izleme. Geçmişte, uygulama yalnızca bir kişinin profiline veya daha yukarısına girilirken kullanılabiliyordu. Artık ana sayfada gezinirken kişinin fotoğrafına tıkladığınızda hikayesini görebilirsiniz. Ya da tüm hikayeleri ön izleme yöntemiyle bu şekilde izleyebilirsiniz. Bu sayede ana sayfada gezinirken istediğiniz kişinin hikayesini izleme seçeneğine sahipsiniz.

İnstagram Hikaye İzleme Sırası

Instagram hikaye özelliği ile sosyal medya kullanıcıları arasında yoğun talep görmektedir. Instagram hikaye görüntülenme sırası nasıl belirlenir? Kendinize sorduğunuz en önemli şey, Instagram hikayeleri nasıl sıralıyor? Herkes seni en çok takip eden biriyle konuşarak bunu izlediğini zannediyor. Bakalım sebebi ve açıklaması ne? Hikayeler, algoritmaların yönetimine göre sıralanır.

Bu sistemde sizi en çok takip etmeyen, sizin aktivitenize ve size en yakın olan kişilere göre çalışan bir sistem ile karşı karşıyasınız. Başka bir deyişle, sistem hikayelerinizi ortamınıza, etkinliğinize ve etkinliğinize göre sıralar. Genel olarak bu sistemde beğendiğiniz, takip ettiğiniz veya izlediğiniz bir konuyu alır, hikayeleri ve kişileri ona göre öne çıkarır ve hikayelerin takip sırasını bu sisteme göre düzenler.

İnstagram hikayeme kimler kaç kez bakmış diye sorarsanız şu an bunu tespit eden bir servis yok. Bir hesap, hikayenizi bir veya daha fazla kez izlerse, kullanıcı adı görüntüleme alanında bir kez görünür.

Instagram Hikaye Görüntüleme (Story İzleme)

Hikaye izleme sisteminde bir hikaye 50 ve daha az kişi tarafından izlenirse daha önce izlemiş olanlar ilk sırada yer alır. Görüntülenme sayısı arttıkça hikayeyi izleyen kişiler ile hikayeyi paylaşan kişi arasındaki etkileşime dayalı daha karmaşık bir algoritma sisteme giriyor.

Bu sistemlerin her ikisi de en alakalı kişileri hikaye görüntüleyenler listesinin başına koymaya çalışır. Hikaye anlatıcıları sıralama sistemine çok bağlıdır. Bu algoritma sistemi ile izleyicilerin ilgi düzeyleri ortaya çıkarılarak sıralama yapılır.

Hikaye görünümü etkileşimleri için yapılması gerekenler şunlardır:

 • Story’e bakan kullanıcının aktiflik durumu.
 • Profil ziyaret sıklığı.
 • İzleyici tarafından hikayesindeki gönderilen iletiler.
 • Hikayeyi izleyen kişi, beğeni, yorum vb. ve hikayeyi paylaşan kişinin hesabı arasındaki etkileşim düzeyi.

Instagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri

Instagram’da gizli hikayeleri görmek isteyenler için, yukarıdaki faktörlerin her biri, belirli bir kişinin hikayenin görünümündeki konumunu belirlemeye yardımcı olur ve belirli bir oran verilir. Algoritmalar, hikayeyi paylaşan kişinin profiline bakmanın da bu faktörler üzerinde etkili olduğunu belirlemiştir. Profilinizi sürekli ziyaret eden biri, hikayelerinizin başında çıkacaktır.

Şimdi kontrol et! Bakalım seni en çok kim izliyor. Hesabınıza gidin ve hikayenizi kimin görüntülediğini görün!

Instagram’da hikayeyi izlemek ve görülmek istemiyorsanız kullanabileceğiniz yöntemler şu şekildedir:

 • BlindSotry
 • Storized
 • Story Stalker
 • Story Watch
 • Anonymous Stories Viewer for Instagram
 • Bu programları iOS ve Android tanımlı telefonlarınıza indirerek dilediğiniz kişinin hikayelerini gizlice izleyebilirsiniz.

İnstagram Hikaye Önizleme Açma

Hikaye önizleme özelliği ile artık sadece ana sayfada gezinirken takipçilerinizin hikayelerini izleme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca tüm hikayeleri bu şekilde izleme şansına sahip olacaksınız. Eski güncelleme ile hikaye sadece kişinin profilinde veya en üstteki hikayeler bölümünde yer alıyordu. Ama artık ön izleme hizmeti ile kişilerin profillerine girmeden anasayfada tek tıkla görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Ana sayfada gezinirken hikayesini izlemek istediğiniz hesabın profil fotoğrafına bastığınızda hikayeyi açacaksınız. Böylece vakit kaybetmeden ana sayfadan çıkmadan hikayeyi izleyebileceksiniz.

Gizli Bir İnstagram Hesabının Hikayelerini İzlemek, O Kişinin Bunu Fark Etmesine Neden Olabilir mi?

İnstagram’da birinin hikayelerinin görüntülendiğini fark edebilmesi mümkündür. Ancak, gizli bir hesaptan takip edilmediği sürece, kimin hikayelerini izlediği belirtilmez.

Birinin özel İnstagram Hesabının Hikayelerini İzlemenin Riskleri Nelerdir?

Birinin özel Instagram hesabı hikayelerini izlemenin riskleri, hesabınızın feshedilmesi, yasal sorunlar, sosyal itibar kaybı ve daha fazlasını içerebilir. Bu nedenle, herhangi bir yasa dışı faaliyette bulunmaktan kaçınmak önemlidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.