İnstagram Gizli Hesap Hikaye İzleme Yöntemi 2023 (STORY)

Instagram hikayelerini gizlice izleme yöntemi ve hilesi için doğru yerdesiniz. Sizi takip etmeyen birinin hikayesini takip etmenin püf noktaları da var. Takip etmediğiniz kişilerin hikayelerine göz atmak ister misiniz? Diğer hesaplar fark etmeden gizlice hikayeyi izleyebileceğiniz Instagram stroy listesini sizlerle paylaşacağız. Instagram Gizli Hikaye Takip Yöntemleri, gizli hikaye takip programları ve siteleri ile hikayeleri gizlice izleyebilecek hatta kendi profilinize bakan hesapları tespit edebileceksiniz!

İnstagram Gizli Hesap Hikaye İzleme Yöntemi 2023 (STORY)

Aramızda arkadaşı olmadan birinin hikayesini izlemenin ve hikayeyi paylaşan kişiye görünmeden gizlice izlemenin yöntemlerini merak eden ve araştıran çok insan var. Takip etmediği birinin hikayesini görmek istediğini söyleyen ve Instagram’da gizlice hikaye izlemenin yollarını arayan gizli hayranlar için Instagram hikaye arama hilesini ve yöntemlerini araştırdık.

Bu içerikte yer verdiğimiz Instagram hikaye arama hilesini uyguladıktan sonra bir başkasının hikayesine tam bir casus gibi gizlice bakmanın tüm püf noktalarını öğreneceksiniz. Instagram Story izlemenin, görünmeden gizlice hikaye izlemenin, iOS uygulamalarını indirerek Instagram Story izlemenin yollarını keşfetmiş olacaksınız.

Günümüzde milyonlarca insanın aktif olarak kullandığı Instagram sosyal medya platformunda, gizli hikaye izleme yöntemleri, story izle, hikaye izleme sırası, yolu, hilesi ve birçok konuyla ilgili tüm merak ettiklerini hemen öğrenmeniz için instagram gizli hikaye izleme uygulamaları olan: Igstory, Zerostagram, Instagram story viewer, Instagram hikaye önizleme açma, hikaye izleme hilesi, Story izleyip görünmeme, hikaye görüntüleme hakkında ipuçlarına bir göz atalım ve İnstagram hikayeleri gizliden izleme yöntemi gibi birçok hileyi öğrenerek hemen istediğiniz hikayeyi izleme başlayın.

İnstagram Story Gizliden İzleme Hilesi

Sizi takip etmeyen herhangi bir X kişinin hikayesine nasıl bakılacağını birlikte inceleyelim.

Hikayesine gizlice göz atmak istediğiniz hesabın solundaki veya sağındaki hikayeyi açın. Ardından hikayeyi duraklatmak için hikayeyi basılı tutun ve parmağınızı çok dikkatli bir şekilde görmek istediğiniz hikayenin ters yönüne kaydırın. Bunun çalışması için hesabı takip etmeniz gerekiyor. Bu şekilde, hikayesi diğerlerinin y en üstünde görünür. Ayrıca yanlış bir hamle veya kaydırma ile hikayeyi açıyorsunuz adınız görüntüleme listesine ekleniyor.

Hikayesini görmek istediğiniz kişinin profili herkese açık değilse çeşitli Instagram takipçi programlarını kullanarak bilgilerinizle giriş yapabilir ve hikayesini görmek istediğiniz kişinin profilini gizlice arayabilirsiniz. Gizli değilse bir başkasını takip edebilir veya sahte hesap yöntemiyle hesabı takip edebilir ve hikayelerini izleyebilir veya profili açık olan kişinin geçmişini izleyerek kişiyi anında engelleyebilirsiniz.

Dikkatli olun, kişiyi engellemeyi unutursanız yakalanırsınız. 24 saat boyunca devre dışı bırakılırsa, kişi karşı tarafın hikayelerini izlediğinizi asla bilemez. Bu yöntemlerle istediğiniz kişi listesine sahip olmayan birinin hikayelerini görebilirsiniz.

Instagram Hikayesine Gizlice Bakma Yolları

Gizlice hikayeye bakıp Instagram’da hikayeyi izlemek isteyenler www.storieswatch.com’a giriş yaparak izlemek istediğiniz kişinin profilini arattıktan sonra son 24 saat boyunca paylaşılan hikayeleri bu şekilde izleyebilirler. gizlice veya sayfanın tam ortasındaki arama çubuğuna indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazarak.

Instagram hikaye takip hilesi ile hikayeyi gizlice izleyebilir ve hikayelere görünmeden bakabilirsiniz.

İnstagram Profilime Kim Baktı?

Instagram hesabımda ekli olmayan kişilerin son 24 saat içinde paylaştığı hikayesini görebilir miyim? bu soru, birçok Instagram kullanıcıları arasında mutlaka sorulmuştur. Birbirinizi takip etmediğiniz ancak paylaştığı hikayelerini merak ettiğiniz biri varsa bu yöntemle oldukça basit bir şekilde bu durumu çözebilirsiniz. Nasıl yapacağım diyorsanız önce bu profilin hikayelerini programlar sayesinde görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulamalar ise iOS uyumlu telefonunuza indireceğiniz uygulamalar sayesinde oldukça kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Lili ve Web Postegro uygulamaları profilinize kim baktığını gösteren uygulamalardır.

Instagram Story İzleyip Görünmeme Teknikleri 2023

İnstagram Hikayeleri Gizliden İzleme Yöntemi 2023 yılında araştırılma devam ediyor. İnstagram profilime kim baktı sorularını yanıtları aranıyor.

Instagram Story Gizlice Bakma İOS

Instagram Story videoları İndir İzle Siteleri ve uygulamaları Instagram Story indirme yaparak gizliden hikayeleri izlemeniz için size yardımcı olacaktır. Instagram Story izleyip Görünmeme gibi derdi olanlar için birkaç farklı uygulamaları anlatacağız.

Instagram Story izleme siteleri aşağıdaki gibidir:

 • storiesig.net
 • storiesdown
 • storiesig.net
 • instalkr.com
 • gramvio.com
 • instastory.net
 • smihub.com
 • ingramer.com
 • instadp.com

Instagram için Gizli Hikaye İzleme uygulamaları aşağıdaki gibidir:

 • instory
 • Blindstory
 • Slentstory
 • FollowerLog takipçi analizi

Instagram için Profilime kim baktı uygulamaları aşağıdaki gibidir:

Reports Pro, instagram profilinizi takip etmeden hikayelerini gizlice takip eden, kısaca kimlerin takibi bıraktığını, engellediğini ve görüntülediğini görmenizi sağlayan uygulamadır.

Takip Etmediğim Kişinin Hikayesine Bakmak İçin Siteler

İnstagram Story Gizlice Bakma Uygulaması ve İzleme Siteleri aşağıdaki gibidir:

 • Story Saver for Instagram programını iOS ve ANDROID işletim sistemli akıllı telefonlara indirip buradan giriş yapabilir ve tüm hikayeleri görebilirsiniz. Bu uygulamayı Google Chrome web mağazası chrome.google.com ya da Story Saver APK indirip giriş yaptığınızda aradığını kişini profilinde paylaşacağı hikayeleri önünüze gelecek. Uygulamayı indirdiğinizde göreceğiniz üstte yer alan arama butonundan hesabınızda olmayan kişinin profilini yazarak hikayelerini görebilirsiniz. Uygulama sadece açık profili olan bir kişi için yapılabilmektedir. Diğer bir yöntem ise takip etmediğiniz kişinin hikayesini görüntülemek ve görmek istediğiniz kişiyi eklemek için sahte bir hesap açmaktır, profilini ve hikayelerini başka bir hesaptan kolayca görüntüleyebilirsiniz.
 • Yine storiesdown.com linkine tıklayarak en iyi Instagram hikaye görüntüleyici sitesine hemen giriş yapmadan veya hesabınız olmadan Instagram hikayelerini anonim ve hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz.
 • Igstory arkadaşınızın Instagram Hikayelerini tarayıcıda görüntülemenizi sağlayan Chrome uzantısıdır.
 • Zerostagram uygulaması üzerinden instagram üzerindeki herhangi bir gönderinin bağlantısını kopyaladıktan sonra arama kutusuna yapıştırmanız yeterli. Bu uygulama sayesinde Instagram resmini ya da videosunu indirme işleminiz başlayacaktır.
 • Anonim hikaye izle hikaye görmek için InStory uygulaması da işinize yarayacaktır.

Postegro Hikaye İzleme

Postegro hikayelerini izlemek isteyenler için Android Play Store uygulamasını cep telefonuna indirerek gizli profilleri görüntüleyebilir ve gizli hikayeleri izleyebilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesap Hikaye İzleme Yöntemi 2023 (STORY)
postegro Playstore uygulama indir gizli hikaye izle

Postegro benzeri uygulamalar sayesinde hikayeleri gizlice izleyebilirsiniz. iOS ve Android’de Postegro benzeri uygulamalar aşağıdaki gibidir:

iOS:

 • Social Ghost
 • Analyz For Instagram
 • InstaBusted
 • Istory
 • Profile+

Android:

 • Ghostly
 • Anonymous Story Viewer
 • BlindStory
 • StoryLab
 • Followers+
 • InsLog Reports
 • Find My Stalker

ghostegro.com Anonim Hikaye İzle

Ghostegro.com’dan Instagram hikayelerini anonim olarak izlemenizi sağlayan başka bir sitedir. Burada hem anonim bir hikaye izleyebilir hem de kolayca kaydedebilirsiniz. Fotoğraf ve videoları telefonunuza indirme özelliği sayesinde dilediğiniz zaman kullanın ve izleyin. Ghostegro kullanarak profilinizi kimlerin görüntülediğini bulun ve profilinizi onlara gizleyin.

Ayrıca, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış ve sizi etkileyecek birçok özelliğe sahip Ghostegro sitesi sayesinde Özel Instagram hesaplarını görüntüleyebilir, Instagram video ve fotoğraflarını indirebilir, anonim olarak hikaye izleyebilirsiniz.

İnstastoryviewer ile Gizli Instagram Takip Etmeden Hikaye Görme

İnstastoryviewer kullanışlı aracın kullanımı çok kolaydır. Görüntülemek istediğiniz hikayenin sahibi olan hesabın profil kullanıcı adını ekleyin ve enter tuşuna basın. Herhangi bir hikayeyi gizlice görebilirsiniz ve kişi Instagram hikayelerini gördüğünüzü veya indirdiğinizi asla bilmeyecek. Bu şekilde, bir hikaye izlerseniz ve kimse kim olduğunuzu göremez.

https://instastoryviewer.com/ linkine tıklayarak da, herkese açık kullanıcıların Instagram hikayelerini gizlice görüntülemenizi ve indirmenizi sağlanacaktır. Bu siteyi aşağıdaki adımları izleyerek kulllanabilirsiniz:

 • Adım 1: Kullanıcı adını girin, URL’nin tamamını yapıştırmak yerine kullanıcı adının yalnızca profil olduğundan emin olun. Örneğin, bugün Instagram’ın hikayesini görüntülemek istiyorsanız, yukarıdaki kutuya instagram ekleyin (@instagram veya tüm bağlantı değil) ve klavyenizden enter tuşuna basın. .
 • Adım 2: Her şey yolunda giderse, o kullanıcının son 24 saatteki tüm hikayelerini içeren sonuçlar sayfasına yönlendirilirsiniz. Bunları çevrimiçi olarak görüntüleyebilir veya doğrudan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İnstagram’da Gizlenen Hikayeleri Görme

Hikayenin size karşı saklanıp saklanmadığını öğrenmenin en kısa yolu, başka bir kullanıcı hesabıyla kontrol etmektir. Eğer bunu yapma imkanınız yoksa bunu öğrenmenizi sağlayacak bir özellik veya uygulama olmadığı için üzgünüz.

İnstagram’da gizli hikaye izleme yöntemleri haricinde İnstagram gizli profil ve hesap görme yöntemleri de bulunmaktadır. Hemen istediğiniz kişinin profilini takip etmeden gizlice görebilirsiniz.

Instagram’da başka birinin eski hikayelerini görmenin birçok yolu vardır. Ayrıca, Instagram’ın yeni bir özelliği de önizlemedir. Geçmişte, uygulama yalnızca bir kişinin profiline veya üstüne girerken kullanılabiliyordu. Artık ana sayfada gezinirken kişinin fotoğrafına tıkladığınızda hikayesini görebilirsiniz. Ya da tüm hikayeleri bu şekilde ön izleme yöntemiyle izleyebilirsiniz. Bu sayede ana sayfada gezinirken istediğiniz kişinin hikayesini izleme seçeneğine sahipsiniz.

İnstagram Hikaye İzleme Sırası

Instagram hikaye özelliği ile sosyal medya kullanıcıları arasında yoğun talep görmektedir. Instagram hikaye görüntüleme sırası nasıl belirlenir? Kendinize sorduğunuz en önemli şey, Instagram hikayeleri nasıl sıralıyor? Herkes seni en çok takip eden biriyle konuşarak bunu izlediğini sanıyor. Bakalım sebebi ve açıklaması nedir? Hikayeler, algoritmaların yönetimine göre sıralanır.

Bu sistemde sizi en çok takip etmeyen, aktivitenize ve size en yakın kişilere göre çalışan bir sistem ile karşı karşıyasınız. Başka bir deyişle, sistem hikayelerinizi ortamınıza, etkinliğinize ve etkinliğinize göre sıralar. Genel olarak bu sistemde en çok beğendiğiniz, takip ettiğiniz veya izlediğiniz bir konuyu alır, hikayeleri ve kişileri ona göre öne çıkarır ve hikayelerin takip sırasını bu sisteme göre düzenler.

Instagram hikayeme kim kaç kez baktı derseniz şu an bunu tespit eden bir servis yok. Bir hesap hikayenizi bir veya birkaç kez izlerse, kullanıcı adı görünümler alanında bir kez görünür.

Instagram Hikaye Görüntüleme (Story İzleme)

Hikaye görüntüleme sisteminde eğer bir hikaye 50 veya daha az kişi tarafından izleniyorsa daha önce izlemiş olanlar en üstte yer alacaktır. İzlenme sayısı arttıkça hikayeyi izleyen kişiler ile hikayeyi paylaşan kişi arasındaki etkileşime dayalı daha karmaşık bir algoritma sisteme girmektedir.

Bu sistemlerin her ikisi de en alakalı kişileri hikaye izleyicileri listesinin en üstüne koymaya çalışır. Hikaye anlatıcıları sıralama sistemine çok takılırlar. Bu algoritma sistemi ile izleyicilerin ilgi düzeyleri ortaya çıkarılarak sıralama yapılır. Hikaye görünümü etkileşimleri:

 • Story’e bakan kullanıcının aktiflik durumu
 • Profil ziyaret sıklığı
 • İzleyici tarafından hikayesindeki gönderilen iletiler
 • Hikayeyi izleyen kişi, beğeni, yorum vb. ve hikayeyi paylaşan kişinin hesabı arasındaki etkileşim düzeyi.

Instagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri

Instagram’da gizlenmiş hikayeleri görmek isteyenler için, yukarıdaki faktörlerin her biri, belirli bir kişinin hikayenin görünümündeki konumunu belirlemeye yardımcı olur ve belirli bir oran verilir. Algoritmalar, hikayeyi paylaşan kişinin profiline bakmanın da bu faktörler üzerinde etkili olduğunu belirlemiştir. Profilinizi sürekli ziyaret eden biri hikayelerinizin başında olacak.

Şimdi kontrol et! Bakalım seni en çok kim izliyor. Hesabınıza gidin ve hikayenizi kimin görüntülediğini görün!

Instagram’da hikayeyi izlemek ve görülmek istemiyorsanız kullanabileceğiniz yöntemler şu şekildedir:

 • BlindSotry
 • Storized
 • Story Stalker
 • Story Watch
 • Anonymous Stories Viewer for Instagram
 • Bu programları iOS ve Android tanımlı telefonlarınıza indirerek dilediğiniz kişinin hikayelerini gizlice izleyebilirsiniz.

İnstagram Hikaye Önizleme Açma

Hikaye önizleme özelliği ile artık sadece ana sayfada gezinirken takipçilerinizin hikayelerini izleme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca tüm hikayeleri bu şekilde izleme şansına sahip olacaksınız. Eski güncelleme ile hikaye sadece kişinin profilinde veya en üstteki hikayeler bölümünde yer alıyordu. Ama artık ön izleme hizmeti ile kişilerin profillerine girmeden anasayfada tek tıkla görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Ana sayfada gezinirken hikayesini izlemek istediğiniz hesabın profil fotoğrafına bastığınızda hikayeyi açacaksınız. Böylece vakit kaybetmeden ana sayfadan çıkmadan hikayeyi izleyebileceksiniz.

Yorumlar

 1. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Hile