İnstagram Gizli Hesap Hikaye İzleme Yöntemi 2022 (STORY)

Takip etmediğiniz kişilerin hikayelerine bakmak mı istiyorsunuz? Karşı hesap bunu fark etmeden gizlice hikayelerini izleyebileceğiniz Instagram stroy izleyip görünmeme programı listesini sizlerle paylaşacağız. İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri, gizli story izleme programları ve siteleri ile siz de gizlice story izleyebilecek hatta kendi profilinize bakan hesapları tespit edebileceksiniz!

İnstagram Gizli Hesap Hikaye İzleme Yöntemi 2022 (STORY)

Aramızda mutlaka arkadaşı olmayan birinin hikayesine bakmak ve paylaşana görünmeden gizliden hikaye izlemenin yöntemleri neler olduğu merak eden ve araştıran birçok kişi vardır. Takip etmediğim bir kişinin hikayesine bakmak istiyorum diyen ve İnstagram’da hikayeleri gizliden izleme yöntemlerini araştıran o gizli hayranlar için Instagram hikaye bakma hilesini ve yollarını araştırdık. Bu içeriğimizde yer verdiğimiz Instagram hikaye bakma hilesini sizler de uyguladıktan sonra tam bir casus gibi başkasının hikayesine gizlice nasıl bakılacağının tüm hilelerini öğrenmiş olacaksınız. Instagram hikaye izleme sırası, görünmeden story gizlice bakma, İOS uygulamalarını indirerek Instagram Story izleyip görünmeme yollarını keşfetmiş olacaksınız.

Günümüzde milyonlarca insanın aktif olarak kullandığı Instagram sosyal medya platformunda, gizli hikaye izleme yöntemleri, instagram story izle, hikaye izleme sırası, yolu, hilesi ve birçok konuyla ilgili tüm merak ettiklerini hemen öğrenmeniz için instagram gizli hikaye izleme uygulamaları olan: Igstory, Zerostagram, Instagram story viewer, Instagram hikaye önizleme açma, İnstagram hikaye izleme hilesi, Instagram Story izleyip görünmeme, Instagram hikaye görüntüleme hakkında ipuçlarına bir göz atalım ve İnstagram hikayeleri gizliden izleme yöntemi gibi birçok hileyi öğrenerek hemen istediğiniz hikayeyi izleme başlayın.

İnstagram Story Gizliden İzleme Hilesi

İnstagram hikayeleri gizliden izleme yöntemi ve hilesi için doğru adrestesiniz. Sizi takip etmeyen birinin hikayesini izlemek için hileler de bulunuyor. Siz de ekli olmayan ve takip etmeyen herhangi bir X kişinin hikayesine nasıl bakılacağını beraber inceleyim.

Hikayesini görmek istediğiniz kişinin profili herkese açık değil ise çeşitli Instagram takip programlarını kullanarak bilgilerinizle giriş yapabilir ve hikayesini gizlice görmek istediğiniz kişinin profilini arayabilirsiniz. Gizli değilse bir başkasından takip edebilir veya sahte hesap yöntemi ile hesabı takip edip hikayelerini izleyebilir veya profili açık olan kişinin geçmişini izleyerek kişiyi hemen engelleyebilirsiniz. Dikkatli olun, kişiyi engellemeyi unutursanız yakalanırsınız. 24 saat engelli olarak kalırsa, kişi diğer tarafın hikayelerini izlediğinizi asla bilemez. Bu yöntemler ile istenilen kişi listesiniz olmayan birinin hikayelerini görebilirsiniz.

Instagram Hikayesine Gizlice Bakma Yolları

İnstagram’da gizlice hikayeye bakmak ve story izlemek isteyenler www.storieswatch.com sitesine giriş yaparak sayfanın hemen ortasında bulunan arama çubuğuna hikayesini gizlice izlemek ya da indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazarak profilini arayıp bulduktan sonra son 24 saat için paylaşılan storyleri bu yolla izleyebilir.

Instagram hikaye izleme hilesi ile siz de gizliden hikaye izleyebilir, görünmeden hikayelere bakabilirsiniz.

Instagram Story İzleyip Görünmeme Teknikleri 2022

İnstagram Hikayeleri Gizliden İzleme Yöntemi 2022 yılında araştırılma devam ediyor. İnstagram profilime kim baktı sorularını yanıtları aranıyor.

İnstagram Profilime Kim Baktı?

Instagram hesabımda ekli olmayan kişilerin son 24 saat içinde paylaştığı hikayesini görebilir miyim? bu soru, birçok Instagram kullanıcıları arasında mutlaka sorulmuştur. Birbirinizi takip etmediğiniz ancak paylaştığı hikayelerini merak ettiğiniz biri varsa bu yöntemle oldukça basit bir şekilde bu durumu çözebilirsiniz. Nasıl yapacağım diyorsanız önce bu profilin hikayelerini programlar sayesinde görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulamalar ise iOS uyumlu telefonunuza indireceğiniz uygulamalar sayesinde oldukça kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Lili ve Web Postegro uygulamaları profilinize kim baktığını gösteren uygulamalardır.

Instagram Story Gizlice Bakma İOS

Instagram Story videoları İndir İzle Siteleri ve uygulamaları Instagram Story indirme yaparak gizliden hikayeleri izlemeniz için size yardımcı olacaktır. Instagram Story izleyip Görünmeme gibi derdi olanlar için birkaç farklı uygulamaları anlatacağız.

Instagram Story izleme siteleri aşağıdaki gibidir:

 • storiesig.net
 • storiesdown.
 • storiesig.net
 • smihub.com
 • ingramer.com
 • instadp.com
 • instalkr.com
 • gramvio.com
 • instastory.net

Instagram için Gizli Hikaye İzleme uygulamaları aşağıdaki gibidir:

 • instory
 • Blindstory
 • Slentstory
 • FollowerLog takipçi analizi

Instagram için Profilime kim baktı uygulamaları aşağıdaki gibidir:

 • Profilelog
 • InMyStalker
 • Followers Pro
 • InReports

Engelleyenler, takibi bırakanlar, geri takip etmeyenler, hikayelerini gizlice izleyenler kısaca instagram profilinizi kimin takip etmeyi bıraktığını, engellediğini ve anonim olarak görüntülediğini görmenize olanak tanıyan uygulama ise:

 • Reports Pro’dur.

Takip Etmediğim Kişinin Hikayesine Bakmak İçin Siteler

İnstagram Story Gizlice Bakma Uygulaması ve İzleme Siteleri aşağıdaki gibidir:

 • Story Saver for Instagram programını iOS ve ANDROID işletim sistemli akıllı telefonlara indirip buradan giriş yapabilir ve tüm hikayeleri görebilirsiniz. Bu uygulamayı Google Chrome web mağazası chrome.google.com ya da Story Saver APK indirip giriş yaptığınızda aradığını kişini profilinde paylaşacağı hikayeleri önünüze gelecek. Uygulamayı indirdiğinizde göreceğiniz üstte yer alan arama butonundan hesabınızda olmayan kişinin profilini yazarak hikayelerini görebilirsiniz. Uygulama sadece açık profili olan bir kişi için yapılabilmektedir. Diğer bir yöntem ise takip etmediğiniz kişinin hikayesini görüntülemek ve görmek istediğiniz kişiyi eklemek için sahte bir hesap açmaktır, profilini ve hikayelerini başka bir hesaptan kolayca görüntüleyebilirsiniz.
 • Yine storiesdown.com linkine tıklayarak en iyi Instagram hikaye görüntüleyici sitesine hemen giriş yapmadan veya hesabınız olmadan Instagram hikayelerini anonim ve hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz.
 • Igstory arkadaşınızın Instagram Hikayelerini tarayıcıda görüntülemenizi sağlayan Chrome uzantısıdır.
 • Zerostagram uygulaması üzerinden instagram üzerindeki herhangi bir gönderinin bağlantısını kopyaladıktan sonra arama kutusuna yapıştırmanız yeterli. Bu uygulama sayesinde Instagram resmini ya da videosunu indirme işleminiz başlayacaktır.
 • Anonim hikaye izle hikaye görmek için InStory uygulaması da işinize yarayacaktır.

Postegro Hikaye İzleme

Postegro hikaye izleme isteyenler için uygulama android Play Store uygulamasını cep telefonunuza indirerek gizli profilleri görebilir, gizli hikaye izleyebilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesap Hikaye İzleme Yöntemi 2022 (STORY)
postegro Playstore uygulama indir gizli hikaye izle

Postegro benzer uygulamalar sayesinde de hikayeleri gizliden izleyebilirsiniz. Postegro benzeri uygulamalar iOS’ta ve Android’de aşağıdaki gibidir:

iOS:

 • Social Ghost
 • Analyz For Instagram
 • InstaBusted
 • Istory
 • Profile+

Android:

 • Ghostly
 • Anonymous Story Viewer
 • BlindStory
 • StoryLab
 • Followers+
 • InsLog Reports
 • Find My Stalker

ghostegro.com Anonim Hikaye İzle

Anonim hikaye izle hikayeleri görmek isteyenler ghostegro.com sitesinden Instagram hikayelerini anonim olarak izlemenize olanak sağlayan bir siğer sitedir. Burada hem anonim hikaye izleyin hem de kolayca kaydedin. Fotoğrafları ve videoları telefonunuza indir özelliği sayesinde istediğiniz zaman kullanın ve izleyin. Ghostegro kullanarak profilinize kimin baktığını bulun ve profilinizi onlara gizleyin. Ayrıca kullanıcılar ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olan ve sizi etkileyecek birçok özelliğe sahip olan Ghostegro sitesi sayesinde: Özel Instagram hesaplarını görüntüleyebilir, İnstagram video ve fotoğraf indirebilir, hikayeleri anonim olarak İzleyebilirsiniz tüm bu özellikleri kullanarak tüm aradıklarını sadece bir sitede bulabilirsiniz.

İnstastoryviewer ile Gizli Instagram takip etmeden hikaye görme

Bu kullanışlı aracın kullanımı oldukça kolaydır. Görüntülemek istediğiniz hikayenin sahibi olan hesabın profil kullanıcı adını ekleyin ve enter tuşuna basın. Herhangi bir hikayeyi gizlice görebilirsiniz ve kişi Instagram hikayelerini gördüğünüzü veya indirdiğinizi asla bilemez. Bu şekilde hem hikaye izlerseniz hem de kim olduğunuzu kimse göremez.

https://instastoryviewer.com/ linkine tıklayarak da, herkese açık kullanıcıların Instagram hikayelerini gizlice görüntülemenizi ve indirmenizi sağlanacaktır. Bu siteyi aşağıdaki adımları izleyerek kulllanabilirsiniz:

 • Adım 1: Kullanıcı adını girin, Kullanıcı adının tüm url’yi yapıştırmak yerine yalnızca profil olduğundan emin olun. Örneğin, Instagram’ın bugünkü hikayesini görüntülemek isterseniz, yukarıdaki kutuya (@instagram veya tüm bağlantıya değil) instagram eklemeniz ve klavyenizde enter tuşuna basmanız yeterlidir.
 • Adım 2: Her şey yolunda gittiyse, şimdi o kullanıcının son 24 saatteki tüm hikayelerini içeren sonuçlar sayfasına yönlendirilmiş olmalısınız. Bunları çevrimiçi olarak görüntüleyebilir veya doğrudan PC’nize indirebilirsiniz!

Instagram’da Gizlenen Hikayeleri Görme

Size karşı hikayenin gizleyip gizlemediğini anlamanın en kestirme yolu, bir başka kullanıcı hesabıyla kontrolünü yapmaktır. Bunu yapma imkanınız yoksa: üzgünüz ki bunu öğrenmenizi sağlayacak herhangi bir özellik veya uygulama maalesef yoktur.

İnstagram’da gizli hikaye izleme yöntemleri haricinde İnstagram gizli profil ve hesap görme yöntemleri de bulunmaktadır. Hemen istediğiniz kişinin profilini takip etmeden gizlice görebilirsiniz.

Instagram’da başkasının eski hikayeleri görmenin birçok yolu var. Ayrıca Instagram’ın yeni bir özelliği önizleme açmasıdır. Geçmişte, uygulama yalnızca bir kişinin profiline veya üstüne girilirken kullanılabiliyordu. Artık ana sayfaya göz atarken kişinin fotoğrafına tıkladığınızda, hikayelerini görebilirsiniz. Ya da tüm hikayeleri bir ön izleme yöntemi ile bu şekilde izleyebilirsiniz. Bu şekilde, ana sayfaya göz atarken istediğiniz kişinin hikayesini izleme seçeneğine sahip olursunuz.

İnstagram Hikaye İzleme Sırası

Instagram, hikaye özelliği ile sosyal medya kullanıcıları arasında yoğun talep görüyor. İnstagram story izleme sıralaması neye göre belirlenir. Kendinize sorduğunuz en önemli şey, Instagram’ın hikayeleri nasıl sıraladığı? Herkes seni en çok takip eden biriyle konuşarak bunu izlediğini düşünüyor. Bakalım nedeni ve açıklaması ne? Hikayeler, algoritmaların yönetimi ile sıralanır.

Bu sistemde sizi en çok stalklayan değil, faaliyetinize ve size en yakın kişilere göre çalışan bir sistemle karşı karşıyasınız. Diğer bir deyişle, sistem hikayelerinizi çevrenize, aktivitenize ve aktifliğinize göre sıralar. Genel olarak bu sistemde sevdiğiniz, en çok takip ettiğiniz veya izlediğiniz bir konuyu alır, hikayeleri ve kişileri ona göre öne çıkarır ve hikayelerin takip sırasını bu sisteme göre düzenler.

İnstagram hikayeme kim kaç kere bakmış derseniz bunu şu an bunu tespit eden bir hizmet bulunmamaktadır. Bir hesap, hikayenizi bir kere de izlesek birkaç def ada izlese, görüntülemeler alanında kullanıcı ismi bir kez görünecektir.

Instagram Hikaye Görüntüleme (Story İzleme)

Hikaye görüntüleme sisteminde, bir hikaye 50 veya daha az kişi tarafından izleniyorsa, onu daha önce izleyenler en üstte olacaktır. İzlenme sayısı arttıkça, hikayeyi izleyen kişilerin hikayeyi paylaşan kişi ile etkileşimine dayalı daha karmaşık bir algoritma sisteme girer. Bu sistemlerin her ikisi de en alakalı kişileri hikaye izleyicileri listesinin başına getirmeye çalışır. Hikaye paylaşanlar sıralama sistemine çok takılıp kalıyor. Bu algoritma sistemi ile kitlelerin içeriğine olan ilgi seviyeleri ortaya çıkarılır ve sıralama yapılır. Hikaye görüntülenme etkileşimlerini:

 • Story’e bakan kullanıcının aktiflik durumu
 • Profil ziyaret sıklığı
 • İzleyici tarafından hikayesindeki gönderilen iletiler
 • Hikayeyi izleyen kişinin, beğeni, yorum vb. ile hikaye paylaşan kişinin hesabı arasındaki etkileşim düzeyi ile görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri

İnsstagram’da gizlenen hikayeleri görme isteyenler için yukarıdaki faktörlerin her biri, belirli bir kişinin hikayenin görünümündeki konumunu belirlemeye yardımcı olur ve belli bir oran verilir. Algoritmalar, hikayeyi paylaşan kişinin profiline bakmanın da bu faktörlerin bir etkisi olduğunu belirlemiştir. Profilinizi sürekli ziyaret eden biri hikayelerinizin başında olacak. Şimdi kontrol et! Bakalım sizi en çok kim inceliyor. Hesabınıza gidin ve hikayenizi kimin görüntülediğini görün!

İnstagramda story izleyip görünmek istemiyorsanız:

 • BlindSotry
 • Anonymous Stories Viewer for Instagram
 • Storized
 • Story Stalker
 • Story Watch
 • Bu programları iOS ve Android tanımlı telefonlarınıza indirerek dilediğiniz kişinin hikayelerini gizlice izleyebilirsiniz.

İnstagram Hikaye Önizleme Açma

Hikaye önizleme açma özelliği ile, artık sadece anasayfada dolaşırken de takipçilerinizin hikayelerini izleme şansınız olacak. Ayrıca tüm hikayeleri bu şekilde izleme fırsatı da yakalayacaksınız. Eski güncelleme ile story sadece kişinin profiline girince ya da üst kısımda yer alan hikayeler bölümünde yer alıyordu. Fakat şu an önizleme hizmeti ile kişilerin profillerine girmeden anasayfa üzerinden tek tıkla görebiliyor ve inceleyebiliyorsunuz. Ana sayfada gezinirken, hikayesini izlemek istediğiniz hesabın profil fotoğrafının olduğu yere bastığınızda hikayesini açmış olacaksınız. Böylece zaman kaybetmeden, ana sayfadan ayrılmadan story izleyebileceksiniz.

Yorumlar

 1. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Hile