Kosgeb

KOSGEB seracılık desteği 2022 yılında işini büyütmek isteyen işletmeler için büyük bir kolaylık sağlamıştır. Bu konu ile ilgili KOSGEB sera desteği nasıl alınır, şartları nelerdir, başvuruları ve sera hibe desteği 2022 hakkında tüm detaylara içeriğimizden öğrenebilirsiniz.
Türkiye'de girişimci olmak isteyen girişicilere bir çok kurum ve kuruluş destek vermektedir. Destek veren kamu kurum ve kuruluşları 2022 hakkında tüm destekleri, kadın girişimcilere verilen destekleri ve destek türleri hakkında tüm bilgileri alabilir girişimcilere destek olan kamu kurum ve kuruluşlarını öğrenebilir, başvuru sağlayabilirsiniz.
Arıcılık Kredisi devlet destekleri, Kosgeb arıcılık kredisi veriyor mu, bal üretimine kredi imkanı, Ziraat Bankası'na nasıl başvurulur, arıcılık sigortası, A.2. teminat kapsamındaki haller ve kayıplar nelerdir? Arıcılık teşvik kredisi ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isteyen kişiler için tüm detayları araştırdık.
Şimdi Dijital girişimcilik zamanı! KOSGEB tarafından sağlanan 60 bin lira 370 bin lira girişimcilik hibe desteğini almak için kosgeb.gov.tr üzerinden uzaktan eğitim formatında online olarak ücretsiz olan düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimlerine katılmak gerekmektedir. Hem geleneksel hem de ileri girişimcilik eğitimlerinin nasıl alınacağı KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır? ...
KOSGEB iş modeli doldurma, iş planı örneği sayesinde projeyi işletmenize hazır hale getirme ve 2022 yılında KOSGEB desteği alma sürecini anlattık.
Hayalindeki işi hayata geçirmek veya kurulu olan şirketini daha da büyütmek isteyen kadın girişimcilere devlet desteği ne kadar verilmektedir, kadın girişimci desteği için nereye başvurulur, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kadın girişimcilere kredi veriyor mu, KOSGEB kadın girişimci desteği 2022 şartları nelerdir, başvuruları nasıl yapılır, Halkbank kadın girişimci kredisi faiz...
KOSGEB KOBİ'lere Avans Kredisi Verecek. Bakanlıktan 2 destek programı açıklandı. İçeriğimizde detaylarına yer verdiğimiz destekler hakkında ve şartları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Playstation salonunun açılması için KOSGEB'e nasıl başvuru yapılır desteklenen sektör olan oyun salonu nace kodları, cafe iş planı örneği ve örnek playstation cafe iş planı örnekleri araştırdık. KOSGEB internet cafe desteği veriyor mu? yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.
KOSGEB kredi desteklerinden yararlanarak 2022 yılında iş kurmak isteyen pek çok kişi Kosgeb anlaşmalı bankaların hangileri olduklarını merak etmektedirler. bu içeriğimizde KOSGEB kredisi veren bankalar ve anlaşmalı olan bankaları görebilir, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Denizbank, Yapı ve Kredi Bankası, Akbank kredilerinden yararlanabilir ve KOSGEB sıfır faizli kredi 2022 hakkında bilgi...
Kosgeb yeni bir iş kurmak isteyen girişimcilere iş planı projesi ile yeni bir iş alanı yaratacak ve yenilikçi iş fikrine sahip olanlara destek veriyor.
Giresun’ da yaşanan sel  felaketinin olumsuz etkilerinin en aza indirilmesi ve bir an önce yaraların sarılması için Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varan tarafından, KOSGEB tarafından sel bölgesine yönelik başlatılan “Acil Destek Kredisi Programı” kapsamında işletmelerin 100 bin liraya kadar kredi detayları açıklandı. Faizsiz ilk yıl geri ödemesiz Acil destek...
Herkesin bildiği gibi Kosgeb hibe desteklerini mutlaka girişimci sertifikası alma şartı ile hazırlanan proje karşılığında veriyor. Girişimcilere sağlanan hibe destekleri nasıl alınıyorsa Solucan üretim tesisi açılışın için de aynı şartları yerine getirmeleri talep ediyor. Solucan gübresi üretimi için kosgeb desteğine başvuru yapmak için hemen yazımızı inceleyebilirsiniz. Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi...
Kosgeb uygulamalı girişimcilik eğitimine katılan ve destek almak isteyen kadın erkek tüm girişimcilere hizmet merkezlerinde mülakatı uygulamaktadır. KOSGEB Mülakatında Sorulan Sorular ve cevapları ve verilmemesi gereken cevapları detaylandırdık.
Kosgeb iş planı örnekleri PDF Word dosyası halinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 2022 hazır doldurulmuş proje örnekleri..
Kosgeb tarafından yeni iş kuracak olan girişimcilere hibe destekleri sunulmaya devam ediyor. Bu hibelerden yararlanmak için programa başvuru şartlarının sağlanması gerekiyor. Yeni İş Kuracaklara KOSGEB Hibe Destekleri neler olduğunu ise tam bu noktada devreye giriyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl Kosgeb hangi işleri destekliyor? Kosgeb başvuruları şartları neler, ne...