e-Devlet Tablet Yardımı Başvurusu 2023 (Depremzede MEB Ücretsiz Pc)

e-Devlet Tablet Yardımı Başvurusu 2023 (Depremzede MEB Ücretsiz Pc)
24 Mart 2023 14:02

Türkiye genelinde tablet ihtiyacı olan öğrenciler için e-Devlet tablet başvurusu nasıl yapılır? E-devlet tablet başvurusu hakkında genel bilgiler, meb tablet başvurusu şartları nelerdir, İstanbul belediyesi sen olu diye tablet başvurusu devam ediyor mu, microfon co tablet başvurusu nedir, bedava tablet başvurusu formu nasıl doldurulur ve depremzede tablet başvurusu hakkında bilgilendirme yazısı hazırladık.

MEB tarafından öğrencilere 500 bin ücretsiz tablet dağıtımı yapıldı.

Ailelerin gelir durumu, ailedeki çocuk sayısı, özel eğitime devam etmeleri gibi koşullar dikkate alınarak ihtiyaç sahibi ailelerin tespiti yapılarak bu ailelerin çocuklarına adil bir dağılım sağlandı.

e-Devlet Maddi Yardım Başvurusu

Deprem nedeniyle MEB tarafından depremzede vatandaşlara ücretsiz tablet dağıtımı hakkında sosyal medyada ve bazı haber platformlarında gördüğünüz bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır. Depremzede vatandaşlarımıza MEB tarafından 2023 yılı MART ayı itibariyle ücretsiz tablet dağıtımı bulunmamaktadır.

Depremzede Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Kimlere Veriliyor?

Milli Eğitim Bakanlığınca deprem bölgesine bulunan illerdeki öğrencilere depremzede ücretsiz tablet dağıtımı adında bir uygulaması bulunmuyor. 2023 yılı Mart ayında bir kuruluş tarafından depremzede öğrencilerin tablet ve bilgisayar ihtiyaçlarının saptanması adına bir başvuru formu hazırladı. Başvuruların asıl amacı depremzede öğrencilere tablet dağıtmak değil, ihtiyaçların tespit edilmesi idi. Depremzedelere tablet başvurusu Eğitim Seferberliği Tablet / Bilgisayar Desteği linkinden başvuru yapıldı. Başvuru tarihi 01/03/2023 tarihinde son buldu.

e-Devlet Tablet Yardımı Başvurusu 2023 (Depremzede MEB Ücretsiz Pc)

Depremzede Tablet Şartları 2023

Depremzede Tablet Başvurusu Şartları Nelerdir?

Depremzede tablet başvurusu yapmak için 3 şart bulunmakta idi. Depremzede tablet başvuru şartları:

 1. Eğitimi için bilgisayara/tablete ihtiyacı olmak,
 2. Deprem bölgesi illerinden birinde yaşıyor olmak,
 3. Deprem bölgesinde yer alan illerimizde okuyor olmak

Deprem Bölgesi Tablet Başvurusu Kabul Edilmeyen Öğrenciler Kimler?

 1. Deprem bölgesinde yaşamayan veya okumayanlar
 2. Eğitim amacıyla tablet ihtiyacı olmayan öğrenciler

MEB Ücretsiz Tablet Dağıtımı Devam Ediyor mu?

Milli Eğitim Bakanı’nın yaptığı açıklamalara göre ücretsiz tablet cihaz dağıtımları Nisan ayı itibarıyla şimdilik durduruldu.

Ailelerin gelir durumuna ve okul çağındaki kardeş sayısına göre tabletler ücretsiz dağıtılıyor. Bakan Selçuk’tan yapılan açıklamaya göre, ücretsiz tablet dağıtımı için Milli Eğitim Bakanlığı’ndan herhangi bir tablet başvurusu yapılmasına gerek yok.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilere teslim edilen tablet bilgisayarlarda da öğrencilerin uzaktan eğitim için ihtiyaç duyduğu 25 GB kotalı internet paketi bulunuyor. Ailenin gelir düzeyi, eğitim çağındaki kardeş sayısı, öğrencinin akademik başarısı gibi kriterler çerçevesinde de herhangi bir başvuruya gerek kalmadan tablet desteği sağlandı. Dağıtımın, STK’lar ve kamu özel kurumları tarafından sunulan bilgisayar yardımlarının ihtiyaç sahiplerine hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için hazırlanan bu adil dağıtım stratejisi üzerinden gerçekleştirildiği belirtildi.

Bedava Tablet Dağıtımı Ne Zaman Başlayacak?

24/03/2023 tarihi itibariyle bedava tablet dağıtımına ilişkin MEB tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sağlanan ücretsiz tabletlerin dağıtımıyla ilgili olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından aşama aşama açıklamalar yapılıyor. Nisan ayında 12. faz çalışmaları tamamlandı. Şimdiye kadar dağıtılan tabletlerin bakanının yaptığı açıklamaları içeriğimizde sizler için güncel bir şekilde paylaşmaya devam ediyoruz. Ücretsiz tablet dağıtım tarihleri ​​hakkında Bakanlık tarafından açıklama yapıldığında içeriğimiz güncellenecektir.

MEB Bedava Tablet Dağıtımı 2023 Ne Zaman?

2023 yılında MEB bedava tablet dağıtımına ilişkin net bir bilgi ve tarih bulunmamaktadır. Ancak 2021 yılında En son; 12’nci faz ücretsiz tablet dağıtımı ile ilgili açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı, 12-18 Nisan arası, 62 ildeki öğrencilere toplam 42 bin 873 tablet bilgisayar daha içlerinde 25 GB internet paketi ile birlikte öğrencilere dağıtıldığını aktarmıştı. Nisan ayında 11. ve 10. faz tablet dağıtımları tamamlandı.

tabletler; Aralık-Ocak-Şubat-Mart-Nisan aylarında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenli olarak dağıtılmaktadır. Şu ana kadar dağıtılan tablet miktarları ise;

 • Ocak ayı içerisinde 500 bin tabletin dağıtımının tamamlandığı MEB tarafından açıklandı.
 • Şubat ayı içerisinde de 100 bin tabletin dağıtımı yapıldı.
 • Mart ayında da 31 ilde 68 bin 241 tablet verildi.
 • Nisan ayında 11. ve 12 faz tablet dağıtımları da tamamlandı.
 • 2023 yılı Mart ve Nisan aylarında ücretsiz tablet dağıtımına ilişkin bilgi bulunmuyor.

Bugüne Kadar Ne Kadar Tablet Dağıtıldı?

Şimdiye kadar öğrencilere kaç tane tablet dağıtıldı? Okullara tablet dağıtımı ne zaman yapılacak, MEB tablet dağıtımı devam edecek mi? Milli Eğitim Bakanlığı bu konuda önemli açıklamalar yapmaya devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan ücretsiz tablet dağıtımlarının miktarını ve ne kadar yapıldığını aşağıdaki başlıklar altında okuyabilirsiniz.

Nisan Ayında 12. Fazında İnternet Paketli 34.445 Ücretsiz Tablet Dağıtımı Yapıldı.

12’nci faz ücretsiz tablet dağıtımı 12-18 Nisan arası, 62 ildeki öğrencilere toplam 42 bin 873 tablet bilgisayar daha içlerinde 25 GB internet paketi ile birlikte öğrencilere dağıtılacağı belirtilmişti.

Milli Eğitim Bakanlığı, öğrencilerin canlı derslerden ve EBA platformundan yararlanabilmeleri için 62 adet ile gönderilen ücretsiz cihazların 25 GB internet paketi içerdiğini belirterek, uzaktan eğitimde alternatif sistemler ve kaynak desteği ile her çocuğa ulaşılması hedeflendi.

Nisan Ayında 11. Fazında İnternet Paketli 34.445 Ücretsiz Tablet Dağıtımı Yapıldı.

Milli Eğitim Bakanı’nın yaptığı açıklamaya göre, 05-11 Nisan tarihleri arasında 29 ildeki 34 bin 445 tablet bilgisayar sevkiyatına başlanmıştı. 11. fazında 25 GB internet paketli 34.445 tablet daha 29 ildeki öğrencilere ulaştırıldı. Ücretsiz tabletler, yaklaşık, 19 bin 524’ü yatılı bölge ortaokulu öğrencilerine de ulaştırıldığı belirtildi. Yatılı bölge ortaokulu öğrencilerinin tamamı tabletlerine kavuşmuş oldu.

Nisan Ayında 10. fazında internet paketli 27.445 Ücretsiz tablet dağıtımı Yapıldı.

10. faz tablet bilgisayar dağıtımı kapsamında bakanlık tarafından tedarik edilen 27 bin 445 cihazın sevkiyatına başlanmıştı. 22 Mart’tan bu yana içinde 25 GB internet paketi bulunan 27 bin 445 tablet bilgisayar daha öğrencilere gönderildi.

10.faz tablet bilgisayar dağıtımı kapsamında tablet bilgisayarların 18 bin 764’ü yatılı bölge ortaokulu öğrencilere tablet dağıtımı yapıldı. Ailelerin gelir durumu ve okul çağındaki kardeş sayısı gibi durumlarda ise ücretsiz tablet dağıtımı yapıldı.

Mart Ayında 9.Faz da 31 ilde 68 Bin 241 Tablet Dağıtımı Yapıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı bu hafta öğrencilere 31 ilde 68 bin 241 tablet dağıtımı yapılacağını bildirmişti.

Uzaktan eğitim sürecinde cihaz ya da internet erişimi gereksinimi olan tüm öğrenciler için başlatılan tablet dağıtımlarında 500 bin adet olarak konulan ilk hedefle ocak ayı verileri aşılarak 700 bine yakın öğrenciye ulaşıldı. Milli Eğitim Bakanlığı, “Eğitimde Fırsat Adaleti’ parolasıyla daha çok öğrenciye ulaşmak için dağıtımların gerçekleştiğini belirtti.

Aralık-Ocak Ayında MEB 300 Bin Ücretsiz Tablet Dağıtımı.

Uzaktan eğitim sürecinde tablet ve internet erişimi ihtiyacı olan tüm öğrenciler için başlatılan tablet dağıtımlarında 500 bin adet olarak konulan ilk hedefle ocak ayı verileri aşılarak 700 bine yakın öğrenciye ulaşıldı. MEB, “Eğitimde Fırsat Adaleti” parolasıyla daha çok öğrenciye ulaşmak için dağıtımları yapıldı.

Bazı Belediyelerin Ücretsiz Tablet Dağıtımı Devam Ediyor! HEMEN TABLET BAŞVURUSU İÇİN BULUNDUĞUNUZ İLDE HANGİ BELEDİYE TABLET DAĞITIMINA DEVAM EDİYOR GÜNCEL OLARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

Okullarda Hangi Sınıflara Tablet Dağıtılacak?

Milli Eğitim Bakanlığı tabletlerin hangi sınıflara verileceğini açıklamasa da tablet dağıtımında sınıf sınırlaması bulunmamaktadır. MEB tarafından yapılan planlamaya göre ilkokul-ortaokul ve lise öğrencilerine tablet dağıtımı yapılıyor. 2023 yılı Mart ayı itibariyle yeni bir planlama yapılması durumunda hangi öğrencilere tablet dağıtılacağı sitemizden bildirilecektir.

Devlet Öğrencilere Bedava Tablet Veriyor mu?

Devlet tarafından yapılan planlama dahilinde 500 bin öğrenciye bedava tablet verildi. Geçtiğimiz yıllarda Milli Eğitim Bakanlığınca öğrencilere ücretsiz olarak tabletler dağıtıldı.

Şuan ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrasında Devlet tarafından ülkenin yaralarının sarılması amaçlanıyor ve özellikle sosyal alanda binlerce vatandaşımıza maddi yardım ve destekler yapılmaya devam ediyor.

MEB tarafından bildirilen Devlet öğrencilere ücretsiz tablet dağıtımı adıyla herhangi bir ilan bulunmuyor. Ancak Dernekler, Vakıflar, Özel Kurumlar tarafından zaman zaman tablet ihtiyacı olan öğrencilere ücretsiz tablet dağıtımı adında programlar yapılabiliyor.

MEB Ücretsiz Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir?

Milli Eğitim Bakanlığı’na ücretsiz tablet başvurusuna gerek kalmadan bakanlıkça belirlenen öğrencilere tabletlerin teslim edileceği açıklandı. Uzaktan eğitim sürecinde maddi durumu yetersiz olan ve dersleri takip etmekte zorlanan öğrencilere yönelik yardımlar Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlanıyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın tablet uygulama kampanyalarından faydalanmak için Milli Eğitim Bakanlığı resmi sayfasına başvuru yapılarak tabletler EBA destek noktalarından öğrencilere ulaştırıldı.

Yine belediyeler tarafından 2023 yılında yeni bir belediye tablet başvurusu ilan edildiğinde başvuru formu doldurulmalı ve öğrencinin adı, soyadı, adres bilgileri, veli bilgileri, okul sınıf bilgilerinin yazılması gerekiyor. Online olarak verilen başvuru formunun doldurulmasının ardından ücretsiz tablet başvurusu sonucunda Belediye tarafından 2023 veya ilgili yılın bütçesine göre tablet dağıtımı yapılabiliyor.

MEB Hangi Marka Tablet Dağıttı

MEB hangi marka tablet dağıttı? merak edilmekte. MEB General Mobile yeni piyasaya sürdüğü modelini MEB için hazırlanmıştı.

Okullarda dağıtılan tabletin markası General Mobile E-Tab 20. Eğitim desteği kapsamında yapılan bu bilgisayar desteklerinin 3 bin TL’si. değer olduğu açıklandı.

Ücretsiz Tablet İçin Hangi Numara Aranıyor?

Milli Eğitim Bakanlığı üzerinden ücretsiz tablet almak isteyenler öğrenciler tablet başvuru numarası veya MEB ücretsiz tablet dağıtımı başvuru hattı bulunmuyor. Öğrencilerin MEB hattını arayarak ücretsiz tablet başvuru talepleri şuan mevcut olmayan bir uygulama olması nedeniyle gereksiz iş yükü oluşturuyor. Diğer hususlar hakkında görüşme yapmak için Milli Eğitim Bakanlığının 444 06 32 numaralı iletişim numarası aktif olarak hizmetlerini sürdürüyor.

Belediyeler tarafından 2023 yılında tablet dağıtımı yapılır ise dağıtılacak olan bedava tablet başvurusu için; öğrenci adı soyadı, adresi bilgileri, veli bilgileri, okul sınıf bilgilerinin yazılması gerekiyor. İnternet üzerinden sağlanan başvuru formu tamamlandıktan sonra ücretsiz tablet başvuru işlemi gerçekleştirilebiliyor.

MEB Tablet İnterneti Ne Kadar?

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, öğrencilerin canlı derslerden ve EBA platformundan yararlanmaları için tablet bilgisayarlarda aylık 25 GB kapasiteli GSM internet hizmetinin de bulunduğu bildirildi.

Milli Eğitimin Dağıttığı Ücretsiz Tabletler Nasıl Alınır?

MEB’in yanı sıra bazı belediyeler de tablet kampanyaları düzenlemeye başladı. Yine Türk Kızılay Mobil Çağrı Merkezi’nden 168 aranarak bağış yapılıyor. Toplanan dizüstü bilgisayarlar dağıtım aşamasında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapıldı. Ilıcalı, topladığı tüm parayı MEB’e devretti. Milli Eğitim Bakanlığı, kısa sürede başvuru yapan tüm öğrencilere dizüstü bilgisayar yardımı aldı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın verdiği tablet desteğinin yanı sıra belediyeler ve hayırseverler de ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için ücretsiz tablet kampanyaları düzenleyerek tabletleri öğrencilere ulaştırdı.

MEB ücretsiz tablet dağıtımı ve başvuru hakkında yeni bir dağıtım fazı başlandığında sizlerle paylaşacağız.

e-Devlet Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

24/03/2023 tarihi itibariyle e-Devlet tablet başvurusu için herhangi bir ekran bulunmuyor. Ancak başvuru yapmak isteyenler depremzedeler, öğrenciler ve ihtiyaç sahipleri e-devlet tablet başvurusu yerine sosyal yardım başvurusu yapabilirler. e-Devlet Sosyal yardım başvuru ekranına başvuru linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sen oku diye tablet başvurusu nasıl yapılır?

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmak amacıyla bir başvuru sayfası açıldı. Haber sitelerinin bazılarında sen oku diye tablet başvurusu için aşağıda yer alan şartların olduğu açıklandı.

İBB tablet yardım şartları nelerdir?

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • İstanbul’da ikamet etmek ve öğrenci olmak
 • Talep sahibi öğrencinin şehir çocuğu, engelli, yetim veya öksüz olması,
 • Burslu öğrenci olmamak (Devlet okullarında veya özel eğitim kurumlarından %100 burs almamış olmak
 • Eğer başvuru yapan öğrenci engelli ise: MEB onaylı kurslarda, ilköğretim de veya lisede eğitim görüyor olması

olarak açıklanmıştı. Başvurular istanbul senin uygulaması veya senokudiye.ibb.istanbul adresi üzerinden yapıldı ve sonuçlar açıklandı. Sen oku diye tablet başvurusu 2023 yılı Mart ayı itibariyle mevcut değil.

Microfon co tablet başvurusu nedir? Kimlere Tablet Verildi?

Microfon co adlı kuruluş tarafından depremin yaralarının sarılması ve deprem bölgesinde ki öğrencilere destek olunabilmesi amacıyla internet üzerinde bir başvuru sayfası hazırlandı. Bu sayfada başvuru yapan öğrencilerin taleplerinin alınması ve ihtiyacın belirlenmesi amaçlandı. Birçok haber sitesinde microfon co ücretsiz tablet dağıtımına ilişkin haberler yer aldı. İnternet sayfaları üzerinden microfon co tablet başvuru formu dolduruldu ve öğrencilerin ihtiyaç ve talepleri alındı. Microfon co tablet başvurusu adıyla bilinen uygulama Mart ayı itibariyle son buldu.

Oktay DENİZ
Oktay DENİZ

Devletdestekli Medya Grup Adına adına 2023 yılında yaşanan ekonomik dalgalanma sonrası Devlet tarafından verilen destekler ve güncel fiyatlar hakkında içerikler hazırlamaktayım.

Yorumlar

 1. Avatar of Medine Durmuş Medine Durmuş dedi ki:

  Biz deprem bölgesindeyiz biz 7 kardeşiz ben ve kardeşim 6. Sınıfa gidiyoruz hiç doğru düzgün ders çalışamıyoruz adımıza hiç tablet çıkmadı ders çalışmamız için bize tablet lazım ve geleceğimizin çok düzgün bir şekilde gitmesi lazım lütfen bize tablet verin

 2. Avatar of Mehmet Mehmet dedi ki:

  Hiç Tabletim olmadı derslerimi çalışamıyorum
  Derslerimden geri kalıyorum lütfen bana tablet verin

 3. Avatar of Melih ŞEKERCİ Melih ŞEKERCİ dedi ki:

  Ben depremzedeyim malatyada bu 2 büyük depremde merkezi kahramanmaraş olan depremleri malatyada geçirdim öğrenciyim 8. Sınıfa gidiyorum. Sadece annemin telefonu var. Oda eski 2015 model samsung j7 prime+ depolama alanı 8gb hiç bir uygulama yüklenmiyor 7.96 gb dolu zoom eba e okul indirilmiyor . Dedemin telefonu tuşlu internetimiz yok. Bana bir eliniz da var ise tablet veya bilgisayar gömderebilirmisiniz derslerden çok geride kaldım okullar daha açılmadı burdaki okul ağır hasarlı okumada gidemiyorum evde çalışmaya çalışıyorum ama olmuyor. Elimizde bir telefon olmadığı için ders yapamıyorum ders kitaplarım yok. Daha fazlası var ama size bu kadarı yeter…

 4. Avatar of Beytullah Beytullah dedi ki:

  Tabletim yok derslerden geri kalıyorun ödevlerimi yapamıyorum yardımınızı bekliyoruz

 5. Avatar of Semanur inci Semanur inci dedi ki:

  Ben 11. Sınıfım 12. Sınıfınin bitiminde üniversite sınavı var bizimde maddi durumumuz olmadığı için dershaneye de gidemiyorum deprem bölgesinde yaşıyoruz çok etklendim yani bütün Türkiye etkilendi uzunafin kısası tablet dağıtımı yapılıyormuş bende faydalanmak istiyorum inşallah bu mesajımı görürsünüz sizden cevap bekliyecegim hem kim istemez ki bı tabletinin olmasını bende istiyorum telefonumda yok zaten

 6. Avatar of Esmanur inci Esmanur inci dedi ki:

  Biz deprem bölgesindeyiz ve 3 kardeşim var 7 sınıfa gidiyorum seneye sınava gireceğim derslerime calişamiyorum o yüzden. Tablete ihtiyaçım var bu dileğimi sizlere gereğini arz ederim

 7. Avatar of Merve Merve dedi ki:

  Tabletim yok derslerime çalışmıyorum. Ve geri kalıyorum ben bir depremzeydeyim

 8. Avatar of Furkan Furkan dedi ki:

  Tabletim yok ders çalışamıyorum

 9. Avatar of Tunahan Tunahan dedi ki:

  Tabletin yok derlerime çalışayamayom

 10. Avatar of Betül Betül dedi ki:

  Tabletim yok derslerimden geri kalıyorum ödevlerimi yapamıyorum yardımlarınızı bekliyorum

 11. Avatar of Ahmet Ahmet dedi ki:

  Allah zizden razı olsun

 12. Avatar of Sevgi budak Sevgi budak dedi ki:

  Bizde depremdeyız kahramanmaraşta iki oglum var eşim ceza evınde çok ihtıyacımz var bizımde gelirımz yok hiç bir şekılde bir tane

 13. Avatar of Beyza Nur aktan Beyza Nur aktan dedi ki:

  Banada bitane tablet verirmisiniz

 14. Avatar of Hatice .demir Hatice .demir dedi ki:

  Yardım eden herkesten Allah razı olsun ama bir Gaziantep deprem zede vatantasi olarak yazıyorum hiç bir yardım zaten bize gelmiyor tapletin geleceğinde İnan miyorum bizzat elerinizle verdiğiniz yardımlar hiç biri bizlere ulaşmadı tek faydası olan Mehmet Takmaz oğlu beledi başkanımız Rabbim onun ayağına taş deyirmesin Adam gibi adam bunu herkesin bilmesini istedim tek başına bir antebi ayakta tutmaya çalışıyor vede başarıyor Mehmet takmaz oğlunu başımızdan eksiltme yarabim ..o bir melek .o bir evliya .o bir baba.anlatamam onun Antep’e yaptiklarini❤️❤️❤️

 15. Avatar of Tahir Akmustafa Tahir Akmustafa dedi ki:

  Faydalanmak istiyoruz

 16. Avatar of Ömergüneş Ömergüneş dedi ki:

  bana bir tablet gönderebilirmisiniz lütfen derslerime çalışamıyorum ders notlarım gittikçe kötüleşiyor lütfen baba bir tablet gönderin Allah için

 17. Avatar of Adem Adem dedi ki:

  Tablete ihtiyacım var canlı derslere giremiyorum

 18. Avatar of Ali Ali dedi ki:

  Deprem Bölgesindeyim 2023 yılında tablet ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

  1. Avatar of Zeynep uğurlu Zeynep uğurlu dedi ki:

   Benim 4 çocuğum var bizde Gaziantep teyiz. Evimiz sağlam çok şükür ama bilemeyiz bu artçılarla ne olur bilemiyorum. geçen gün vakfa gittim yardıma yazılmak için kadın evini yıkılmamış bişey olmaz diyo.tek maaşla 4 çocukla bu zamanda nasıl geçinelim. Kolunda bileziklerle yardım alanlar mı dersin. Zengin olduğu halde eve giremiyoruz deyip çadır alanlarmı. Şükürler olsun Allaha iyiyiz canımız sağ. Ben bu yaşıma kadar hiçbir yardım almadım ama çocuğumun tableti olsun istiyorum. Lütfen oğlumunda bişeyi olsun bizim olmadı. Ne kadar yaşayacağımız belli değil lütfen mutlu olsunlar psikolojileri çok kötü durumda

 19. Avatar of Mehmet yogurtcu Mehmet yogurtcu dedi ki:

  Bilgisayar ihtiyacımız var derslerimize çalışamıyoruz

 20. Avatar of Seher yoğurtçu Seher yoğurtçu dedi ki:

  2 kardeşiz maddi gelirimiz az olduğundan alamıyoruz Allah rızası için derslerimize çalışamıyoruz

 21. Avatar of merve er merve er dedi ki:

  üniversite öğrencisiyim depremzedeyim ve derslerimi takip edebilmem için bilgisayara ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 22. Avatar of İBRAHİM BERBER İBRAHİM BERBER dedi ki:

  SELAM:DEĞERLİ:YETKİLİLER: NASILSINIZ
  23_11_2015_ DOĞUMLU METE BERBER ADINDA BİR YEĞENİM VAR BENİM YEĞENİM
  K.D.Z EREĞLİ BAHÇELİ EVLER İLKOKULUNDA
  GİDİYOR BEN YEĞENİME BİLGİSAYAR YADA TABLET YARDIMI İSTİYORUM EĞER YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM ALLAH’A EMANET OLUN BENİM
  HOŞÇAKALIN

 23. Avatar of Elanursabahat Elanursabahat dedi ki:

  1 taplet verirmisiniz deprem zedeyiz

 24. Avatar of Elanursabahat Elanursabahat dedi ki:

  Tapletin yüzünü bile görmedim bende istiyorum

 25. Avatar of Elanursabahat Elanursabahat dedi ki:

  Narinin tapleti var ama bana vermiyo narine yalvardım vermiyor sizden istiyorum lutfen

 26. Avatar of Bilal Aydin Bilal Aydin dedi ki:

  1 tablet verirmisiniz deprem zedeyiz

 27. Avatar of Aslı Demirci Aslı Demirci dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim depremzedeyim aynı zamanda ve uzaktan eğitim için bilgisayara ihtiyacım War yardımcı olur musnuz

 28. Avatar of Şeyhmus Şeyhmus dedi ki:

  Benim tableti ve bilgisayarım yok bide çok ihtiyacım var banada tablet olsun göndere bilirmisiniz lütfen 3 kardeşiz ihtiyacımız çok ama çok var

 29. Avatar of Elanursabahat Elanursabahat dedi ki:

  Taplet ihtiyacım derslerimden geri kaliyorum

 30. Avatar of Hüseyin Hüseyin dedi ki:

  Taplete ihtiyacımız var 3 kişiyiz

 31. Avatar of Müslüm Demir Müslüm Demir dedi ki:

  İhtiyaç sahip iyim ve deprem zedeyim

 32. Avatar of Aysel bilir Aysel bilir dedi ki:

  çocuğum var tablet ihtiyacımız 4 çocuk var yardımcı olursanız sevinirim zor durumdayım çocuklarım okula gidiyor tabletleri yok lütfen

 33. Avatar of Aysel bilir Aysel bilir dedi ki:

  Benim de çocuklarım okula gidiyor 4 tane çocuğum var tablet ihtiyacımız var ben bizim çocuklarımıza lazım

 34. Avatar of Kübra Kübra dedi ki:

  Lütfen tablet ihtiyacımız var 3 kardeşiz ögrenciyiz

 35. Avatar of Ebru tezer Ebru tezer dedi ki:

  Esim işten çıkarıldı oğlum var okuyo orta okula gidiyor durum yok ben epilepsi hastasıyım ve piskatre ilaç oluyorum evim kira yardım ederseniz sevinirim

 36. Avatar of Nisanur Nisanur dedi ki:

  Durumumuz yok tablet alamıyoruz

  1. Avatar of Fadile Fadile dedi ki:

   2 kardeşiz ve hiç bir şekilde kimseyle iletişim kuramiyoruz

 37. Avatar of Fatma Fatma dedi ki:

  4 öğrenciyiz internetimiz yok lütfen tablet verin çocuklarım ders yapamıyor telefonum yok lütfen herkesi tablet verilmiş çocuklarıma vermemiş ve çok üzülüyorlar eşim de çalışmıyor onlara tablet alamıyoruz lütfen siz verin size sığınıyoruztek bir telefonum var onunda interneti yo birisi 8 e gidiyo birisi6 diyeti 2 diyeride 1 lütfen yardımcı olun

 38. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Durumumuz olmadığı için tablet istiyoruz 7 kardeşiz

  1. Avatar of Bilal Aydin Bilal Aydin dedi ki:

   Bana 1 tablet verirmisiniz 5. Sınıf öğrencisiyim birde bir kardeşim var onada 1 tablet verirmisiniz kardeşim 2. Sınıf yani iki tablet gönderirmisiniz

 39. Avatar of Yunus emre Yunus emre dedi ki:

  Durumumuz iyi değil ebaya falan girmem için bir tablete ihtiyacıy var lütfen 1tane kendim için bekliyorum

 40. Avatar of Emira Şahade Emira Şahade dedi ki:

  Durumumuz olmadığı için alamıyoruz lütfen bana ve kardeşime gönderir misiniz?

 41. Avatar of Beren Beren dedi ki:

  Gerçekten ihtiyacım var 3 kardeşiz

 42. Avatar of Usame alnaes Usame alnaes dedi ki:

  Ben bir tane tablet istiyorum çünkü bende tablet yok

  1. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

   Benim tabletim yok bilgisayarımda yok bana yardım etme şansınız var mı evde telefonda yok sadece bu telefon var bana yardım edebilir misiniz

 43. Avatar of Tahsin Tahsin dedi ki:

  Merhaba tablet yardımı faydalanmak istiyorum

 44. Avatar of vesselam vesselam dedi ki:

  Durumu olmayanlar bana ulaşım saglasın elimde olan tabletleri ücretsiz şekilde verecem gerçekten ihtiyacı olanlar ulaşım sağlasın

  1. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

   Lütfen bana vet

  2. Avatar of Cennet Cennet dedi ki:

   Ben öğrenciyim kardeşim le üniveristesi öğrencisi depremzedeyiz bilgisayara ihtiyacımız var lütfen ulasirmisiniz bize

 45. Avatar of Yasin Yasin dedi ki:

  Ebaya girmek için taplet lazım ders Lee birikiyor

 46. Avatar of Zeynep kundak Zeynep kundak dedi ki:

  Oğlumun edaya girecek bir tableti yok sizden tablet talep ediyorum

 47. Avatar of hjk hjk dedi ki:

  tablet verin

 48. Avatar of Semih Düger Semih Düger dedi ki:

  İnternetimiz yok tablet istiyorrum bana tablet göndere bilirmisiz bizinki Samsung j3bizinki

  1. Avatar of Muhammet Muhammet dedi ki:

   Tamam sanada bi ipad pro

 49. Avatar of Semih Semih dedi ki:

  İnternetimiz yok tablet istiyorrum bana tablet göndere bilirsiniz 😭😭😭😭😭

  1. Avatar of hjk hjk dedi ki:

   verirlerse verirler

 50. Avatar of Semih Semih dedi ki:

  İnternetimiz yok tablet istiyor oğlum

 51. Avatar of samer samer dedi ki:

  ben okula gidiyorum hoca ödev veriyor araştırma bende yapamıyorum anemin telefonu samsung 1j telefon çok eski olduğu için yapamıyorum ödevimi bana tablet alma hakim varsa verin Gaziantep orta okuluna gidiyorum okul no

 52. Avatar of HAVVA HAVVA dedi ki:

  allah rızası ıcın bır tabelet ebaya gırım MEB SESLENIYORUUMM

 53. Avatar of Selma Selma dedi ki:

  Çok fakiriz allah rızası için bir tablet verin internet yok telefon yok tablet yok anemin tuşlu babamın kameralı ve hep istanbulda iş bulmaya çalışıyor

 54. Avatar of Selma Selma dedi ki:

  Çocuğum ebadan dersleriyle çalışması lazım

 55. Avatar of Ayse Ayse dedi ki:

  Cocugum derslere ebaya giremiyor lütfen yardım edn tabel verin nolur vizede verin 2 cocugum var

 56. Avatar of Furkan Furkan dedi ki:

  Bizim tablete çok ihtiyacımız var 3 çocuğum var hiç bire derse katılamiyor tablete ihtiyacı mız var 1 tanede bilgisayar ihtiyacımız var

 57. Avatar of Furkan Furkan dedi ki:

  Bizim tablete çok ihtiyacımız var 3 çocuğum var hiç bire derse katılamiyor tablete ihtiyacı mız var 1 tanede bilgisayar ihtiyacımız var

  1. Avatar of Sevda Sevda dedi ki:

   Meraba, bizim maddi durumumuz yerinde değil gecinemiyiruz babam vefat ettiğinden beri annem eğitim masraflarimizi ödeyemiyor ben hiç bir derse katılamiyorum lütfen yardım edin sace bir tablete ihtiyacim var.

 58. Avatar of seyitcan seyitcan dedi ki:

  Maddi durumumuz kötü 60 bin liraya yakın borcumuz var annemde telefon yok sadece babamda bir telefon var ders çalışmak içinde o telefona ihtiyacımız var ama teléfono sadece akşam kulağa biliyoruz sadece bir tablete ihtiyacımız var

 59. Avatar of YAĞMUR YAĞMUR dedi ki:

  bizimde maddi durumumuz çok kötü 4 kardeşiz 4 öğrenci okuyor bir tane erkek kardeşim var ben liseye hazırlık abim üniversiteye hazırlık kardeşimde 1 sınıf annem de acıkdan okuyor ve sadece annemin telefonu var ve annemin telefonu bize yetmiyor ve ayrıca telefonda kırık hocalar büsürü ödev veriyorlar ondan telefona ihtiyac duyuyorum ama 4 öğrenci okuduğundan dolayı 1 telefon yetmiyor babam askeri ücret alıyor büsürü borclarımız var borçlarımız 25 bin oysaki babamında aldığı maaş ise 4250 tl şimdi bu para bize mi yetsin mutfak alışverişinemi yetsin yoksa test kitabları parasınamı yetsin yoksa borçlaramı yetsin biz bu parayı hangisine yetiştirelim 100 tl ile pazara gidiyoruz iki üç sey alıp geri geliyoruz nolur 1 telefon veya tablet yardımında bulunun

 60. Avatar of Elif Elif dedi ki:

  Bizim maddi durumumuz cok ama çok kötü
  4 kardeşiz annemin telefonuna kardeşlerim ebaya giriyorlar ben giremiyorum banada göndermenizi istiyorum ALLAH RIZASI İÇİN …
  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
  🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 61. Avatar of Furkan salim karaca Furkan salim karaca dedi ki:

  Elaya girmiyorum bir tablet yeterli nolur

 62. Avatar of saane saane dedi ki:

  lşan yeter bitsin şu canlı dersler sınıf karantinada 2 sene canlı dr girmedik yeter bari bi tablet verin

 63. Avatar of Emre Emre dedi ki:

  Bizim maddi durumumuz kötü de Allah rızası için bir tablet gönderimisin lütfen🤲

 64. Avatar of Zozan çetin Zozan çetin dedi ki:

  Mrblr benimde 6 yaşında epilepsi hastası ve özel eğitim gören çocuğum var.3 yaşında da kızım var evimiz kira borçlarımız var bizde taplet istiyoruz.tşkler

 65. Avatar of Egemen Cem erce Egemen Cem erce dedi ki:

  9231 sokak no6 kat3 çiğli harmandalı

 66. Avatar of Baran Baran dedi ki:

  Merhaba benim babamın 25.000 bin TL borcu var derslerimi çalışma m için bana bir tablet bilgisayar lazım yardım ederseniz sevinirim

 67. Avatar of Antika Antika dedi ki:

  Hanede 6 kişiyiz 5aylık bebeğim var kiraciyım gercekten yardiminiza ihtiyacımız var ben okuyamadım çocuklarım okusun benim gibi olmasınlar özelikle kızlarım

 68. Avatar of Antika Antika dedi ki:

  3 öğrencim var tablet yardımına ihtiyacımız var benim telefonum yok eşim tuşlu telefon kullanıyor çocuklarım çok mağdur lütfen yardımcı olun teşekkürler

error: Yasak!