Tablet Başvuru Formu TEMMUZ 2024 (ÜCRETSİZ MEB)

Tablet Başvuru Formu TEMMUZ 2024 (ÜCRETSİZ MEB)

Türkiye genelinde tablet ihtiyacı olan öğrenciler için e-Devlet tablet başvurusu nasıl yapılır? E-devlet tablet başvurusu hakkında genel bilgiler, meb tablet başvurusu şartları nelerdir, İstanbul belediyesi sen olu diye tablet başvurusu devam ediyor mu, microfon co tablet başvurusu nedir, bedava tablet başvurusu formu nasıl doldurulur ve depremzede tablet başvurusu hakkında bilgilendirme yazısı hazırladık.

MEB tarafından öğrencilere 500 bin ücretsiz tablet dağıtımı yapıldı. Aşağıda tablet başvurusunda kullanılan örnek bir tablet başvuru formu mevcut olup, tasarım aşamasındadır.

Tablet Başvuru Formu 2024:

Ailelerin gelir durumu, ailedeki çocuk sayısı, özel eğitime devam etmeleri gibi koşullar dikkate alınarak ihtiyaç sahibi ailelerin tespiti yapılarak bu ailelerin çocuklarına adil bir dağılım sağlandı.

Tablet haricinde maddi desteğe ihtiyacı olanlar e-Devlet üzerinden Maddi Yardım Başvurusu yapabilirler.

Deprem nedeniyle MEB tarafından depremzede vatandaşlara ücretsiz tablet dağıtımı hakkında sosyal medyada ve bazı haber platformlarında gördüğünüz bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır. Depremzede vatandaşlarımıza MEB tarafından 2023 yılı MART ayı itibariyle ücretsiz tablet dağıtımı bulunmamaktadır.

Depremzede Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Kimlere Veriliyor?

Milli Eğitim Bakanlığınca deprem bölgesine bulunan illerdeki öğrencilere depremzede ücretsiz tablet dağıtımı adında bir uygulaması bulunmuyor. 2023 yılı Mart ayında bir kuruluş tarafından depremzede öğrencilerin tablet ve bilgisayar ihtiyaçlarının saptanması adına bir başvuru formu hazırladı. Başvuruların asıl amacı depremzede öğrencilere tablet dağıtmak değil, ihtiyaçların tespit edilmesi idi. Depremzedelere tablet başvurusu Eğitim Seferberliği Tablet / Bilgisayar Desteği linkinden başvuru yapıldı. Başvuru tarihi 01/03/2023 tarihinde son buldu.

Depremzede Tablet Şartları 2024

Depremzede Tablet Başvurusu Şartları Nelerdir?

Depremzede tablet başvurusu yapmak için 3 şart bulunmakta idi. Depremzede tablet başvuru şartları:

 1. Eğitimi için bilgisayara/tablete ihtiyacı olmak,
 2. Deprem bölgesi illerinden birinde yaşıyor olmak,
 3. Deprem bölgesinde yer alan illerimizde okuyor olmak

Deprem Bölgesi Tablet Başvurusu Kabul Edilmeyen Öğrenciler Kimler?

 1. Deprem bölgesinde yaşamayan veya okumayanlar
 2. Eğitim amacıyla tablet ihtiyacı olmayan öğrenciler

MEB Ücretsiz Tablet Dağıtımı Devam Ediyor mu?

Milli Eğitim Bakanı’nın yaptığı açıklamalara göre ücretsiz tablet cihaz dağıtımları Ağustos ayı itibarıyla şimdilik durduruldu.

Ailelerin gelir durumuna ve okul çağındaki kardeş sayısına göre tabletler ücretsiz dağıtılıyor. Bakan Selçuk’tan yapılan açıklamaya göre, ücretsiz tablet dağıtımı için Milli Eğitim Bakanlığı’ndan herhangi bir tablet başvurusu yapılmasına gerek yok.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilere teslim edilen tablet bilgisayarlarda da öğrencilerin uzaktan eğitim için ihtiyaç duyduğu 25 GB kotalı internet paketi bulunuyor. Ailenin gelir düzeyi, eğitim çağındaki kardeş sayısı, öğrencinin akademik başarısı gibi kriterler çerçevesinde de herhangi bir başvuruya gerek kalmadan tablet desteği sağlandı. Dağıtımın, STK’lar ve kamu özel kurumları tarafından sunulan bilgisayar yardımlarının ihtiyaç sahiplerine hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için hazırlanan bu adil dağıtım stratejisi üzerinden gerçekleştirildiği belirtildi.

Bedava Tablet Dağıtımı Ne Zaman Başlayacak?

03/09/2023 tarihi itibariyle bedava tablet dağıtımına ilişkin MEB tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sağlanan ücretsiz tabletlerin dağıtımıyla ilgili olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından aşama aşama açıklamalar yapılıyor. Nisan ayında 12. faz çalışmaları tamamlandı. Şimdiye kadar dağıtılan tabletlerin bakanının yaptığı açıklamaları içeriğimizde sizler için güncel bir şekilde paylaşmaya devam ediyoruz. Ücretsiz tablet dağıtım tarihleri ​​hakkında Bakanlık tarafından açıklama yapıldığında içeriğimiz güncellenecektir.

MEB Bedava Tablet Dağıtımı 2024 Ne Zaman?

2023 yılında MEB bedava tablet dağıtımına ilişkin net bir bilgi ve tarih bulunmamaktadır. Ancak 2021 yılında En son; 12’nci faz ücretsiz tablet dağıtımı ile ilgili açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı, 12-18 Nisan arası, 62 ildeki öğrencilere toplam 42 bin 873 tablet bilgisayar daha içlerinde 25 GB internet paketi ile birlikte öğrencilere dağıtıldığını aktarmıştı. Nisan ayında 11. ve 10. faz tablet dağıtımları tamamlandı.

tabletler; Aralık-Ocak-Şubat-Mart-Nisan aylarında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenli olarak dağıtılmaktadır. Şu ana kadar dağıtılan tablet miktarları ise;

 • Ocak ayı içerisinde 500 bin tabletin dağıtımının tamamlandığı MEB tarafından açıklandı.
 • Şubat ayı içerisinde de 100 bin tabletin dağıtımı yapıldı.
 • Mart ayında da 31 ilde 68 bin 241 tablet verildi.
 • Nisan ayında 11. ve 12 faz tablet dağıtımları da tamamlandı.
 • 2024 yılı Mart ve Nisan aylarında ücretsiz tablet dağıtımına ilişkin bilgi bulunmuyor.

Bugüne Kadar Ne Kadar Tablet Dağıtıldı?

Şimdiye kadar öğrencilere kaç tane tablet dağıtıldı? Okullara tablet dağıtımı ne zaman yapılacak, MEB tablet dağıtımı devam edecek mi? Milli Eğitim Bakanlığı bu konuda önemli açıklamalar yapmaya devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan ücretsiz tablet dağıtımlarının miktarını ve ne kadar yapıldığını aşağıdaki başlıklar altında okuyabilirsiniz.

Nisan Ayında 12. Fazında İnternet Paketli 34.445 Ücretsiz Tablet Dağıtımı Yapıldı.

12’nci faz ücretsiz tablet dağıtımı 12-18 Nisan arası, 62 ildeki öğrencilere toplam 42 bin 873 tablet bilgisayar daha içlerinde 25 GB internet paketi ile birlikte öğrencilere dağıtılacağı belirtilmişti.

Milli Eğitim Bakanlığı, öğrencilerin canlı derslerden ve EBA platformundan yararlanabilmeleri için 62 adet ile gönderilen ücretsiz cihazların 25 GB internet paketi içerdiğini belirterek, uzaktan eğitimde alternatif sistemler ve kaynak desteği ile her çocuğa ulaşılması hedeflendi.

Nisan Ayında 11. Fazında İnternet Paketli 34.445 Ücretsiz Tablet Dağıtımı Yapıldı.

Milli Eğitim Bakanı’nın yaptığı açıklamaya göre, 05-11 Nisan tarihleri arasında 29 ildeki 34 bin 445 tablet bilgisayar sevkiyatına başlanmıştı. 11. fazında 25 GB internet paketli 34.445 tablet daha 29 ildeki öğrencilere ulaştırıldı. Ücretsiz tabletler, yaklaşık, 19 bin 524’ü yatılı bölge ortaokulu öğrencilerine de ulaştırıldığı belirtildi. Yatılı bölge ortaokulu öğrencilerinin tamamı tabletlerine kavuşmuş oldu.

Nisan Ayında 10. fazında internet paketli 27.445 Ücretsiz tablet dağıtımı Yapıldı.

10. faz tablet bilgisayar dağıtımı kapsamında bakanlık tarafından tedarik edilen 27 bin 445 cihazın sevkiyatına başlanmıştı. 22 Mart’tan bu yana içinde 25 GB internet paketi bulunan 27 bin 445 tablet bilgisayar daha öğrencilere gönderildi.

10.faz tablet bilgisayar dağıtımı kapsamında tablet bilgisayarların 18 bin 764’ü yatılı bölge ortaokulu öğrencilere tablet dağıtımı yapıldı. Ailelerin gelir durumu ve okul çağındaki kardeş sayısı gibi durumlarda ise ücretsiz tablet dağıtımı yapıldı.

Mart Ayında 9.Faz da 31 ilde 68 Bin 241 Tablet Dağıtımı Yapıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı bu hafta öğrencilere 31 ilde 68 bin 241 tablet dağıtımı yapılacağını bildirmişti.

Uzaktan eğitim sürecinde cihaz ya da internet erişimi gereksinimi olan tüm öğrenciler için başlatılan tablet dağıtımlarında 500 bin adet olarak konulan ilk hedefle ocak ayı verileri aşılarak 700 bine yakın öğrenciye ulaşıldı. Milli Eğitim Bakanlığı, “Eğitimde Fırsat Adaleti’ parolasıyla daha çok öğrenciye ulaşmak için dağıtımların gerçekleştiğini belirtti.

Aralık-Ocak Ayında MEB 300 Bin Ücretsiz Tablet Dağıtımı.

Uzaktan eğitim sürecinde tablet ve internet erişimi ihtiyacı olan tüm öğrenciler için başlatılan tablet dağıtımlarında 500 bin adet olarak konulan ilk hedefle ocak ayı verileri aşılarak 700 bine yakın öğrenciye ulaşıldı. MEB, “Eğitimde Fırsat Adaleti” parolasıyla daha çok öğrenciye ulaşmak için dağıtımları yapıldı.

Bazı Belediyelerin Ücretsiz Tablet Dağıtımı Devam Ediyor! HEMEN TABLET BAŞVURUSU İÇİN BULUNDUĞUNUZ İLDE HANGİ BELEDİYE TABLET DAĞITIMINA DEVAM EDİYOR GÜNCEL OLARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

Okullarda Hangi Sınıflara Tablet Dağıtılacak?

Milli Eğitim Bakanlığı tabletlerin hangi sınıflara verileceğini açıklamasa da tablet dağıtımında sınıf sınırlaması bulunmamaktadır. MEB tarafından yapılan planlamaya göre ilkokul-ortaokul ve lise öğrencilerine tablet dağıtımı yapılıyor. 2023 yılı Mart ayı itibariyle yeni bir planlama yapılması durumunda hangi öğrencilere tablet dağıtılacağı sitemizden bildirilecektir.

Devlet Öğrencilere Bedava Tablet Veriyor mu?

Devlet tarafından yapılan planlama dahilinde 500 bin öğrenciye bedava tablet verildi. Geçtiğimiz yıllarda Milli Eğitim Bakanlığınca öğrencilere ücretsiz olarak tabletler dağıtıldı.

Şuan ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrasında Devlet tarafından ülkenin yaralarının sarılması amaçlanıyor ve özellikle sosyal alanda binlerce vatandaşımıza maddi yardım ve destekler yapılmaya devam ediyor.

MEB tarafından bildirilen Devlet öğrencilere ücretsiz tablet dağıtımı adıyla herhangi bir ilan bulunmuyor. Ancak Dernekler, Vakıflar, Özel Kurumlar tarafından zaman zaman tablet ihtiyacı olan öğrencilere ücretsiz tablet dağıtımı adında programlar yapılabiliyor.

MEB Ücretsiz Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir?

Milli Eğitim Bakanlığı’na ücretsiz tablet başvurusuna gerek kalmadan bakanlıkça belirlenen öğrencilere tabletlerin teslim edileceği açıklandı. Uzaktan eğitim sürecinde maddi durumu yetersiz olan ve dersleri takip etmekte zorlanan öğrencilere yönelik yardımlar Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlanıyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın tablet uygulama kampanyalarından faydalanmak için Milli Eğitim Bakanlığı resmi sayfasına başvuru yapılarak tabletler EBA destek noktalarından öğrencilere ulaştırıldı.

Yine belediyeler tarafından 2023 yılında yeni bir belediye tablet başvurusu ilan edildiğinde başvuru formu doldurulmalı ve öğrencinin adı, soyadı, adres bilgileri, veli bilgileri, okul sınıf bilgilerinin yazılması gerekiyor. Online olarak verilen başvuru formunun doldurulmasının ardından ücretsiz tablet başvurusu sonucunda Belediye tarafından 2023 veya ilgili yılın bütçesine göre tablet dağıtımı yapılabiliyor.

MEB Hangi Marka Tablet Dağıttı

MEB hangi marka tablet dağıttı? merak edilmekte. MEB General Mobile yeni piyasaya sürdüğü modelini MEB için hazırlanmıştı.

Okullarda dağıtılan tabletin markası General Mobile E-Tab 20. Eğitim desteği kapsamında yapılan bu bilgisayar desteklerinin 3 bin TL’si. değer olduğu açıklandı.

Ücretsiz Tablet İçin Hangi Numara Aranıyor?

Milli Eğitim Bakanlığı üzerinden ücretsiz tablet almak isteyenler öğrenciler tablet başvuru numarası veya MEB ücretsiz tablet dağıtımı başvuru hattı bulunmuyor. Öğrencilerin MEB hattını arayarak ücretsiz tablet başvuru talepleri şuan mevcut olmayan bir uygulama olması nedeniyle gereksiz iş yükü oluşturuyor. Diğer hususlar hakkında görüşme yapmak için Milli Eğitim Bakanlığının 444 06 32 numaralı iletişim numarası aktif olarak hizmetlerini sürdürüyor.

Belediyeler tarafından 2023 yılında tablet dağıtımı yapılır ise dağıtılacak olan bedava tablet başvurusu için; öğrenci adı soyadı, adresi bilgileri, veli bilgileri, okul sınıf bilgilerinin yazılması gerekiyor. İnternet üzerinden sağlanan başvuru formu tamamlandıktan sonra ücretsiz tablet başvuru işlemi gerçekleştirilebiliyor.

MEB Tablet İnterneti Ne Kadar?

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, öğrencilerin canlı derslerden ve EBA platformundan yararlanmaları için tablet bilgisayarlarda aylık 25 GB kapasiteli GSM internet hizmetinin de bulunduğu bildirildi.

Milli Eğitimin Dağıttığı Ücretsiz Tabletler Nasıl Alınır?

MEB’in yanı sıra bazı belediyeler de tablet kampanyaları düzenlemeye başladı. Yine Türk Kızılay Mobil Çağrı Merkezi’nden 168 aranarak bağış yapılıyor. Toplanan dizüstü bilgisayarlar dağıtım aşamasında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapıldı. Ilıcalı, topladığı tüm parayı MEB’e devretti. Milli Eğitim Bakanlığı, kısa sürede başvuru yapan tüm öğrencilere dizüstü bilgisayar yardımı aldı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın verdiği tablet desteğinin yanı sıra belediyeler ve hayırseverler de ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için ücretsiz tablet kampanyaları düzenleyerek tabletleri öğrencilere ulaştırdı.

MEB ücretsiz tablet dağıtımı ve başvuru hakkında yeni bir dağıtım fazı başlandığında sizlerle paylaşacağız.

e-Devlet Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

24/03/2023 tarihi itibariyle e-Devlet tablet başvurusu için herhangi bir ekran bulunmuyor. Ancak başvuru yapmak isteyenler depremzedeler, öğrenciler ve ihtiyaç sahipleri e-devlet tablet başvurusu yerine sosyal yardım başvurusu yapabilirler. e-Devlet Sosyal yardım başvuru ekranına başvuru linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sen oku diye tablet başvurusu nasıl yapılır?

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olmak amacıyla bir başvuru sayfası açıldı. Haber sitelerinin bazılarında sen oku diye tablet başvurusu için aşağıda yer alan şartların olduğu açıklandı.

İBB tablet yardım şartları nelerdir?

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • İstanbul’da ikamet etmek ve öğrenci olmak
 • Talep sahibi öğrencinin şehir çocuğu, engelli, yetim veya öksüz olması,
 • Burslu öğrenci olmamak (Devlet okullarında veya özel eğitim kurumlarından %100 burs almamış olmak
 • Eğer başvuru yapan öğrenci engelli ise: MEB onaylı kurslarda, ilköğretim de veya lisede eğitim görüyor olması

olarak açıklanmıştı. Başvurular istanbul senin uygulaması veya senokudiye.ibb.istanbul adresi üzerinden yapıldı ve sonuçlar açıklandı. Sen oku diye tablet başvurusu 2024 yılı OCAK ayı itibariyle mevcut değil.

Microfon co tablet başvurusu nedir? Kimlere Tablet Verildi?

Microfon co adlı kuruluş tarafından depremin yaralarının sarılması ve deprem bölgesinde ki öğrencilere destek olunabilmesi amacıyla internet üzerinde bir başvuru sayfası hazırlandı. Bu sayfada başvuru yapan öğrencilerin taleplerinin alınması ve ihtiyacın belirlenmesi amaçlandı. Birçok haber sitesinde microfon co ücretsiz tablet dağıtımına ilişkin haberler yer aldı. İnternet sayfaları üzerinden microfon co tablet başvuru formu dolduruldu ve öğrencilerin ihtiyaç ve talepleri alındı. Microfon co tablet başvurusu adıyla bilinen uygulama Mart ayı itibariyle son buldu.

Yorumlar

 1. Avatar of Buliut Buliut dedi ki:

  4 kardeşim var 3 tanesi okul okuyor. Tablet. İhtiyacımız var yardım edin

 2. Avatar of Enver Enver dedi ki:

  Merhaba ben 7.sınıfa gidien bir öğrenciyim tablete ihtiyacım var

 3. Avatar of Melike luceyn elbitar Melike luceyn elbitar dedi ki:

  Taplet ihtiyacimiz var okule gidiyorum babam durumu iyi degil okume cok seviyorum taplet ihtiyacim var turkçe ogrenmiye icin derslerim için

 4. Avatar of Dibo kabas Dibo kabas dedi ki:

  Deprem zedeyim çocuklarım okula gidiyo okul 🏫 için tablet lazım

 5. Avatar of Mustafa Hanoura Mustafa Hanoura dedi ki:

  Kızımın Ünüversite sınavı var ve ihtiyac duyuyor

 6. Avatar of Hayrettin Hayrettin dedi ki:

  Fakirim okula parayla gitmiyorum 4 kardeşiz tablete çook ihtiyacımız var

 7. Avatar of Dilan Dilan dedi ki:

  6. sınıfa gidiyorum 5 kardesiz durumumuz olmadigi icin tablet alamiyoruz. bu haberi duyunca cok sevindim zaten derslerime duzgun calismiyordum annemin telefonuda elime zor geciyor bende az firsat bulmuskan googleden aradim ve buldum cok sukur mumkunse bana tablet yollaya bilir misiniz?

 8. Avatar of Hasan Hasan dedi ki:

  4 kardeşiz tablet ihtiyacimiz var

 9. Avatar of Kübra Kübra dedi ki:

  Merhaba ben ders çalışmak için tablet almak istiyorum burdan annemin telefonu var kardeşim vermiyor biz 5 kardeşiz yani tablet almak istiyorum

 10. Avatar of Şahide Şahide dedi ki:

  Benim kızıma bir bayan olarak söylüyorum lütfen acilen gelsinnn
  !!!!

 11. Avatar of Kadir güneş Kadir güneş dedi ki:

  14 yaşındayım 8 sınıfa gidiyorum LGS YE çalışmama lazım bu yüzden bir tablete ihtiyamcım var aynı şekilde 4 kardeşiz bizimde 1 tablete ihtiyacımız var alilemiz babam çalısıyor ve bize tablet alamıyor nütfen 😭😭😭😭

 12. Avatar of Mustafa Mustafa dedi ki:

  Eğitimim için tablete ihtiyacım var lütfen banada gönderin

 13. Avatar of Smara Smara dedi ki:

  5 tane kardeşim var o yüzden tablet ihtiyacımız var

  1. Avatar of Ali şerif Ali şerif dedi ki:

   10 kardeşim var oyüzden tablet ihtiyaçım var

 14. Avatar of Hasan Hasan dedi ki:

  Oğlum un eğtimi için tablet lazım maddi durumumuz zayıf olduğu için alamiyorum

 15. Avatar of Yaşar karciga Yaşar karciga dedi ki:

  Benim oğlumda 5 sınıfa gidiyor esin çalışmıyor ve şuan boşanma aşamasındayım. Benim de bir tane tablete ihtiyacımiz var yardım ederseniz sevinirim

 16. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Merhabalar ailem bana tablet almıyor ders calısamıyorum biz 5 kardeşiz abimin bilgeseyaraı var ama bana vermiyor ihdeyacımvar

 17. Avatar of Mustafa Çur Mustafa Çur dedi ki:

  alacak durmumuz yok ondan ödevlerini yapamıyor

 18. Avatar of Leyla Leyla dedi ki:

  Evimizde teknolojik eşya fazla yok çok lazım inşallah nasip olur

 19. Avatar of Leyla Leyla dedi ki:

  İhtiyacımız var

 20. Avatar of Leyla Leyla dedi ki:

  Hem deprem bölgesindeyiz ve eğitim için bir cihazim yok

 21. Avatar of Yunus Yunus dedi ki:

  Odevlerim var bir cihaz lütfen

 22. Avatar of Şahin Şahin dedi ki:

  Alacak durumumuz yok

 23. Avatar of Ahmet Ensar Ahmet Ensar dedi ki:

  Çocuğumun ihtiyacı var hocaları araştırma ödevleri veriyor sadece bir tablet verin nolurr

 24. Avatar of Sonay Sonay dedi ki:

  Kızım engeli herkes dalga geçiyor senin tabletin yok diye 4 çocuğum var kredileri ödeyemiyoruz Allah’ım rızası için bir tableti verin yalvarırım çok ihtiyacım var kızım Hiçbir şey anlamıyorum diyor Ben de bunu duyunca çok sevindim

 25. Avatar of Hatice üste Hatice üste dedi ki:

  Ben izmir de oturuyorum çocugunun ihtiyacı var lütfen

 26. Avatar of Esra Esra dedi ki:

  Ben trabzon Ortahisarda yaşıyorum okul sınavlarına vb. Şeyler için bir tablet istiyorum inşallah verirsiniz

 27. Avatar of Mehmet akkaya Mehmet akkaya dedi ki:

  Benim işim yok evyok kıramıyorum 3cocuk var okula gidiyorum tablet bilgisayar istiyoru alamıyorum para yok

 28. Avatar of Seyhan Seyhan dedi ki:

  çok ihtiyacımız vardı allah razı olsun

  1. Avatar of Sonay Sonay dedi ki:

   Kızım engeli herkes dalga geçiyor senin tabletin yok diye 4 çocuğum var kredileri ödeyemiyoruz Allah’ım rızası için bir tableti verin yalvarırım çok ihtiyacım var kızım Hiçbir şey anlamıyorum diyor Ben de bunu duyunca çok sevindim Sizi çok seviyoruz sen bize de verin yalvarırım

 29. Avatar of Büşra Büşra dedi ki:

  Adım Büşra 4 tane çocugun var 2 si küçük ben kızım için baş vuru yapdım kızım derslerini tam ögrenemiyor bizde böyle bir başvuru oldugunu ögrenince çok mutlu oldum bizde Allah rızası için kızımın ödevlerini tam ögrene bilmesi için bizde 1 tablet isdiyorum

 30. Avatar of Üzeyir Üzeyir dedi ki:

  Ben kocaeli kandıradan yavuz sonat güzel meslek lisesi çocuğum için tablet istiyoruz maddi durmumuz iyi değil

 31. Avatar of Ümit gümüş Ümit gümüş dedi ki:

  2 tane kız çocuğum var kızlarım için tablet istiyoruz

 32. Avatar of Çağla Çağla dedi ki:

  İki çocurum var maddi durumumuz kötü çocurumun ödevleri tabletten oluyor çocurum ödevlerini yapamıyor bu yüzden sizden tablet istiyoruz

 33. Avatar of Muhammet Muhammet dedi ki:

  Ben aydin sokede yasiyom basvuru yaptim ama tablet vermediler bana bir tablet verin lutfen

 34. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Ben başvuruyorum olmuyo benim oğlumun telefonu ve tableti yok

 35. Avatar of Ümit Ümit dedi ki:

  Alacak durumumyok

 36. Avatar of Özgür Özgür dedi ki:

  Alacak dünüm yok annem kapıcı

 37. Avatar of Ayşe Gülseren Ayşe Gülseren dedi ki:

  Kardeşim için tablet istiyoruz derslerine iyi adapte olabilmesi için lütfen bizede tablet almak için gerekenleri uapın

 38. Avatar of İbrahim İbrahim dedi ki:

  Teşekkürler

 39. Avatar of YAĞMUR YAĞMUR dedi ki:

  Ben YAĞMUR yavus selim ortaokulundan ve depremzedeyim hic gelirimiz yok egitim icin tablet istiyorum

 40. Avatar of Aylin alıci Aylin alıci dedi ki:

  İnşallah alırım kızım çok istiyorumus Allah’ın icin verin

 41. Avatar of Arda Arda dedi ki:

  Tabletimiz yok

 42. Avatar of Arda Arda dedi ki:

  Tabletimiz yok ihtiyacımız var

 43. Avatar of İbrahim İbrahim dedi ki:

  Ben bilgisayar istiyorum.

 44. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

  Ben tablet istiyorum ders sime çalışma istiyorum
  Tablet yok ders çalışmıyorum

 45. Avatar of Kalender Kalender dedi ki:

  Gelir olmadığı için alamıyoruz

 46. Avatar of Murat Emre Can Murat Emre Can dedi ki:

  Orta okul öğrencisiyim derslerimi çalışabilmem için tablete ihtiyacım var 3kardesiz ve bütçe miz yetmediği için alamiyoruz

 47. Avatar of Zahide ibiş Zahide ibiş dedi ki:

  Orta okul öğrencisi yim ve tablet almak için gücüm yok aile bütçem yetmiyor tablet istiyorüm

 48. Avatar of Nazmiye Nazmiye dedi ki:

  7 çocuğum var 3 okuyor maddi durumum yok

  1. Avatar of ... ... dedi ki:

   Çocuğum ders çalışamıyor 1 telefon var oda babası gidiyor işe alamıyor

 49. Avatar of Medine Medine dedi ki:

  Tablet istiyorum ve öğrenciyim

 50. Avatar of Hanife atasoy Hanife atasoy dedi ki:

  Evim kira hiç bir gelirim yok sosyal yardımla gecini yorum Üç çocuk annesiyim tablet bilgisayar yardımı istiyorum

 51. Avatar of Arif temel Arif temel dedi ki:

  Evim kira bir gelirim yok liseye giden orta okula giden iki çocuğum var sosyal yardımla geçiriyoruz tablet yardımından faydalanmak istiyorum

 52. Avatar of Remziye Remziye dedi ki:

  Hıç tablet alamadım ve durumumuz yok

 53. Avatar of Ece Ece dedi ki:

  Tablet yardımı istiyorum

 54. Avatar of Maviş köroğlu Maviş köroğlu dedi ki:

  Merhaba ben zeynepin annesiyim kocamdan ayrıldım maddi durumum kötü kızımı daha iyi okutmak için akşama çalışıyorum kızımın dersleri iyi ama dahada iyi olmasını istiyorum herkese veriliyor benim kızıma verilmiyor kızım başkasının elindeki tableti görünce çok üzülüyor Anne benimde olsun diyor 4. Sınıf kızım gaziantepliyiz doğru düzgün okullar yok okul olsa bile öğrenci yok zaten deprem bölgesindeyiz çok zor durumdayım bir tane tablet verin dersler için verirseniz Allah razı olsun şimdiden .

 55. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Ben tablet olmadığından dersime çalışamıyorum

  1. Avatar of Haysam Haysam dedi ki:

   Tablet istiyorum

 56. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Ben bir keresinde tablet aldım yine almak istiyorum

  1. Avatar of Kasım Kasım dedi ki:

   Depremzede bölgesindeyiz maddi durumumuz kötü 2 kız 1 oglum var Tablet yardımı İstiyoruz

 57. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Ben Yusuf keter 14 yasındayım 9kardeşiz ve 4 kardeşim okula gidiyor ve madi durumumuz çok kötü ve annem kendine bile bir şey alamıyor lütfen bana da tebler verin 🌸🌸😭😭

 58. Avatar of Bekir Bekir dedi ki:

  Abi elimdeki telefon Samsung j4 lütfen banada gönderin şehit Murat topraok orta okulundayim 6c sınıfı Bekir Dündar diye birisi lütfen abi

 59. Avatar of Miraç Miraç dedi ki:

  Hiç tabletini olmadı nolur ders için bitane

 60. Avatar of SEFA SEFA dedi ki:

  MERHABA BEN SEFA GAZİANTEPTE YAŞIYORUM 6 ŞUBAT DEPREMİNİ AĞIR YAŞADIM 3 ÇOCUGUM YANDI ŞIMDI BIR EV TUTTUM KIRAYI ZOR ÖDÜYORUM GELEN YARDİMLAR SAYESİNDE BURDAYIM 4 ÇOCUĞUM VAR BIR ADET TELEFONLARI VARDI AMA ENKAZ ALTINDA KALDI OKULLARI UZAK BUTUN ARKADASLARI BILGISAYAR ALDI LUTFEN 4 ÇOCUGUMA 1 TANE BILGI SAYAR VERIN 🤲🤲🙏🙏

 61. Avatar of Mahmut Mahmut dedi ki:

  Deprem bölgesinde yaşıyorum ve okuyorum tablete ihtiyacım var

 62. Avatar of Şerife Şerife dedi ki:

  Tablete ihtiyacı var çocuğum iki okuyan çocuk var ders yapamıyor tablet istiyorum sizden ricam

 63. Avatar of Şerife Şerife dedi ki:

  İki çocuğum var okuyan tablete ihtiyacı var ders yapamıyor tablet istiyorum sizden ricam

 64. Avatar of Dilek Dilek dedi ki:

  Lütfen bize tablet verebilir misiniz bize çok lazım derslerime geri kalıyorum 7. Sınıfa gidiyorum ama tablet yada telefonum yok internetimiz yok lütfen yardım edin

  1. Avatar of Yakup Yakup dedi ki:

   Biz deprem bölgesinde yaşıyoruz 5 kardeşiz çok ihtiyacımız var lütfen bir tablet verebilir misiniz

 65. Avatar of Bilal Bilal dedi ki:

  Bizede tablet yardımı yaparmısınız

 66. Avatar of Emirhan Emirhan dedi ki:

  Hiç bir tane ders çalışmak için kaynağım yok 3 kardeşiz bilgisayara ihtiyacımız var ne olur maddi durumumuz çok düşük

 67. Avatar of Emirhan Emirhan dedi ki:

  Ders çalışmak için hiç bir kaynağım yok 3 kardeşiz buna çok ihtiyacım var

 68. Avatar of Emine uçar Emine uçar dedi ki:

  Deprem bolgesindeyim ve üniversite öğrencisiyim okulum ağır hasarlı online dersr görüyorum v bu yüzden tablete ya da bilgisayara ihtiyacım var.
  .

 69. Avatar of AHMET AHMET dedi ki:

  İhticacım var derslere çalışmak için olursa çok iyi olur çok sevinirim

 70. Avatar of Mehmet emin Mehmet emin dedi ki:

  Ben deprem zedeyim malatyada oturuyom bizim ev ağır hasarlı bana bi tablet ayarlaya bilirmisiniz ben 8’e gidiyom lgs öğrencisiyim telefonumda yoki soru çözeyim nolur bana tablet ayarlarmisiniz…

 71. Avatar of Mehmet Akkaya Mehmet Akkaya dedi ki:

  Benim 3cocuk var tablet istiyorlar paramyok evim.yok.kiradagim.zorgeciniyom.dogrudürüs.işimyok.sivas fatih.mahallesinde oturuyom.cepbim bu

 72. Avatar of Ökkeş Yılmaz Ökkeş Yılmaz dedi ki:

  5 kadeşiz ebaya giremiyoruz annemin telefonu ile kardeşim giriyo ben eba daki ödev Kerim’i yapamıyorum ben 6ya ablam 7ye kardeşim 2ye gidiyor bana Allah rızası için gönderin nolur Gaziantepte deprem bölgesindeyim nolur 1 tane bile işimizi görür nolur🤲🤲🤲🙏🙏🙏 nolur 🤲🙏

 73. Avatar of Erkut Erkut dedi ki:

  Tablete ihtiyacımız var oğlum okula gidiyor derslerini tabletle yapıyor ne olursunuz bize bir tane tablet verin

 74. Avatar of Yasemin tuser Yasemin tuser dedi ki:

  Ben kiracıyım kiramı zorla diyorum çalışmıyorum maddi durumum yok o yüzden sizden destek almak istiyorum derslere giremiyorum açık öğretimde okuyorum o yüzden sınavlara giremiyorum siz bana yardım edebilir misiniz sizden tablet ,,bilgisayar bir tane istiyorum o ikisinden 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭başka bir şey istemiyorum hangi derneğe başvurduysa Allah rızası için kimse bana hiçbir şey almıyor o yüzden buna başvurmak zorundayım lütfen bana ulaşır mısınız teşekkürler

 75. Avatar of Ecrin Ecrin dedi ki:

  Bana tablet lazım 2 kuzenim vefat etti yengem vefat etti depremzedeyiz yardım edin

 76. Avatar of Filiz Filiz dedi ki:

  Ben tableti eba için kullanmak için almak istiyorum

 77. Avatar of İbo İbo dedi ki:

  Deprem zedeyim 3 kardeşiz internetimiz yok
  Derslerden geri kalıyorum o yüzden istiyorum

 78. Avatar of Melike Melike dedi ki:

  Depremzedeyiz 3 kardeşiz
  Okul olmadığı için istiyoruz iki kişi
  Lise öğrencisi 1 kişide ortaokul öğrencisi
  Okul olmadığı için derslerden geri kaldık
  İnternetimizde yok

  1. Avatar of Mustafa Mustafa dedi ki:

   Abi benim çocuğum tablet istiyor okula gidiyor çok ityaçım var nolur Allah rısası için nolur bir tablet gönderin

 79. Avatar of Döne Döne dedi ki:

  Deprem bölgesinde geldik çocuğum taplet istiyor

 80. Avatar of Rukiye Çukadar Rukiye Çukadar dedi ki:

  3 çocuğum var 3 de okula gidiyor yardıma ihtiyacım var kiraciyiz eşimin çalıştığı oraya gidiyor ekmek parası zorlaniyoruz engelli kardeşime bakıyorum taplat istiyorum çocuklarım için

 81. Avatar of Medine Durmuş Medine Durmuş dedi ki:

  Biz deprem bölgesindeyiz biz 7 kardeşiz ben ve kardeşim 6. Sınıfa gidiyoruz hiç doğru düzgün ders çalışamıyoruz adımıza hiç tablet çıkmadı ders çalışmamız için bize tablet lazım ve geleceğimizin çok düzgün bir şekilde gitmesi lazım lütfen bize tablet verin

 82. Avatar of Mehmet Mehmet dedi ki:

  Hiç Tabletim olmadı derslerimi çalışamıyorum
  Derslerimden geri kalıyorum lütfen bana tablet verin

 83. Avatar of Melih ŞEKERCİ Melih ŞEKERCİ dedi ki:

  Ben depremzedeyim malatyada bu 2 büyük depremde merkezi kahramanmaraş olan depremleri malatyada geçirdim öğrenciyim 8. Sınıfa gidiyorum. Sadece annemin telefonu var. Oda eski 2015 model samsung j7 prime+ depolama alanı 8gb hiç bir uygulama yüklenmiyor 7.96 gb dolu zoom eba e okul indirilmiyor . Dedemin telefonu tuşlu internetimiz yok. Bana bir eliniz da var ise tablet veya bilgisayar gömderebilirmisiniz derslerden çok geride kaldım okullar daha açılmadı burdaki okul ağır hasarlı okumada gidemiyorum evde çalışmaya çalışıyorum ama olmuyor. Elimizde bir telefon olmadığı için ders yapamıyorum ders kitaplarım yok. Daha fazlası var ama size bu kadarı yeter…

 84. Avatar of Beytullah Beytullah dedi ki:

  Tabletim yok derslerden geri kalıyorun ödevlerimi yapamıyorum yardımınızı bekliyoruz

 85. Avatar of Semanur inci Semanur inci dedi ki:

  Ben 11. Sınıfım 12. Sınıfınin bitiminde üniversite sınavı var bizimde maddi durumumuz olmadığı için dershaneye de gidemiyorum deprem bölgesinde yaşıyoruz çok etklendim yani bütün Türkiye etkilendi uzunafin kısası tablet dağıtımı yapılıyormuş bende faydalanmak istiyorum inşallah bu mesajımı görürsünüz sizden cevap bekliyecegim hem kim istemez ki bı tabletinin olmasını bende istiyorum telefonumda yok zaten

 86. Avatar of Esmanur inci Esmanur inci dedi ki:

  Biz deprem bölgesindeyiz ve 3 kardeşim var 7 sınıfa gidiyorum seneye sınava gireceğim derslerime calişamiyorum o yüzden. Tablete ihtiyaçım var bu dileğimi sizlere gereğini arz ederim

 87. Avatar of Merve Merve dedi ki:

  Tabletim yok derslerime çalışmıyorum. Ve geri kalıyorum ben bir depremzeydeyim

 88. Avatar of Furkan Furkan dedi ki:

  Tabletim yok ders çalışamıyorum

 89. Avatar of Tunahan Tunahan dedi ki:

  Tabletin yok derlerime çalışayamayom

 90. Avatar of Betül Betül dedi ki:

  Tabletim yok derslerimden geri kalıyorum ödevlerimi yapamıyorum yardımlarınızı bekliyorum

 91. Avatar of Ahmet Ahmet dedi ki:

  Allah zizden razı olsun

  1. Avatar of Yasemin tuser Yasemin tuser dedi ki:

   Ben kiracıyım kiramı zorla diyorum çalışmıyorum maddi durumum yok o yüzden sizden destek almak istiyorum derslere giremiyorum açık öğretimde okuyorum o yüzden sınavlara giremiyorum siz bana yardım edebilir misiniz sizden tablet bilgisayar bir tane istiyorum o ikisinden başka bir şey istemiyorum hangi derneğe başvurduysa Allah rızası için kimse bana hiçbir şey almıyor o yüzden buna başvurmak zorundayım lütfen bana ulaşır mısınız teşekkürler

 92. Avatar of Sevgi budak Sevgi budak dedi ki:

  Bizde depremdeyız kahramanmaraşta iki oglum var eşim ceza evınde çok ihtıyacımz var bizımde gelirımz yok hiç bir şekılde bir tane

 93. Avatar of Beyza Nur aktan Beyza Nur aktan dedi ki:

  Banada bitane tablet verirmisiniz

 94. Avatar of Hatice .demir Hatice .demir dedi ki:

  Yardım eden herkesten Allah razı olsun ama bir Gaziantep deprem zede vatantasi olarak yazıyorum hiç bir yardım zaten bize gelmiyor tapletin geleceğinde İnan miyorum bizzat elerinizle verdiğiniz yardımlar hiç biri bizlere ulaşmadı tek faydası olan Mehmet Takmaz oğlu beledi başkanımız Rabbim onun ayağına taş deyirmesin Adam gibi adam bunu herkesin bilmesini istedim tek başına bir antebi ayakta tutmaya çalışıyor vede başarıyor Mehmet takmaz oğlunu başımızdan eksiltme yarabim ..o bir melek .o bir evliya .o bir baba.anlatamam onun Antep’e yaptiklarini❤️❤️❤️

 95. Avatar of Tahir Akmustafa Tahir Akmustafa dedi ki:

  Faydalanmak istiyoruz

 96. Avatar of Ömergüneş Ömergüneş dedi ki:

  bana bir tablet gönderebilirmisiniz lütfen derslerime çalışamıyorum ders notlarım gittikçe kötüleşiyor lütfen baba bir tablet gönderin Allah için

 97. Avatar of Adem Adem dedi ki:

  Tablete ihtiyacım var canlı derslere giremiyorum

 98. Avatar of Ali Ali dedi ki:

  Deprem Bölgesindeyim 2023 yılında tablet ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

  1. Avatar of Zeynep uğurlu Zeynep uğurlu dedi ki:

   Benim 4 çocuğum var bizde Gaziantep teyiz. Evimiz sağlam çok şükür ama bilemeyiz bu artçılarla ne olur bilemiyorum. geçen gün vakfa gittim yardıma yazılmak için kadın evini yıkılmamış bişey olmaz diyo.tek maaşla 4 çocukla bu zamanda nasıl geçinelim. Kolunda bileziklerle yardım alanlar mı dersin. Zengin olduğu halde eve giremiyoruz deyip çadır alanlarmı. Şükürler olsun Allaha iyiyiz canımız sağ. Ben bu yaşıma kadar hiçbir yardım almadım ama çocuğumun tableti olsun istiyorum. Lütfen oğlumunda bişeyi olsun bizim olmadı. Ne kadar yaşayacağımız belli değil lütfen mutlu olsunlar psikolojileri çok kötü durumda

 99. Avatar of Mehmet yogurtcu Mehmet yogurtcu dedi ki:

  Bilgisayar ihtiyacımız var derslerimize çalışamıyoruz

 100. Avatar of Seher yoğurtçu Seher yoğurtçu dedi ki:

  2 kardeşiz maddi gelirimiz az olduğundan alamıyoruz Allah rızası için derslerimize çalışamıyoruz

 101. Avatar of merve er merve er dedi ki:

  üniversite öğrencisiyim depremzedeyim ve derslerimi takip edebilmem için bilgisayara ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 102. Avatar of İBRAHİM BERBER İBRAHİM BERBER dedi ki:

  SELAM:DEĞERLİ:YETKİLİLER: NASILSINIZ
  23_11_2015_ DOĞUMLU METE BERBER ADINDA BİR YEĞENİM VAR BENİM YEĞENİM
  K.D.Z EREĞLİ BAHÇELİ EVLER İLKOKULUNDA
  GİDİYOR BEN YEĞENİME BİLGİSAYAR YADA TABLET YARDIMI İSTİYORUM EĞER YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM ALLAH’A EMANET OLUN BENİM
  HOŞÇAKALIN

 103. Avatar of Elanursabahat Elanursabahat dedi ki:

  1 taplet verirmisiniz deprem zedeyiz

 104. Avatar of Elanursabahat Elanursabahat dedi ki:

  Tapletin yüzünü bile görmedim bende istiyorum

 105. Avatar of Elanursabahat Elanursabahat dedi ki:

  Narinin tapleti var ama bana vermiyo narine yalvardım vermiyor sizden istiyorum lutfen

  1. Avatar of Zahide ibiş Zahide ibiş dedi ki:

   Derslerim için gerekiyo ve yok aile bütçem yetmiyor tablet alamya iki kardeşiz tabletimin olmasını çok istiyorum lütfen verirmisinz 2. Kez başvuru yapıyorum

 106. Avatar of Bilal Aydin Bilal Aydin dedi ki:

  1 tablet verirmisiniz deprem zedeyiz

 107. Avatar of Aslı Demirci Aslı Demirci dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim depremzedeyim aynı zamanda ve uzaktan eğitim için bilgisayara ihtiyacım War yardımcı olur musnuz

 108. Avatar of Şeyhmus Şeyhmus dedi ki:

  Benim tableti ve bilgisayarım yok bide çok ihtiyacım var banada tablet olsun göndere bilirmisiniz lütfen 3 kardeşiz ihtiyacımız çok ama çok var

 109. Avatar of Elanursabahat Elanursabahat dedi ki:

  Taplet ihtiyacım derslerimden geri kaliyorum

 110. Avatar of Hüseyin Hüseyin dedi ki:

  Taplete ihtiyacımız var 3 kişiyiz

 111. Avatar of Müslüm Demir Müslüm Demir dedi ki:

  İhtiyaç sahip iyim ve deprem zedeyim

 112. Avatar of Aysel bilir Aysel bilir dedi ki:

  çocuğum var tablet ihtiyacımız 4 çocuk var yardımcı olursanız sevinirim zor durumdayım çocuklarım okula gidiyor tabletleri yok lütfen

 113. Avatar of Aysel bilir Aysel bilir dedi ki:

  Benim de çocuklarım okula gidiyor 4 tane çocuğum var tablet ihtiyacımız var ben bizim çocuklarımıza lazım

 114. Avatar of Kübra Kübra dedi ki:

  Lütfen tablet ihtiyacımız var 3 kardeşiz ögrenciyiz

 115. Avatar of Ebru tezer Ebru tezer dedi ki:

  Esim işten çıkarıldı oğlum var okuyo orta okula gidiyor durum yok ben epilepsi hastasıyım ve piskatre ilaç oluyorum evim kira yardım ederseniz sevinirim

 116. Avatar of Nisanur Nisanur dedi ki:

  Durumumuz yok tablet alamıyoruz

  1. Avatar of Fadile Fadile dedi ki:

   2 kardeşiz ve hiç bir şekilde kimseyle iletişim kuramiyoruz

 117. Avatar of Fatma Fatma dedi ki:

  4 öğrenciyiz internetimiz yok lütfen tablet verin çocuklarım ders yapamıyor telefonum yok lütfen herkesi tablet verilmiş çocuklarıma vermemiş ve çok üzülüyorlar eşim de çalışmıyor onlara tablet alamıyoruz lütfen siz verin size sığınıyoruztek bir telefonum var onunda interneti yo birisi 8 e gidiyo birisi6 diyeti 2 diyeride 1 lütfen yardımcı olun

 118. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Durumumuz olmadığı için tablet istiyoruz 7 kardeşiz

  1. Avatar of Bilal Aydin Bilal Aydin dedi ki:

   Bana 1 tablet verirmisiniz 5. Sınıf öğrencisiyim birde bir kardeşim var onada 1 tablet verirmisiniz kardeşim 2. Sınıf yani iki tablet gönderirmisiniz

 119. Avatar of Yunus emre Yunus emre dedi ki:

  Durumumuz iyi değil ebaya falan girmem için bir tablete ihtiyacıy var lütfen 1tane kendim için bekliyorum

 120. Avatar of Emira Şahade Emira Şahade dedi ki:

  Durumumuz olmadığı için alamıyoruz lütfen bana ve kardeşime gönderir misiniz?

 121. Avatar of Beren Beren dedi ki:

  Gerçekten ihtiyacım var 3 kardeşiz

 122. Avatar of Usame alnaes Usame alnaes dedi ki:

  Ben bir tane tablet istiyorum çünkü bende tablet yok

  1. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

   Benim tabletim yok bilgisayarımda yok bana yardım etme şansınız var mı evde telefonda yok sadece bu telefon var bana yardım edebilir misiniz

 123. Avatar of Tahsin Tahsin dedi ki:

  Merhaba tablet yardımı faydalanmak istiyorum

 124. Avatar of vesselam vesselam dedi ki:

  Durumu olmayanlar bana ulaşım saglasın elimde olan tabletleri ücretsiz şekilde verecem gerçekten ihtiyacı olanlar ulaşım sağlasın

  1. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

   Lütfen bana vet

  2. Avatar of Cennet Cennet dedi ki:

   Ben öğrenciyim kardeşim le üniveristesi öğrencisi depremzedeyiz bilgisayara ihtiyacımız var lütfen ulasirmisiniz bize

 125. Avatar of Yasin Yasin dedi ki:

  Ebaya girmek için taplet lazım ders Lee birikiyor

 126. Avatar of Zeynep kundak Zeynep kundak dedi ki:

  Oğlumun edaya girecek bir tableti yok sizden tablet talep ediyorum

 127. Avatar of hjk hjk dedi ki:

  tablet verin

 128. Avatar of Semih Düger Semih Düger dedi ki:

  İnternetimiz yok tablet istiyorrum bana tablet göndere bilirmisiz bizinki Samsung j3bizinki

  1. Avatar of Muhammet Muhammet dedi ki:

   Tamam sanada bi ipad pro

 129. Avatar of Semih Semih dedi ki:

  İnternetimiz yok tablet istiyorrum bana tablet göndere bilirsiniz 😭😭😭😭😭

  1. Avatar of hjk hjk dedi ki:

   verirlerse verirler

 130. Avatar of Semih Semih dedi ki:

  İnternetimiz yok tablet istiyor oğlum

 131. Avatar of samer samer dedi ki:

  ben okula gidiyorum hoca ödev veriyor araştırma bende yapamıyorum anemin telefonu samsung 1j telefon çok eski olduğu için yapamıyorum ödevimi bana tablet alma hakim varsa verin Gaziantep orta okuluna gidiyorum okul no

 132. Avatar of HAVVA HAVVA dedi ki:

  allah rızası ıcın bır tabelet ebaya gırım MEB SESLENIYORUUMM

 133. Avatar of Selma Selma dedi ki:

  Çok fakiriz allah rızası için bir tablet verin internet yok telefon yok tablet yok anemin tuşlu babamın kameralı ve hep istanbulda iş bulmaya çalışıyor

 134. Avatar of Selma Selma dedi ki:

  Çocuğum ebadan dersleriyle çalışması lazım

 135. Avatar of Ayse Ayse dedi ki:

  Cocugum derslere ebaya giremiyor lütfen yardım edn tabel verin nolur vizede verin 2 cocugum var

 136. Avatar of Furkan Furkan dedi ki:

  Bizim tablete çok ihtiyacımız var 3 çocuğum var hiç bire derse katılamiyor tablete ihtiyacı mız var 1 tanede bilgisayar ihtiyacımız var

 137. Avatar of Furkan Furkan dedi ki:

  Bizim tablete çok ihtiyacımız var 3 çocuğum var hiç bire derse katılamiyor tablete ihtiyacı mız var 1 tanede bilgisayar ihtiyacımız var

  1. Avatar of Sevda Sevda dedi ki:

   Meraba, bizim maddi durumumuz yerinde değil gecinemiyiruz babam vefat ettiğinden beri annem eğitim masraflarimizi ödeyemiyor ben hiç bir derse katılamiyorum lütfen yardım edin sace bir tablete ihtiyacim var.

 138. Avatar of seyitcan seyitcan dedi ki:

  Maddi durumumuz kötü 60 bin liraya yakın borcumuz var annemde telefon yok sadece babamda bir telefon var ders çalışmak içinde o telefona ihtiyacımız var ama teléfono sadece akşam kulağa biliyoruz sadece bir tablete ihtiyacımız var

 139. Avatar of YAĞMUR YAĞMUR dedi ki:

  bizimde maddi durumumuz çok kötü 4 kardeşiz 4 öğrenci okuyor bir tane erkek kardeşim var ben liseye hazırlık abim üniversiteye hazırlık kardeşimde 1 sınıf annem de acıkdan okuyor ve sadece annemin telefonu var ve annemin telefonu bize yetmiyor ve ayrıca telefonda kırık hocalar büsürü ödev veriyorlar ondan telefona ihtiyac duyuyorum ama 4 öğrenci okuduğundan dolayı 1 telefon yetmiyor babam askeri ücret alıyor büsürü borclarımız var borçlarımız 25 bin oysaki babamında aldığı maaş ise 4250 tl şimdi bu para bize mi yetsin mutfak alışverişinemi yetsin yoksa test kitabları parasınamı yetsin yoksa borçlaramı yetsin biz bu parayı hangisine yetiştirelim 100 tl ile pazara gidiyoruz iki üç sey alıp geri geliyoruz nolur 1 telefon veya tablet yardımında bulunun

 140. Avatar of Elif Elif dedi ki:

  Bizim maddi durumumuz cok ama çok kötü
  4 kardeşiz annemin telefonuna kardeşlerim ebaya giriyorlar ben giremiyorum banada göndermenizi istiyorum ALLAH RIZASI İÇİN …
  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
  🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 141. Avatar of Furkan salim karaca Furkan salim karaca dedi ki:

  Elaya girmiyorum bir tablet yeterli nolur

 142. Avatar of saane saane dedi ki:

  lşan yeter bitsin şu canlı dersler sınıf karantinada 2 sene canlı dr girmedik yeter bari bi tablet verin

 143. Avatar of Emre Emre dedi ki:

  Bizim maddi durumumuz kötü de Allah rızası için bir tablet gönderimisin lütfen🤲

  1. Avatar of Şükran Şükran dedi ki:

   6 kardeşiz bir tablete ihtiyacımız var lütfen

  2. Avatar of Sümeyye Sümeyye dedi ki:

   Ben deprem bölgesinden 8. Sınıf a gidiyordum 6 kardeşiz LGS sınavina giricem maddi durumumuz olmadığı için dershane de tutamıyoruz bir tablete ihtiyacim var derslerimi çalişmam için gereyin yapılmasını istiyorumm

 144. Avatar of Zozan çetin Zozan çetin dedi ki:

  Mrblr benimde 6 yaşında epilepsi hastası ve özel eğitim gören çocuğum var.3 yaşında da kızım var evimiz kira borçlarımız var bizde taplet istiyoruz.tşkler

 145. Avatar of Egemen Cem erce Egemen Cem erce dedi ki:

  9231 sokak no6 kat3 çiğli harmandalı

 146. Avatar of Baran Baran dedi ki:

  Merhaba benim babamın 25.000 bin TL borcu var derslerimi çalışma m için bana bir tablet bilgisayar lazım yardım ederseniz sevinirim

 147. Avatar of Antika Antika dedi ki:

  Hanede 6 kişiyiz 5aylık bebeğim var kiraciyım gercekten yardiminiza ihtiyacımız var ben okuyamadım çocuklarım okusun benim gibi olmasınlar özelikle kızlarım

 148. Avatar of Antika Antika dedi ki:

  3 öğrencim var tablet yardımına ihtiyacımız var benim telefonum yok eşim tuşlu telefon kullanıyor çocuklarım çok mağdur lütfen yardımcı olun teşekkürler

  1. Avatar of Ayşe Ayşe dedi ki:

   Nemde tablet istiyorum bizde kilis deprem zedeyiz kızım okula gidemedi lütfen