Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere 10.000 TL Fiyat Teklifi 2023

Saçımı satmak istiyorum diye düşünüyorsanız, satın alan yerlerin aradığı kriterler ile birlikte saç sağlığınızı arttıracak ipuçlarından bahsedeceğiz. Gür, uzun, kırıksız, doğal saçlara sahip değilseniz bile kısa sürede sağlıklı saçlara kavuşarak kuaförlerden ve perukçulardan saçınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. İşte süreç içerisinde yapmanız gerekenler!

Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere 10.000 TL Fiyat Teklifi 2023

Saçınız 10.000 TL eder mi, neden olmasın? Saçlarınız doğal ve kusursuzsa size bu parayı verebilecek bir kuaför bulabilirsiniz. Kısa kullanmayı seviyorsanız ve saçlarınız uzunsa bu fikir tam size göre. Saçlarınız sağlıklı ve istediğiniz uzunlukta ise saçlarınızı satmak sizin için bir gelir kaynağı olabilir. Saçınızı satarak da para kazanabilirsiniz.

Saç satın almak isteyenler muhtemelen işlenmemiş ve sağlıklı saçı tercih etmektedirler. Bu nedenle boya yapmamalı ve kimyasallardan uzak durmalısınız. Elbette kuaförler ve güzellik merkezleri her saçı almıyor. Bu nedenle saçınızın belirli şartları olmalıdır. Bunu ticari bir faaliyet haline getiren birçok kuaför ve perukçu var. Bu içerikte İstanbul, Ankara, İzmir gibi yerlerdeki kuaför fiyatları, peruk ilanları, 1 kilo saç ne kadar ve saçımı satmak istiyorum diyenler için faydalı bilgiler yer alıyor.

Satmak İstediğiniz Saçın Sahip Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

Saç satma kriterleri aşağıdaki gibidir:

 • Saçlarınızın uçları kırık olmamalıdır.
 • Saçlarınızı belirli bir süre uzatmalı ve boya gibi kimyasallardan uzak tutmalısınız. İşlem görmüş saç tercih sebebi olmamaktadır.
 • Sigara ve uyuşturucu kullanmak saç sağlığınızı olumsuz etkiler. Saçlarınızın sağlıklı olması için bu tarz zararlı maddeler kullanmaktan kaçının.
 • Saçınızı almak istediklerinde istenilen uzunluk 45-65 cm olmaktadır. Bu yüzden saçlarınızı uzatmanız ve bu sırada yıpranmaması ve kırılmamasına özen göstermeniz gerekmektedir.
 • Alışılmamış ve herkeste olmayan doğan renkler her zaman için değerli olmuştur. Bu nedenle farklı bir saç rengine sahipseniz kazanacağınız ücret de yüksek olacaktır. Açık renk saçlar daha çok para eder.

Örneğin saç uzunluğu 30 cm olan birinin saçını satabilmesi için öncelikle kuaförlerden veya perukçulardan detaylı bilgi alması gerekir. Alacak olan kişiler kriterlerine göre saçlarını satabilmektedirler.

Saç Satma Fiyatları 2023 Güncel

Saç satma fiyatları 2023 yılında 500 TL ile 2.000 TL arasında değişmektedir. Saçınızı satacağınız fiyat yukarıda saydığımız kriterlere göre değişecektir. Eğer istenilen kriterlere uygun bir saçınız varsa bazı kuaförler kilogram başına 1.000 TL – 2.000 TL‘ye varan ücretler ödemektedirler. Eğer açık renkli bir saça sahipseniz nadir bulunan renklere daha çok para ödendiğinden kazancınız daha fazla olacaktır. Fakat siyah saç herkeste bulunduğu için kazancınız daha az olacaktır.

Saç Fiyatları Ne Kadardır?

Saç fiyatları perukçular veya kuaförler tarafından gram hesabı yapılarak alınmaktadır. Her işletmede farklılık göstermekle birlikte ortalama 100 gram saç 1.500 TL’ye satın alınmaktadır. Perukçular, dünyaca üne sahip Türk saçının kilosunu 15 bin liradan almaktadır.

1 Kilo Türk Saçı Kaç TL?

Türk saçının kilosu 15 bin liradır. Türk kadınına özgü parlak, dolgun ve yumuşacık uzun saçlar, son zamanlarda güzelliği ile peruk ve saç sektöründe “Türk tipi saç” olarak ün kazanmış ve daha çok alıcı bulmuştur.

Peruk Fiyatları Ne Kadardır?

Peruk fiyatları 2 bin ile 5 bin TL arasında değişiyor. Peruk yapımında 200-250 gram saç kullanıldığı için bir kadının saç kesiminden yaklaşık 200-250 gram saç elde edilmektedir. Doğal boyasız ve kınasız saçlar tercih edilir ve 5 saatte peruk yapılır. Yapılan peruklar 2 bin ile 2 bin 500 lira arasında satılıyor. Tığ işi peruk fiyatları 5 bin liradan başlıyor. Tığ işi peruklar, yapımı daha fazla emek gerektirdiği ve yapımı günler aldığı için daha yüksek fiyatlara satılmaktadır.

Saç Sağlığı İçin Neler Yapılmalıdır?

Bazı saçlar çok zayıfken bazıları da zamanla yanlış uygulamalar sonucu hasar görerek sağlıksız hale gelir. İşte saç sağlığınızı korumak için yapmanız gerekenler:

 • Öncelikle saçlarınızı daha fazla yukarından keserek saçlarınızı sattığınızda daha yüksek meblağlar kazanmanız mümkün olacaktır. 
 • Hareketsiz yaşam, sigara, alkol, stres, uykusuzluk ve ruhsal problemler siz farkında olmasanız da saç sağlığınızı olumsuz etkilemektedir. Saç kökleriniz zarar görür ve dökülmeler meydana gelebilir. bu yüzden saç sağlığınız için düzenli yaşam elzemdir.
 • Öncelikle saç kremi vb. türlü türlü kimyasal kullanmamalısınız
 • Islak ve çok soğuğa maruz kalındığında da saçlarınız olumsuz etkilenecektir bulunduğunuz ortama dikkat etmeli saçlarınızı aşırı ısı ya da soğuğa maruz bırakmamanız gerekmektedir.
 • Uzun süre fön makinası tutmak ya da saç düzleştiricisi kullanmak da saçları kırmakta saç uçlarının kötü görünmesine sebep olmaktadır.
 • Saçlarınızı tararken sık dişli taraklardan uzak durmanız gerekiyor. Saç kırılmalarını önlemek için saçlarınızı naif bir şekilde taramalı hatta tararken saç kremi kullanmalısınız.
 • Uzmanlara göre ise saçları ıslakken taramak çok zararlıdır. Bu nedenle kuru saçların elektriklenmesini önlemek için siz de tahta taraklar kullanmalısınız.
 • Tahta tarak saçlarınızın elektriklenip kabarmasını önleyecektir. Saçları ile sürekli oynayan biriyseniz bu durum saç sağlığınızı hiç ummadığınız bir yönden etkilemektedir.
 • Saçlarınızı büktüğünüzde sürekli olarak saç kökleriniz uyarılmaktadır ve saçlarda yoğun bir şekilde yağlanma meydana  gelmektedir.
 • Saçlarım çok çabuk yağlanıyor diyen biriyseniz sürekli olarak saçlarınızla oynamaya son vermelisiniz.
 • Çünkü bu olay uzun vadede saçlarınızın dökülmesine sebebiyet verecektir. 
 • Saç uçlarınızı belli aralıklarla kestirmeniz size fayda sağlayacaktır. Kırıkların gitmesi saçlarınıza daha sağlıklı bir görünüm kazandıracaktır.

Maşa, saç spreyi gibi ürünler saçınızı kurutur ve çok çabuk kırılmasına neden olur. Saçınızı kurutmanız gerekiyorsa fön makinesi ile kurutmanız yararınıza olmayacaktır. Bu yüzden saçınızı bir havluyla kurulayın. Saçlarınızı günde iki defadan fazla taramayın ve bu işlemi alışkanlık haline getirmeyin. Saç sağlığınız için kaliteli taraklar kullanın. Biberiye ve sedir ağacı yağı gibi yağlar saçınızın nem kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasını istiyorsanız badem yağı kullanmanız faydalı olacaktır.

saç satmak
Saçlarınızın sağlıklı olması fiyatta en önemli etkendir.

Saç satın Alan Kuaförler İletişim

İstanbul’da Saç Satın Alan Yerler ve Adresleri öğrenmek için tıklayınız Bu içerikte yer alan kuaförler ve perukçular rengine, bakım durumuna ve uzunluğuna bağlı olarak belirlediği fiyatları inceleyebilirsiniz. En ucuz ve en yüksek fiyat arasında dilediğiniz firmayı seçerek siz de saçınızdan kazanabilirsiniz.

Saçlarımı Nasıl Satabilirim?

Saçınızı satmak istiyorsanız internet üzerinden reklam veren ve ek gelir sağlayan perukçularla iletişime geçebilirsiniz.

Saçlarınızın satışı için yapmanız gerekenler:

 • Öncelikle saçınızı satmaya karar verdiyseniz size yakın kuaförlerle bizzat görüşerek pazarlık yapabilirsiniz. Çevrenizde saç alımı yapan kuaför yok ise internet üzerinden saç almayı talep eden kuaförlerle iletişime geçebilir ve mail yolu ile ulaşabilirsiniz.
 • Mailde saçlarınızın doğal olduğunu, boyutunu yazıp bu bilgileri onlarla paylaşabilirsiniz.
 • Ayrıca saçlarınızın fotoğraflarını çekip gönderebilirsiniz. Bu bir pazarlama tekniği olduğu için iletişim bilgilerinizi açık şekilde ifade etmelisiniz.
 • Bilgileri doğru olarak ifade etmelisiniz. Bu işten kuaförler yüksek miktarlarda gelir elde etmektedir. Onlar kazanırken sizin de kazanmanız mümkün olmaktadır. 
 • Kuaförlük okullarında da gerçek saça ihtiyaç duyulur. Hatta bazı fırçaların yapımında bile gerçek saç kullanılabilir.
 • Bu nedenle diğer kişilerin henüz keşfetmediği sektörlerle yapacağınız anlaşmalar sizin için karlı olabilir. Çünkü saçınıza talip olacak kişiler yalnızca perukçular değildir.
 • Size yüksek ücretler talep eden kişiler muhtemelen dolandırıcıdır. Bu nedenle itibar etmemenizde yarar var.
 • Tek bir yere bağlı kalmadan diğer kuaförlerle görüşerek size en cazip gelen ücreti talep eden kuaför ile anlaşabilirsiniz.
 • Çünkü saç hemen uzayan bir şey değildir, çok uzama süreleri kişiden kişiye göre değişmektedir. İstenilen uzunluğa ulaşmanız aylar hatta yıllar sürmektedir.

Ancak saçlarınızın belirtilen şartlara uygun olmasına özen gösterin. Boyutları kısa bularak kuaförler saçlarınızı geri de gönderebilirler. Bu amaçla bırakın saçlarınızı onlar kessin. Onlar incelesin. Size ise yalnızca fiyat belirleme kısmı kalsın. Ancak ucuz fiyatlar sunan ve kişisel bilgilerinizi isteyen kişilerden uzak durmanız gerektiğini bir kez daha hatırlatalım.

Saçımı satmak istiyorum diye düşünenlerin merak ettiği diğer sorular ve yanıtları! ⬇

Saç Satmak İçin Kaç cm Olmalı?

Saçın en az 45 cm olması gerekmektedir. Saç satmak isteyen kişilerin öncelikli olarak saçlarını sağlıklı bir şekilde uzatmaları şarttır.

Peruk Fiyatları Ne kadardır?

Peruk fiyatlarını merak ediyorsanız pek çok internet sayfasında yer alanları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

1 Kilo Saç Kaç TL?

1 kilo saç 10.000 TL’dir. Fakat bu tutar saçın sağlıklı olup olmamasına göre değişmektedir. Peruk, kaynak, postiş ve çıt çıt kullanımının artması ile birlikte perukçuların ve kuaförlerin saç alımlarına talepleri artmıştır.

Saçımı Satsam Ne Kadar Eder?

Saçınızdan kazanacağınız tutar, yukarıda da belirtmiş olduğumu kriterlere göre farklılık gösterecektir. Eğer kuaförün ya da perukçunun istediği kriterleri taşıyorsanız saçınız için biçilen değer çok daha fazla olacaktır.

Erkek Saçı Satılır Mı?

Evet, tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkek saçı da satılmaktadır. Eğer saçınız yıpranmamış, uzun ve diğer belirlenen kriterleri taşıyor ise siz de saçınızdan para kazanabilirsiniz.

Erkek Saç Satmak Ne Kadardır?

Erkek saç satma fiyatları 500 TL’den başlamaktadır. Saçlarınız ne kadar uzun, bakımlı ve zarar görmemiş ise saçlarınıza yapılmış olan teklifler o kadar yüksek olacaktı.

65 cm Saç Ne Kadara Satılır?

65 cm uzunluğundaki saç ortalama olarak 500 TL’ye satılmaktadır. 65 cm-70 cm 130 gr ağırlığındaki bir çıt çıtın ortalama fiyatı bu şekildedir.

100 Gram Saç Ne Kadar?

Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Daha detaylı bilgi almak için güzellik merkezleri ya da kuaförler ile iletişime geçebilirsiniz.

30-70 cm Uzunluğunda ki Saç Ne Kadardır?

30 uzunluğundaki saç 500 TL
70 cm uzunluğundaki: 3.000 TL

40 cm Saç Ne Kadara Satılır?

40 cm 100 gram boyalı sarı saç 1.500 TL’ye satılmaktadır.

Saç Satmak Günah Mı?

Diyanet tarafından yapılan açıklamaya göre saç satma caiz değildir. Siz de saçımı satmak istiyorum diyorsanız fiyat araştırması yaparak tercihinizi belirleyebilirsiniz.

Kuaförler Saçı Ne Kadara Alır?

Kuaförlere saç satma fiyatı en az 500 TL’den başlayarak 5.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Uzun, yıpranmamış ve güçlü kalın telli ve doğal saçlar 5.000 TL’ye kadar çıkan fiyatlardan alıcı bulmaktadır.

Boyalı Saç Satılır Mı?

Boyalı saçlar pek tercih edilmez. Satışı oldukça zordur ancak boyalı saçların da bazı kuaförlere satılması mümkün olabilir.

Yorumlar

 1. Avatar of Zehra Zehra dedi ki:

  Kizimin saclarini satmak istiyorum kac cm oldugunu bilmiyorum dogdugundan beri 1 kere kestim suan kizim 8 yasinda hala kesmedin

 2. Avatar of Dilek Dilek dedi ki:

  55cm saçım var satmak istiyorum

 3. Avatar of Şehnaz Şehnaz dedi ki:

  Merhaba 70 cm uzunluğunda saçım hiç bir işlem görmemiş kurutmak için bile fön kullanmıyorum fiyat ne kadar olur

 4. Avatar of Gülşah Güvenç Gülşah Güvenç dedi ki:

  Hala saç alıyor musunuz acaba saçlarım düz ve kumral

 5. Avatar of nesat nesat dedi ki:

  saç alıyorum

 6. Avatar of Begüm Begüm dedi ki:

  Bende kendim 1kere boyamistim 6ay önce başka boya yok saçlarım düz 60..65sm civarında

 7. Avatar of isa isa dedi ki:

  tam 24 aydır saçlarımı kesmiyorum. 30cmden fazla oldu. siyah kıvırcık. 2 yıl önce bir isyan ile uzatmaya başlamıştım. artık gerek kalmadı. keseceğim. para ederse güzel olur.

 8. Avatar of Yılmaz Yılmaz dedi ki:

  Merhabalar saçını satmak isteyenler whatsapp iletişim numaram arayabilirsiniz

  1. Avatar of isa isa dedi ki:

   tam 26 aydır saçlarımı kesmiyorum. 30cmden fazla oldu. siyah kıvırcık. 2 yıl önce bir isyan ile uzatmaya başlamıştım. artık gerek kalmadı. keseceğim. para ederse güzel olur.

  2. Avatar of isa isa dedi ki:

   tam 24 aydır saçlarımı kesmiyorum. 30cmden fazla oldu. siyah kıvırcık. 2 yıl önce bir isyan ile uzatmaya başlamıştım. artık gerek kalmadı. keseceğim. para ederse güzel olur.

  3. Avatar of Ahmet uysal Ahmet uysal dedi ki:

   Satmak istiyorum

 9. Avatar of Kumsal Kumsal dedi ki:

  50 cm kahverengi saçım düz saçım var hiç işlem görmemiş tamamen doğal bir de onun dışında örülü olduğu halde 50 santim olan 202 gramlık saçım var o da tamamen doğal hiç işlem görmemiş satmak istiyorum

 10. Avatar of Rüya Rüya dedi ki:

  Cm tam bilmiyorum ama uzun ve bakımlı saclarim var siyah boyali satmak istiyorum

  1. Avatar of Guluma Guluma dedi ki:

   Ben kendi sacimi satmak istiyorum dogal 75sm

 11. Avatar of Viviea yang Viviea yang dedi ki:

  Türk saçı satın almak istiyorum lütfen bana ulaşın, WhatsApp

  1. Avatar of Leyla Leyla dedi ki:

   Merhaba

  2. Avatar of Kumsal Kumsal dedi ki:

   Saç almayı hala dusunuyormusunuz

  3. Avatar of DeniZ DeniZ dedi ki:

   Numaranız

 12. Avatar of Fulya Fulya dedi ki:

  52 cm saçım var. Tamamen doğal siyah. Satmak istiyorum.

  1. Avatar of Ilhan Ilhan dedi ki:

   0saçlarınızın resmini watsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz

 13. Avatar of Deniz Deniz dedi ki:

  35 – 40 cm saçım var tamamen doğal ve kimyasal bir etki görmedi kıvırcık ve açık kahverengi isteyenlere satmak istiyorum

  1. Avatar of Ilhan Ilhan dedi ki:

   Deniz hanım alikayihan5715@gmail.com adresi ile iletişime geçin

 14. Avatar of esinay esinay dedi ki:

  45 cm sac var hic boyanmadi dogal satmak istiyorum

 15. Avatar of Neslihan efe Neslihan efe dedi ki:

  Ben size Samsun’dan yazıyorum 10 yaşında oğlum var saçları çok uzun 60 cm satmak istiyorum nekadara alıyorsunuz

 16. Avatar of KadırGCL KadırGCL dedi ki:

  Erkeğim saçlarım 30 cm siyahımsı 2 yıldır uzatıyorum fön, düzleştirici felan kullanmadım doğal olarak saçlarım sadece kabarık iletişim için mailden ulaşın

  1. Avatar of Berra alp Berra alp dedi ki:

   45 cm doğal kendi rengi saçlarım var kesilmiş olarak duruyor 5 cm kısalmış olarak vrsayilsa 40 cm net oluyor kırık ve yıpranma yok 1yil kestirmedigim için uclrda incelme var sadece ne kadara alıcı bulunur

 17. Avatar of Hair Hair dedi ki:

  Merhabalar elimde 3 adet her biri 120 cm üzeri olan saç var; saçları satmak istiyorum ? Almak isteyenlerden mail bekliyorum; Teşekkür ederim.

  1. Avatar of Mila Mila dedi ki:

   Satın almak istiyorum. E-posta ile bir resim gönderebilirsiniz

 18. Avatar of Beyza Beyza dedi ki:

  Saçım 53cm ,düz,kumral ve hiç boya yoktur satmak istiyorum,teklif bekliyorum..

  1. Avatar of Mila Mila dedi ki:

   Saç alıyorum. Lütfen e-posta adresime bir fotoğraf gönderin.

   1. Avatar of Sümeyye Pınarbaşı Sümeyye Pınarbaşı dedi ki:

    45cm saçım var doğal hic boyanmadı siyah satmak istiyorum

   2. Avatar of Özlem Özlem dedi ki:

    Saç satmak istiyorum

   3. Avatar of Burulça Burulça dedi ki:

    Merhaba. Saçımı satmak istiyorum, sacim bakımlı, boyasiz, yaklaşık, 50 cm.
    Ne kadar olabilir?

  2. Avatar of Derya Derya dedi ki:

   Aliciyim irtibata gecebilirsiniz

 19. Avatar of Leyla Leyla dedi ki:

  Benim 90 cm koyu kahverengi 213 adet hiç işlem görmemiş saçım var düşünürseniz resim atabilirim

  1. Avatar of Arda Arda dedi ki:

   Slm leyla
   Redimleri atabilirmisin

  2. Avatar of Mila Mila dedi ki:

   saç satın almak istiyorum

  3. Avatar of Sümeyye Pınarbaşı Sümeyye Pınarbaşı dedi ki:

   45cm saçım var doğal hic boyanmadı siyah satmak istiyorum

 20. Avatar of Fatma nur Fatma nur dedi ki:

  60 cm doğal dalgalı, hiç boyanmamış sipsiyah kalın telli. Bebek saçı gibi işlem görmemiş saç satıyorum. Annemin kendi saçları. Teklif bekliyorum

  1. Avatar of sadakat sadakat dedi ki:

   saçınızın fotosunu mail adresime gönderebilirmisinizz

 21. Avatar of satılık saç satılık saç dedi ki:

  yorumum neden yayınlanmıyor öğrenebilir miyim ?

 22. Avatar of satılık saç satılık saç dedi ki:

  En yüksek fiyat garantisiyle saçlarınızı satın alıyoruz. Bizden fiyat almadan saçınızı kestirmeyin

  1. Avatar of agon agon dedi ki:

   32 cm koyu kahve ince gür saç tipine sahibim satmak istiyorum

  2. Avatar of Fatma nur Fatma nur dedi ki:

   60 cm doğal dalgalı, hiç boyanmamış sipsiyah kalın telli. Bebek saçı gibi işlem görmemiş saç satıyorum. Annemin kendi saçları. Teklif bekliyorum

  3. Avatar of Beyza Beyza dedi ki:

   Saçım 53cm, düz kumral renk ve hiç boya yok, teklifinizi bekliyorum..

  4. Avatar of Özdemir Özdemir dedi ki:

   Benimle iletişime gecermisiniz

   1. Avatar of Beyza Beyza dedi ki:

    Sizinle nasıl iletişime geçebilirim

  5. Avatar of Alev Alev dedi ki:

   Merhaba elimde 2 kiloya yakin sac var ilgilenirseniz

   1. Avatar of Mila Mila dedi ki:

    Satın almak istiyorum. E-posta ile bir resim gönderebilirsiniz

  6. Avatar of Leyla Leyla dedi ki:

   Merhaba yaklaşık 45 cm uzunluğunda boyasız saçlarım var satmak istiyorum boyasız

 23. Avatar of satılık saç satılık saç dedi ki:

  satiliksac ismiyle instagramda bulabilirsiniz bizi. en yüksek fiyat garantimiz var.

 24. Avatar of Hasan Hasan dedi ki:

  Kaç tl istiyorsun

 25. Avatar of Hasan Hasan dedi ki:

  Kaç tl istiyorsun

 26. Avatar of serap serap dedi ki:

  Bence lösemi olan kişiye verelim daha sevap kazanır

 27. Avatar of sac alim sac alim dedi ki:

  eft ile odeme yaparim kargo ile alırım.boyasiz dogal saci olan yazsin hemen alalim

  1. Avatar of Gül Gül dedi ki:

   İletişim için numara verir misiniz?

   1. Avatar of MAHMUT MAHMUT dedi ki:

    iletişim numarısı

  2. Avatar of Hayriye Hayriye dedi ki:

   45 cm küllü kahverengi doğal saçım ve gür satmak istiyorum. İletişime geçermisiniz

   1. Avatar of murat çevik murat çevik dedi ki:

    bura misiniz

  3. Avatar of Ahmet uysal Ahmet uysal dedi ki:

   Satmak istiyorum
   Elimde doğal örülmüş hiç boya görmemiş saç var

 28. Avatar of Alev Alev dedi ki:

  Elimde cesitli saclar var ilgilenenler yazssin lutfen

 29. Avatar of Banu Ekinci Banu Ekinci dedi ki:

  İlhan bey mail adresinize nerden ulaşabiliriz iletişime geçmek istiyorum saç satmak için mümkünse bir geri dönüş yapar mısınız, teşekkürler.

 30. Avatar of Gözde Gözde dedi ki:

  Kızımın saçları gür ve hiç boya görmedi kırık da yok temiz saç satmak istiyorum

  1. Avatar of Mila Mila dedi ki:

   Satın almak istiyorum. E-posta ile bir resim gönderebilirsiniz

 31. Avatar of Ercan varak Ercan varak dedi ki:

  Sac satmak istiyorum

 32. Avatar of Kürşad Kürşad dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum yardımcı olucak birisi varmı acaba

 33. Avatar of Bahar lale Bahar lale dedi ki:

  Saçımı kestirecem alıcı nerde bulabiliriz

  1. Avatar of Derya Derya dedi ki:

   Aliciyim saçınizi

 34. Avatar of Bahar lale Bahar lale dedi ki:

  Merhabalar İlhan bey saç aliyormusunuz hala bende saçımı satmak istiyorum