Devlet Destekli

İstanbul’da Saç Satın Alan Yerler (EN YÜKSEK FİYAT)

İstanbul’da Saç Satın Alan Yerler (EN YÜKSEK FİYAT)

Saç satma işi günümüzde bayanların ek gelir elde edebileceği işlerden biri olmuş ve çok yaygınlaşmıştır. Sağlıklı ve aranan uzunluktaki saçlara sahip olanlar sosyal medyadan ve yakınlarındaki kuaförler aracılığı ile saç satabileceği yerleri araştırmaktadırlar. Saç uzun sürede uzadığı için bayanlar saçlarını iyi fiyatlara satmak istemektedir. Son zamanlarda sıkça rastlar olduğumuz doğal ve organik terimleri artık kuaförler ve perukçular tarafından da kullanılmaya başlamıştır. Postiş, takma kahkül, kaynak, çıt çıt vb. şekillerde saçlarına ek yapmak isteyenler fiyatlarına rağmen gerçek saç tercih etmektedir. Bu hem saça doğal bir görünüm kazandırmakta hem de sağlık açısından elverişli olmaktadır. Sizde saçlarınızı satarak 1000- 1500 TL. tutarında bir gelir elde edebilirsiniz. Saçımı satmak istiyorum diyen bayanlar artık kendi bölgelerinde mutlaka bir kuaför bulabiliyor. Bahsettiğimiz fiyat kilo başı fiyatıdır ve bu işle ilgilenen yerler genel olarak hep aynı aralıkta ücretler talep ederler. Yüksek meblağlarla saçlarınızı satın almak isteyenlerin verdiği ilanlara itibar etmeyiniz ve onlarla iletişime geçmeyiz. Sizler için perukçuların aradığı saç özelliklerini ve İstanbul’ da saçlarınızı satarak gelir elde edebileceğiniz yerleri araştırdık.

uzun-saç

Kuaför ve saç alan yerlere saçınızı satmak istiyorsanız saç uzunluğunuz en az 60 cm olmalıdır.

Saçlarınızda Aranacak Kriterler

Kuaför ve perukçular saç alımlarında hassas davranırlar. Çünkü saçta aradıkları bazı kriterler vardır ve bu kriterlere göre değerlendirme yaparlar. Sağlıksız, kabarık, kırık saçlarınız varsa muhtemelen tercih edilmezsiniz. Aranan kriterler şunlardır;

 • Saçlarınızın doğal bir görünümde olması fiyatı olumlu etkileyen faktörlerdendir. Eğer boyalı bir saça sahipseniz tahminen tarafınıza daha az ücret ödenecektir.
 • Saçların uzunluğu en önemli etkenlerden biridir. Saçınız ne kadar uzunsa fiyatı da o kadar iyi olacaktır. Kuaförlere saç satmak isterseniz  sizden istenen uzunluk en az 60 cm olacaktır. Bu uzunlukta bir saça sahipseniz saçınızın durumu da göz önünde bulundurularak size iyi bir fiyat sunulacaktır.
 • Saçlarınızın uçlarındaki görünüm de önemli kriterler arasında olacaktır. Uçları kırık bir saça sahipseniz bu kırıkları almak için kesim yapıldığında saçınızın boyutu kısalacaktır. Bu nedenle tarafınıza teklif edilen miktar da az olacaktır.
 • Saç satın alırken kuaförlerin dikkat ettiği diğer bir kriter de renktir. Eğer saçlarınız boyalı değilse ve nadir bulunan renklerden birine sahipseniz size yüksek bir miktar sunmaları olasıdır. Siyah saç rengi daha az para ederken, sarı ve kahverengi tonlarında bir saça sahipseniz size iyi bir teklif sunulacaktır.

Ayrıca saçlarınızı tahta taraklarla taramanız saçlarınızın kabarmasını ve kırılmasını engelleyecektir. Gündelik yaşam koşulları ve sigara gibi alışkanlıklar da saç sağlığına olumsuz etki eden faktörlerdendir. Sık sık fön makinesi kullanmak ve saçları yüksek ısıya maruz bırakmak da saçlarınıza sağlıksız bir görüntü kazandıracaktır. Bu nedenle çok fazla düzleştirici ve saç maşası kullanmamanızı öneririz.

Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere

Saçınızı satmak isteyip de nasıl bir  yol izleyeceğinizi bilmiyorsanız bu adımları incelemenizde yarar var. Öncelikle saç alımı yapanlar sosyal medya uygulamaları aracılığı ile ilanlar bırakırlar ya da internet sitelerinden saç alımı yaptıklarının duyurularını yaparlar. Bu araştırmayı internet üzerinden yaparak saçlarınızı satabilirsiniz. Fiyat konusunda anlaşma yaptığınız taktirde saçlarınızı kargoladığınzda hesabınıza para yatırmak sureti ile size ödeme yapabilirler. Bulunduğunuz il ya da ilçede saç satılan alan kuaförler varsa onlarla iletişime geçerek ödemenizi nakit alabilirsiniz. Saçlarınızı önceden kendiniz kesmişseniz yine bu kuaför salonlarına götürerek ödemenizi elden alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul dışında ikamet edenler için güncel olarak adresler ve saç satın alan kuaförler listesi hazırladık.

 

perukçu

İstanbul’ da saçlarınızı satabileceğiniz birçok kuaför ya da perukçu mevcuttur.

İstanbul’ da Saç Satabileceğiniz Yerler

İstanbul’da saçlarınıza talip olabilecek birçok perukçu ya da kuaför bulunmaktadır. Bu şahıslar numaralarını internetten yazarak Whatsapp üzerinden iletişim kurmanızı beklerler. Şayet adresleri bulunuyorsa sizde bu adresleri ziyaret ederek saçlarınızı satabilirsiniz. İstanbul’ da saçlarınızı satabileceğiniz yerleri sizler için araştırdık. Özellikle taksim bölgesinde doğal saçlarınıza talip olacak bir çok perukçu vardır. Aşağıda yer alan kuaförler bölgenin popüler ve kaliteli kuaförleri olup, bir bölümü saç alım satımı yaparlar.

Paradise Kuaför

Adres: Ukela Caddesi Yıldızay Apartmanı Numara: 24 A Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0216 658 96 99 – 0532 434 00

Long Hair:

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Adres: Yeşilkent Mahallesi 34515 Esenler İstanbul

Telefon: 0506 263 75

Alice Bayan Kuaförü

Adres: Batı Mahallesi 19 Mayıs Caddesi Okmen İş merkezi Daire No: 39 Pendik İstanbul

Telefon: 0216 390 44

Deniz Bayan Kuaförü

Adres: Ataköy 7- 8 -9 ve 10. Kısım Mahallesi Martı Sitesi Bakırköy İstanbul

Telefon: 0 

kaynak

Saçlarınız doğal saç talep eden müşterilerin hizmetine sunulacaktır.

Kuaför Sabahat

Tarafından her türlü saç hizmeti verilmektedir.

Adres: Osmaniye Mahallesi Yeşil Su Sokak Numara: 18 Bakırköy İstanbul

Telefon: 0212 542 70

Baby Face Kuaför

Adres: İstiklal Caddesi Ayhan Işık Sokak Numara: 7 Kat Numarası: 2 Beyoğlu İstanbul Telefon: 0212 249 49 17

Galata No5 Kuaför

Şahkulu Mahallesi Serdar-ı Ekrem Caddesi Numara: 5A Beyoğlu İstanbul Telefon: 0212 293 22 52

Ayrıca internet sitesinde bulunan iletişim formunu doldurup kuaförle iletişime geçerek de saç fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Nurettin Aydın

Adres: Suadiye Mahallesi Çolak İsmail Sokak Faikbey Apartmanı Numara: 2 Kadıköy İstanbul

Telefon: 0216 409

Nurettin Aydın’ın youtube kanalı aracılığı ile de bilgi alabilirsiniz. 50 ila 90 cm saçları satın almaya taliptir.

Medcezir Saç Kaynak Merkezi

Rıdvan Yesir saç kaynak merkezinin sahibidir. Şayet aranan kriterlere sahipseniz vereceğimiz numaralardan iletişim sağlayabilirsiniz. Saç kaynak, boncuk kaynak, çıt çıt ve postiş yapılan merkez randevu sistemi ile çalışmaktadır. Haftanın tüm günleri saat 09.00 dan 22.00 a kadar faaliyet göstermektedir.

Adres: Cafer Ağa Mahallesi Serasker Caddesi Pavlonya Sokak Örsan İş Merkezi Numara: 23 Kadıköy İstanbul

Telefon: 0216 346 22 / 0541 545 24

Taksim Peruk

Hakiki saçların alış ve satış yapıldığı bu sayfadan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres: Pempeay Sokak İncirli Numara: 25 Bakırköy İstanbul

Telefon: 0212 543 12 21

İsmet Peruk

1961 yılından beri Peruk sektöründe hizmet veren firma, gerçek saç alım ve satımı yapmaktadır. Her renk ürün mevcut olup %100 doğal saç satmaktadır.

Adres: Tarlabaşı Bulvarı Pelesenk Sokak Numara: 2 Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0553 684 60 – 0212 238

Ayrıca internet sayfasında bulunan iletişim formunu doldurarak da soru işaretlerinize cevap almanız mümkün olacaktır.

ismat-peruk

Saçlarınızı satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Aytuğ Peruk

Aytuğ Peruk her renk ve uzunluktaki saçı almaktadır. Saçlarınız kısa perukların yapımında da kullanılabilir. Doğal saçlardan yapılan perukları incelemek için tıklayınız.

Adres: Şehit Muhtar Mahallesi Tarlabaşı Caddesi Numara: 28 Beyoğlu Taksim İstanbul

Telefon: 0212 253  – 0532 261

Prens Peruk

Adres: Tarlabaşı Bulvarı Numara: 24 Kasımpaşa Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 361 00 34

Platin Peruk Galerisi

Adres: Tarlabaşı Bulvarı Numara 134 Tepebaşı Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 235

İdil Peruk

Adres: Sakız Ağacı Caddesi Numara: 43 Sakız Ağacı Taksi Durağı Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 244 64 26

Armağan Peruk

Adres: İstiklal Caddesi Halep Pasajı Daire: 89 Numara: 62 Hüseyin Ağa Mahallesi Taksim İstanbul

Telefon: 0212 243

Taksim peruk saç kaynağı merkezinin sizler için hazırladığı videoyu izleyebilirsiniz.

Saçlarınızı satmak istiyorsanız yukarıda iletişim bilgilerini verdiğimiz kuaförlerle görüşerek iletişime geçebilir, size en uygun fiyatı verecek olan kuaför ya da perukçu ile anlaşabilirsiniz. Her konuda olduğu gibi bu konuda da kötü niyetli kişiler olacaktır. Onlara itibar etmeyiniz. Herkesle kişisel bilgilerinizi ve hesap bilgilerinizi paylaşmayınız.

] }Yorumlar
 1. blank Gizem dedi ki:

  Kızımın saçları 50 cm kestirdim lgilenenler varsa satmak istiyorum

 2. blank Ercan dedi ki:

  Sac satmak isteyenler ulasabilir..

 3. blank fethiye dedi ki:

  kizimin sacini satmak istiyorum fiyat ogrenmek istiyorum kizim 8 yasinda bakir renkli saci 65 santimini satmak istiyorum hic islem gormedi saci kisa sac istiyo kestirmek istiyorum zonguldak

 4. blank mehtap dedi ki:

  45 cm gür hiç boya görmemiş kalın telli kahverengi gerçek saç satılıktır

 5. blank meryem dedi ki:

  60 cm uzunluk saçım kahverengi hiç işlem görmemiş kalın telli . ilgilenlere yazabilir

 6. blank Gönül dedi ki:

  Kapalı bir bayanım saçımı satmak istiyorum 50 cm siyah saç hiç boya görmemiş fön veya ısı hiç görmemiş sadece kurutmak için fön makinası kullanıyorum ilgilenen mail adresten ulaşabilir istanbulda ikamet ediyorum

 7. blank Baris dedi ki:

  Uzun süredir saçımı uzatıyorum. Saçlarım belime kadar geliyor (Boyum 185 ten uzun). Saçımı orijinal rengi sarı en ufak bir kimyasal işlem görmedi. Erkek olduğum için boya vs gibi bir şeye ihtiyaç duymadım. Kuaförlerin bana söylediği şey saç tellerimin çok kalın olduğu 3 4 kişilik saç olduğu. Güneşten dolayı saçımda doğal renk açılmaları var. Terimleri çok fazla bilmediğim için isimlerini söyleyemiyorum yanlış bir şey dememek için.

 8. blank Şevval Akgün dedi ki:

  Merhabalar bende saçımı sattım Aydın’a sattım. Bana saçın uzunluğuna göre fiyatın değiştiğini söyledi. Ben Tokat ‘dan gönderdim kargoyla yeri İstanbul/de saç eline 2 günde ulaştı tarttı ölçtü ve hesabımıza parayı yatırdı gerçekten güvenebileceğiniz bir yer herkese tavsiye ederim

 9. blank özcan dedi ki:

  Çiftci desteği

 10. blank Bahar dedi ki:

  Mhb. 90cm hiç boyanmamış saç satıyorum ilgilenenlere..

 11. blank Sacalim dedi ki:

  Acil 70 cm ve üzeri saçlara ihtiyacımız var. Hilal

  1. blank Saç satmak istiyorun dedi ki:

   Cnm 70 cnm ve üzeri boyasız ve kumral renkdir müracat zuzu

 12. blank Saçal dedi ki:

  Elimizde 50 cm kumral kahverengi ince telli doğal hiç boyanmamış saç mevcuttur ilgilenenlere

 13. blank satılık dogal gür erkek saçı dedi ki:

  40-50 cm hafif kapalı sarı erkek saçı

 14. blank Sac dedi ki:

  Merhabalar saçlarım doğal hiç boyatmadim fon vs kullanmıyorum satmak istiyorum. numaram ilgilenen yazabilir.

 15. blank Saç satış dedi ki:

  35 cm çocuk saçım var hiç bir işlem görmemiş ilgilenen varmı?

 16. blank Özlem dedi ki:

  Merhaba elimizde 2 adet 50 cm boyasız tamamen hiç bir şekilde işlem görmemiş saç bulunmaktadır.ilgilenirsez satmak istiyoruz.

 17. blank yasmin dedi ki:

  mrb 50 cm siyah sac rengim sadece dip boyalı uçlarda kırık yok bakımlı ama fön düzleştirici gibi şeyler kullanmadım ilgilenirseniz eğer ….

 18. blank Beşgül dedi ki:

  Merhaba elimde 55/60cm boyasız hiçbir işlem görmemiş. 50cm uzunluğunda bir kere boyanmış yıpranma kırık yok. Birde üç parça 30cm kızların saçı var ilgilenirmisiniz.

 19. blank Yağmur Çoban dedi ki:

  saçlarımı hiç boyatmadım düzleştirici masa fön de yapmıyorum saçlarımı satmak istiyorum

 20. blank Mehmet dedi ki:

  65 cm ve 55 cm saç bulunmaktadır numara 0533

 21. blank adem dedi ki:

  ARKADAŞLARIM LER İLİMİZDEN SAÇ ALIMIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR 50 CM VE ÜZERİ DOĞAL SAÇLARINIZ ALINIR

  1. blank Aziza dedi ki:

   50 sm dogal açık renk. Fön kullanılmamış kız çocuk saç kaç para eder

  2. blank saç dedi ki:

   merhaba ünlü bir kuaförde özel kendi kafama göre yaptırşmış olduğum yarım ay çıtçıt çok gür ve platin sarısıdır 52 cm uzunluğundadır ilgilenirmisinz

 22. blank adem dedi ki:

  HER İLİMİZDEN SAÇ ALIMIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR 50 CM VE ÜZERİ DOĞAL SAÇLAR ALIYORUM ARKADAŞLAR

  1. blank Asiye dedi ki:

   60 cm sacim var satmak istiyorum

 23. blank Avrupa yakası dedi ki:

  Merhaba ben türkiye’ nin en çok saç satın alan yerlerini araştırdım.

  Ankara,
  İzmir,
  Bursa,
  Antalya,
  Konya,
  Sivas,
  Kayseri

  2.000 TL.’ye kadar alıyorlar. Fiyatları uygun ve kuaför çok.

  Kars,
  Mardin,
  Adana,
  Antalya,

  1.000 TL. veriyorlar. Kırık ve boyalılar alınmıyor.

  Almanya ve diğer dış ülkelerde parayla saç satma işi yok.

  1. blank Neslihan dedi ki:

   Merhaba saçınızı satmak istiyorsanız sata bilirsiniz ben satım iyi fiyat verdi ve ödemeyi hemen yapıyor

 24. blank Fırat Emir dedi ki:

  Bende bir kuaför açmak istiyorum nereye başvurmalıyım?