fbpx

İstanbul’da Saç Satın Alan Yerler 2022 (10 Bin TL Fiyat)

Saçlarınızı satmak istiyorsanız İstanbul’da saç satın alan yerleri, kriterlerini ve saçlarınızı ne kadara satabileceğinizi öğrenebilir, saç satın alan yerler ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul’da Saç Satın Alan Yerler 2022 (10 Bin TL Fiyat)

Saçlarınızı satmak mı istiyorsunuz? Rengine, cinsine, uzunluğuna ve sağlıklı olup olmamasına bağlı olarak perukçulara ya da kuaförlere 10.000 TL’ye kadar satabilirsiniz. Yüksek meblağlarla saçlarınızı satın almak isteyenlerin verdiği ilanlara itibar etmemenizi öneririz. İstanbul’da saç için teklif veren birçok merkez ve kuaför vardır. Sizler için perukçuların aradığı saç özelliklerini ve İstanbul’da saçlarınızı satarak gelir elde edebileceğiniz yerleri araştırdık. Saçlarımı satmak istiyorum diyenlere özel işte İstanbul’da saç satın alan yerler!

Uygun Fiyatlarda Saç Satmak 2022

Saç uzun sürede uzadığı için bayanlar saçlarını iyi fiyatlara satmak istemektedir. Son zamanlarda sıkça rastlar olduğumuz doğal ve organik terimleri artık kuaförler ve perukçular tarafından da kullanılmaya başlamıştır. Postiş, takma kahkül, kaynak, çıt çıt vb. şekillerde saçlarına ek yapmak isteyenler fiyatlarına rağmen gerçek saç tercih etmektedir. Bu hem saça doğal bir görünüm kazandırmakta hem de sağlık açısından elverişli olmaktadır. Siz de saçlarınızı satarak 1.000 TL’den 10.000 TL’ye kadar gelir elde edebilirsiniz. Saçımı satmak istiyorum diyen bayanlar artık kendi bölgelerinde mutlaka bir kuaför bulabiliyor. Bahsettiğimiz fiyat kilo başı fiyatıdır ve bu işle ilgilenen yerler genel olarak hep aynı aralıkta ücretler talep ederler.

Saçlarınızda Aranacak Kriterler

Kuaför ve perukçular saç alımlarında hassas davranırlar. Çünkü saçta aradıkları bazı kriterler vardır ve bu kriterlere göre değerlendirme yaparlar. Sağlıksız, kabarık, kırık saçlarınız varsa muhtemelen tercih edilmezsiniz.

Saç satma kriterleri şu şekildedir:

 • Saç satmak için en az kaç cm olmalıdır? Saçların uzunluğu en önemli etkenlerden biridir. Saçınız ne kadar uzunsa fiyatı da o kadar iyi olacaktır. Kuaförlere saç satmak isterseniz sizden istenen uzunluk en az 60 cm olacaktır. Bu uzunlukta bir saça sahipseniz saçınızın durumu da göz önünde bulundurularak size iyi bir fiyat sunulacaktır.
 • Saçlarınızın doğal bir görünümde olması fiyatı olumlu etkileyen faktörlerdendir.
 • Eğer boyalı bir saça sahipseniz tahminen tarafınıza daha az ücret ödenecektir.
 • Saçlarınızın uçlarındaki görünüm de önemli kriterler arasında olacaktır.
 • Uçları kırık bir saça sahipseniz bu kırıkları almak için kesim yapıldığında saçınızın boyutu kısalacaktır.
 • Bu nedenle tarafınıza teklif edilen miktar da az olacaktır.
 • Saç satın alırken kuaförlerin dikkat ettiği diğer bir kriter de renktir.
 • Eğer saçlarınız boyalı değilse ve nadir bulunan renklerden birine sahipseniz size yüksek bir miktar sunmaları olasıdır.
 • Siyah saç rengi daha az para ederken, sarı ve kahverengi tonlarında bir saça sahipseniz size iyi bir teklif sunulacaktır.

Ayrıca saçlarınızı tahta taraklarla taramanız saçlarınızın kabarmasını ve kırılmasını engelleyecektir. Gündelik yaşam koşulları ve sigara gibi alışkanlıklar da saç sağlığına olumsuz etki eden faktörlerdendir. Sık sık fön makinesi kullanmak ve saçları yüksek ısıya maruz bırakmak da saçlarınıza sağlıksız bir görüntü kazandıracaktır. Bu nedenle çok fazla düzleştirici ve saç maşası kullanmamanızı öneririz.

Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere

Saçınızı satmak isteyip de nasıl bir  yol izleyeceğinizi bilmiyorsanız bu adımları incelemenizde yarar var. Öncelikle saç alımı yapanlar sosyal medya uygulamaları aracılığı ile ilanlar bırakırlar veya internet sitelerinden saç alımı yaptıklarının duyurularını yaparlar. Bu araştırmayı internet üzerinden yaparak saçlarınızı satabilirsiniz. Fiyat konusunda anlaşma yaptığınız taktirde saçlarınızı kargoladığınızda hesabınıza para yatırmak sureti ile size ödeme yapabilirler.

Bulunduğunuz il veya ilçede saç satılan alan kuaförler varsa onlarla iletişime geçerek ödemenizi nakit alabilirsiniz. Saçlarınızı önceden kendiniz kesmişseniz yine bu kuaför salonlarına götürerek ödemenizi elden alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul dışında ikamet edenler için güncel olarak adresler ve saç satın alan kuaförler listesi hazırladık.

İstanbul’da Saç Satın Alan Yerler

İstanbul’da saçlarınıza talip olabilecek birçok perukçu ya da kuaför bulunmaktadır. Bu mekanların ve şahısların iletişim bilgileri internet sayfalarında yazmaktadır. İstanbul’da saçlarınızı satabileceğiniz yerleri sizler için araştırdık. İletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Özellikle Taksim bölgesinde doğal saçlarınıza talip olacak pek çok perukçu vardır.

İstanbul’da saç satın alan yerler ve kuaförler aşağıdaki gibidir:

Paradise Kuaför

Adres bilgisi: Bahçeşehir Atrium Çarşı No: 105 Kat: 1 Bahçeşehir, Başakşehir, İstanbul

Long Hair

Adres: Ataköy 7-8-9-10, Çobançeşme e5 Yanyol Caddesi A blok Ataköy towers, Bakırköy/İstanbul

Alice Bayan Kuaförü

Adres: Batı, Okmen İş Merkezi, 19 Mayıs Caddesi. D: 39, Pendik/İstanbul

Deniz Bayan Kuaförü

Adres: Ataköy 7-8-9-10, 34, Bakırköy

Baby Face Kuaför

Adres bilgisi: İstiklal Caddesi No: 120 2122441690, Beyoğlu

Galata No5 Kuaför

Adres: Şahkulu, Serdar-ı Ekrem Cd. no:5/a, Beyoğlu/İstanbul

Ayrıca internet sitesinde bulunan iletişim formunu doldurup kuaförle iletişime geçerek de saç fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Medcezir Saç Kaynak Merkezi

Adres bilgisi üzerinden bizzat randevu oluşturarak, saçlarınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Şayet aranan kriterleri taşıyorsanız, saçlarınızın fiyatını belirleyebilirsiniz. Saç kaynak, boncuk kaynak, çıt çıt ve postiş yapılan merkezler randevu sistemi ile çalışmaktadır. Medcezir saç kaynak merkezinin adres bilgisi ise:

Osmanağa Mah Çilek Sok No 23/5 Kat 2 Sanat Bayan Kuaförü Kadıköy İstanbul (149,69 km)
İstanbul

Taksim Peruk

Hakiki saçların alışının ve satışının yapıldığı Taksim Peruk merkezi üzerinden siz de randevunuzu alarak saçlarınızı yüksek fiyatlara satabilirsiniz.

Taksim Peruk adres bilgisi: Kartaltepe Mahallesi Pempeay Sokak Numara 25, Bakırköy/İstanbul

İsmet Peruk

1961 yılından beri Peruk sektöründe hizmet veren firma, gerçek saç alım ve satımı yapmaktadır. Her renk ürün mevcut olup %100 doğal saç satmaktadır. Adres bilgisi üzerinden şahsen görüşme yapabileceğiniz gibi internet sayfasında yer alan iletişim formunu doldurarak da aklınızda olan soru işaretlerinizi yok edebilirsiniz.

Adres: Şehit Muhtar, Pelesenk Sk. No:2, Beyoğlu/İstanbul

Aytuğ Peruk

Aytuğ Peruk her renk ve uzunluktaki saçı almaktadır. Saçlarınız kısa dahi olsa kısa perukların yapımında değerlendirilmektedir.

Adres: Şehit Muhtar, Tarlabaşı Bulvarı No: 28 Beyoğlu/İstanbul

Prens Peruk

Adres: Şehit Muhtar, Tarlabaşı Bulvarı No: 90 Beyoğlu/İstanbul

Platin Peruk Galerisi

Adres: Osmanağa, Kuşdili Cd. No: 44 Kadıköy/İstanbul

İdil Peruk

Adres: Hüseyinağa, Atıf Yılmaz Cd. No: 33 Beyoğlu/İstanbul

İstanbul’da saç satın alan yerler bu şekildedir. Saçlarınızı satmak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz iletişim bilgilerini kullanarak kuaförler ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Size en uygun fiyatı verecek olan kuaför ya da perukçu ile anlaşabilirsiniz. Her konuda olduğu gibi bu konuda da kötü niyetli olan kişiler olacaktır. Bu tarz kişilere ve kurumlara itibar etmeyiniz. Kişisel bilgilerinizi paylaşmamaya özen gösteriniz. Size en yakın İstanbul’da saç satın alan yerleri incelemek için TIKLAYIN!

30 cm Saç Ne Kadara Satılır?

30 cm uzunluğunda saçlar ortalama olarak 500 TL ile 700 TL aralığında satılmaktadır. Saçınızın siyah, sarı veya diğer renklerde olması saç alım fiyatını etkileyecektir.

40 cm Saç Ne Kadara Satılır?

40 cm boyalı saç 1.000 TL ile 1.200 TL aralığında satılmaktadır. Saçın sağlıklı olup olmamasına, boya durumuna ve rengine göre 40 cm saç alım fiyatları değişiklik gösterecektir.

100 Gram Saç Ne Kadar?

100 gram doğal saç 2.000 TL civarındadır. Bu tutar yaşadığınız bölgeye ve saç yapısına göre değişiklik gösterecektir.

Gerçek Saç Ne Kadara Satılır?

Gerçek saç ortalama olarak 400 TL-10.000 TL aralığında satılmaktadır. Saç satımlarında fiyat farklılıkları olmaktadır. Örneğin; bele kadar uzun, yıpranmamış, kırık olmayan, boyasız ve sağlıklı uzun saçın fiyatı ise 10.000 TL ve üzerinde satılabilmektedir.

1 Kilo Saç Ne Kadar?

1 kilo saç ortalama olarak 10.000 TL’den başlamaktadır. Peruk, kaynak, postiş ve çıtçıt kullanımının artması ile birlikte saç satışında ve alışında artışlar olmuştur.

Yorumlar

 1. Avatar of atıfet atıfet dedi ki:

  saçım belime kadar uzun boyasız doğal kaç tl ye alırsınız

 2. Avatar of Ilhan Ilhan dedi ki:

  Saçını satmak isteyen bayanlar mail adresine saçınızın resimleriyle beraber numaranızı yazarsanız dönüş yapılır saçınız alınır

 3. Avatar of Naki Naki dedi ki:

  60 cm doğal saç kahve rengi kalın telli, satıyorum almak ister misiniz?

 4. Avatar of Semanur Semanur dedi ki:

  Merhaba benim saçımın uzunluğu 90cm satmak istiyorum hiç boya ve sıcak ısı uygulamadım kaç paraya alirsiniz?

 5. Avatar of Nevin çon Nevin çon dedi ki:

  Kızımın ve kend saçımı satmak istiyorum 50+50 uzunlukta sorunsuz

 6. Avatar of Sevgi Aşcı Sevgi Aşcı dedi ki:

  Merhaba ben kızımın saçını satmak istiyorum 60cm boyasız ve kahverengi tonunda

 7. Avatar of Nuray Nuray dedi ki:

  Kızlarımın saçını kestirdim sorunsuz satmak istiyorum.

 8. Avatar of Gamze Gamze dedi ki:

  10 yaşındaki kızımın saclarini satmak istiyorum 50 cm kahverengi gur çok sağlıklı saçları var ilgilenenler yazabilir.

 9. Avatar of Yönetim Yönetim dedi ki:

  2021 Fiyatları değişiklik göstermektedir.

 10. Avatar of Melek Melek dedi ki:

  52sm syah boiali saçim var sorunsuz satmak istiorum

 11. Avatar of Sibel Sibel dedi ki:

  Ben kızımın saçlarını satmak istiyorum

 12. Avatar of Sibel Sibel dedi ki:

  Ben kızımın saçlarını satmak istiyorum

 13. Avatar of Ayse Ayse dedi ki:

  Sacim 140 cm satmak istiyorum hic boya yok ne kadar fiyat verirsiniz

 14. Avatar of Bedriye aydın Bedriye aydın dedi ki:

  50 cm kızımın saçı hiç işlem görmedi kaç liraya alırsınız

error: Content is protected !!