Telefon Numarası Bulma ve Sorgulama Programı (Android ve IOS)

Telefon numarası bulma ve sorgulama programları ile birlikte iletişim numaraları bulunuyor. İletişim kanalları üzerinden isimden ve adresten telefon numarası bulmak mümkün.

Telefon Numarası Bulma ve Sorgulama Programı (Android ve IOS)

Cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki yöntemlere öğrenebilirsiniz. Bu yöntemlerin en kolayı Facebook ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarından numarasını bilmediğiniz kişinin cep telefonu numarasını bulmaktır. Mobil hatlar üzerinden yapılan aramaların kayıtları Türk Telekom, Turkcell, Vodafone operatörlerinden sizi kim aramış, Telefon Numarası Bulma Sorgulama Programı var mı? tüm detayları içeriğimizden bulabilirsiniz.

Telefon Numarası Öğrenme

Resmi Gazete’nin yayımlamış olduğu 6698 sayılı kanuna göre başkasının bilgilerini izinsiz alarak kullanmak, isimden telefon numarası bulmak, telefon numarasından isim bulmak gibi kanuna uymayan, kaçak uygulamalar uygulanırsa gereğinin yapılmasını teminen yetkili kurumlara başvuruda bulunulabilir.

İsimden Numara SORGULAMA Ücretsiz

Telefon numarası öğrenme artık çok kolay! Türk Telekom’un geliştirmiş olduğu program sayesinde cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını bulmak için sadece nerede yaşadığını ve adını soyadını bilmeniz gereklidir. Eğer sizi bulmak isteyen biri varsa ilk önce sizin bu servise kayıtlı olmanız şarttır. 444 1 444‘ ü arayarak yada Türk Telekom ofis ve bayilerinde numaranızı bu servise kayıt ettirebilirsiniz. Mobil hat sahiplerinin ve Türk Telekom hat sahiplerinin isimlerinden telefon numaralarına ulaşmak artık çok kolay. Arayacağınız kişinin telefon numarasını kısa süre içinde bulmak istiyorsanız kolaylıkla ücretsiz olarak farklı servis sağlayıcılara bağlı olan numaralara ulaşabilirsiniz.

118 60’ın yapmış olduğu site sayesinde 5 TL’ye telefon numarasından isim bulabiliyorsunuz.

Adresten Telefon Numarası Bulma

Adresten telefon numarası bulmak isteyen kişiler sadece sabit hat numaralarını bulabilmektedir. 118 80 bilinmeyen numaralar servisini aradığınızda kişinin adını ve soyadını biliyorsanız numarayı bulmanız daha kolay olacaktır. Aynı il ve ilçede ad ve soyad bilgilerine sahip birden fazla kişinin olabileceği ihtimali göz önüne alındığında mahalle, site ve adres bilgilerinin tam olarak bilinmesi önemlidir. Bulmak istediğiniz kişinin tam adres bilgilerini müşteri hizmetlerine söyleyerek numarayı öğrenebilirsiniz.

118 ile Başlayan Numaralardan Cep Telefonu ve Ev Telefonu Numarası Bulma

11880 numara sorgulama ile yapacağınız tüm hizmetler ücretlidir. Bu nedenle bu yöntemi size önermiyoruz. Bu yöntem sayesinde cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını belli bir ücret karşılığında öğrenebilirsiniz. En popüler 118 servisi 118 80’dir.

Bu hizmet zaten televizyonda ilan edildiğinden, çoğumuz bu hizmete aşinayız. 118 80’i aradığınızda 60 saniye konuşmanız durumunda bakiyenizden 248 kuruş düşecektir. İsimden telefon numarasını bulmak artık ücretli hale getirildi. Ülkemizde televizyonlarda hep 118 80 vs. Reklamların yapıldığına şahit oldunuz. Ama uygulama o kadar güzel ki izin verirse ismini koyduğunuz kişinin telefon numarasına kolayca ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca tüm operatörlerden dakikası 248 kuruş ödeyerek ülkemizde, Kıbrıs’ta ve yurt dışında yaşayan insanların telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

118 Numara Servisi Ücretleri 2023

Ücretlendirme periyodu 60 saniye ve ücret 3,46 TL olan servisler aşağıdaki gibidir:

 • Türk Telekom ev telefonu
 • Türk Telekom mobil
 • Türk Telekom ADSL
 • Superonline
 • Millenicom
 • Vodafone
 • Turkcell
 • İşnet servisleridir.

11880 Numara Sorgulama

Numara sorgulama servisinden adrese ve isme göre numara bulmak mümkündür. İsimden numara bulmak isteyenler kişi tam isim bilgisini verirse numarayı bulabilir. Adres bilgilerinden numara bulabileceğinizden bahsetmiştik. Adres ve isim bilgisi sayesinde 118 80 numarasından sorgulama yapabilirsiniz.

Operatörlerin Bilinmeyen Numaralar Servisi Ücretleri Ne Kadar?

Numara bulmak için operatörlerin fiyatlarını inceleyebilir, numara sorgulama işleminizi hemen gerçekleştirebilir ve sizi arayan numarayı öğrenebilirsiniz.

 • Türk Telekom 118 11 Ücret: 3,46 TL
 • Turkcell 118 32: 4,99 TL
 • Vodafone 118 42 Ücret: 4 TL‘dir.

Telefon Numarası Sorgulama Programı

Ücretsiz numara sorgulama Android ve Ios marketlerde bulunan programlar sayesinde Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell için numara öğrenebilirsiniz. Ancak bu programlar kanunen yasal değildir. Bu nedenle cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını öğrenirken size bu yöntemi önermiyoruz. Çünkü bu programlar çalışmıyor ya da çalışanlara maaş veriliyor. Bu tür programlar telefon numaranızı, şifrelerinizi, sosyal hesaplarınızı vb. kaydedebilir. Bir çok bilginizi çalma olasılığı çok yüksektir.

Sosyal Medyadan Telefon Numarası Bulma

Cep telefon numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını sosyal medya hesaplarından öğrenebilirsiniz. Cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını öğrenmek için kişinin sosyal medya hesaplarına göz atabilirsiniz. Çoğu kişi Facebook, Twitter veya Instagram hesabı açarken telefon numarasını gizlemeyi unutur. Bu sayede cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını öğrenebilirsiniz.

Whatsapp İsimden Numara Bulma

İsimden sayıyı öğrenmek için yapmanız gerekenler çok basit. Ad ve soyad bilgilerini aralarında boşluk bırakarak 11855’e mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Kısa mesajlar için ücret alınacak olup, ücret 3,46 TL’dir. Günümüzde herkesin kullandığı WhatsApp’tan gelen mesaj ve aramaların kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız bilgi kısmına genellikle kişinin adı yazılır. Profilini inceleyerek numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

GetContact Nedir?

GetContact cep telefonu numarasını bilmediğiniz kişinin numarasını öğrenmek için başlatılan bir uygulamadır. Uygulamaya üye olmak için telefon numaranız, sosyal medya hesap bilgileriniz ve şifreleriniz gereklidir. Rehberinizi alan bu uygulamalar, güvenlik açısından hiç tavsiye edilmiyor, kullanıcılar bunun gibi uygulamaları her zaman kullanıyorlar. GetContact, diğerlerinin telefon rehberine sizi nasıl bir isimle kaydettiklerini gösteren bir program. Her kullanıcı uygulamayı kurduğunda, rehber erişimine de aynı zamanda izin veriyor. Rehber erişimine izin verildiği zaman rehberdeki tüm numaralar GetContact’a kaydediliyor.

GetContact Programı

Son zamanlarda oldukça popüler olan GetContact programı, Android ve IOS marketlerinden kaldırıldı. Herkes bu programa üye olurken facebook bilgilerini, telefon numaralarını ve hatta şifrelerini bile vermişler. Programı kullanırken kapanacağı zaten belliydi. Çünkü kendi hesabınızı kapatmak oldukça zordu.

KVKK’ya ulaşan ihbarlar değerlendirilmektedir. Çünkü sosyal medyadan veri alan ve paylaşan kişinin telefon numarası, isim bilindiğinde bilinmekte, telefon numarası bilindiğinde ise isim bilgisine ulaşılabilmektedir. Bu nedenle KVKK bu konuda önlemlerini almıştır.

Eğer arayan kişinin numarası gizli ise Gizli numaradan arayanı öğrenme servislerine bir göz atın!

Bir Kişinin Telefon Numarasını Nasıl Bulabilirim?

Bilinmeyen numara sorgulamak için 118 80’i arayarak adınızı soyadınızı öğrenebilirsiniz.

Ev Telefon Numarasını Nasıl Öğrenebilirim?

Ev telefonu gibi sabit hatların kime ait olduğunu öğrenmek için 118 80’i arayabilirsiniz.

Telefon Numarası Kime Ait Sorgulaması Nasıl Yapılır?

KİM yazıp bir boşluk bırakarak 10 haneli GSM numarası 7048’e SMS göndererek bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.