Sorgulama

Gerek E-devlet gerekse diğer yöntemlerle elektronik ortamda yapılan sorgulamalar hakkında bilgiler içerir.

Bilirkişi ve tanıklara ödenecek ücret ve giderlerin miktarı ile bunların ödenmesine ilişkin usul ve esasların belirlendiği tarifeler ve bilirkişi ücretleri Resmi Gazete yayımlandı.
Bu içeriğimizde içkilerin alkol oranları nasıl ölçülür, alkollü içkilerin alkol oranları ne kadar, içkilerin karşılaştırmalı alkol oranları ve farklı içkilere göre alkol oranları yüzdeleri öğrenebilir hangi içkinin alkol oranı daha yüksek karşılaştırabilirsiniz. 2022 İçkilerin alkol oranlarını araştıranlar için tüm içki türlerinin ve merak edilen çeşitlerin alkol oranları içeriğimizde bulabilirsiniz.
Iphone ve Android telefonlarda eski telefon görüşmeleri nasıl dinlenir, ses kaydı almak veya konuşmaları dinlemek suç mu, belirli sebeplerden dolayı vatandaşlar telefon görüşmelerini kayıt altına almak istiyor ve bunlar için belirli uygulamalar mevcut.
Kuyu açmak için yapılması gerekenler, yeraltı suyu kullanma ruhsatı almak için gerekli şartlar, kaçak kuyu suyu kullanımı cezası var mı, izinsiz kuyu ve kaçak sondaj cezası, kaçak sondaj ihbar hattı, sondaj kuyusu açma izni, işletmelerin kuyu suyu almaları için gerekli belgeler nelerdir ve 167 sayılı kanun idari para cezasını içeriğimizde...
Ad, soyadı değişikliği nasıl yapılır, Nüfus Müdürlüğü isim değiştirme dilekçesi, İsim Değiştirme Yasası, bebeğimin ismini değiştirmek istiyorum şartları ve ücretleri nedir Adımı Değiştirmek İstiyorum Kanunu ve Maliyeti içeriğimizde detaylandırdık.
İkinci el araç alacaklar dikkat! Noterde araçlarınız için ekspertiz raporu zorunlu hale geldi. Sıfır kilometre araçların fiyatlarının artması ile birlikte vatandaşlar ikinci el araçlara yöneliyor. Piyasada yaşanan ikinci araç fiyatlarının artışı ile de devletin yeni düzenlemeleri gelmişti. Oto ekspertiz yeni kanunu, noterde ekspertiz raporu zorunlu mu, ne zaman ve...
Steam key cüzdan kodu bedava! Özel Steam Cüzdan Kodu oluşturucusu ile kodları oyun içinde kullanabilir, profilinizi özelleştirebilir hatta arkadaşlarınıza hediye olarak gönderebilirsiniz. Steam Cüzdan kodu kazandıran uygulamalar ve siteler ile Steam cüzdan kodu kazanmak artık çok daha kolay!
İçeriğimizde plakadan araç sahibi bulunur mu, plaka ile aracın nerede olduğunu bulma, taşıt plaka sorgulama, e-devlet plakadan araç sahibi sorgulama 2022 hakkında tüm bilgileri detaylandırdık.
Online iş fikirlerinden biri olan sanal asistanlık yaparak para kazanabilirsiniz. Online sanal asistanlık çeşitlerinden kendinize en uygun olanı seçerek nasıl para kazanabileceğinizi anlattık.
*#30# özel numara bulma nasıl bulur, İphone arayan yok numara bulma programı kodu var mı, Vodafone Turkcell özel numara bulma ve 11880 özel numara bulma yöntemlerini, Gizli Numaradan Arayanı Bulma içeriğimizde bulabilirsiniz.
Gayrimenkul geliriniz var ve bu gayrimenkulden kira elde ediyorsanız kira geliri beyannamesini doldurmanız gerekmektedir. Kira Geliri Beyannamesi Nasıl Doldurulur? adım adım beyanname nasıl doldurulur tüm işlem basamakları hakkında tüm bilgileri detaylandırdık. Kira Geliri Beyannamesi Doldurma Adımları (Resimli Anlatım) Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi üzerinden www.gib.gov.tr den e- işlemler menüsünde Hazır beyan...
Toplum sağlığını korumak amacı ile kapalı alanlarda tütün ve tütün ürünleri kullanılmasında kişiler cezaya tabi tutuluyor. 2022 yılında işletmelerde, arabada ve dükkanda sigara içmenin cezası ne kadar araştırdık.
2022 yılında trafik cezaları ne kadar oldu? Trafik cezaları tam listemizden bilgi alabilirsiniz.
Toptan satış siteleri ve e-Ticaret siteleri hangileridir araştırdık.
Tutanak Nedir, Nasıl Tutulur? çeşitleri nelerdir ve ne için yazılması gerekir araştırdık.
Sandık görevlilerinin görevlerini yerine getirmeleri durumunda sorumlu derecelerine göre ücrete tabi tutulurlar. Ancak, sandık parasını alamayanalar ne yapmalı ve müşahitlerin hakları nelerdir araştırdık.
Tahsilat, tediye, para ve nakit tahsilat makbuzları nasıl kesilir nerelerde kullanılır detaylandırdık.
Bu içeriğimiz de e- devlet nedir, şifre nasıl alınır, şifre almak için gerekli şartlar nelerdir, ücretsiz e-devlete giriş ve internetten e-devlet şifresi nasıl alınır içeriğimizde detaylandırdık.
Pandeminin halen devam ettiği günlerde testinizin pozitif çıkarak karantinaya girmenizden sonra, karantina bitiş tarihini öğrenme isteğiniz oluşur.Testi pozitif çıkanlar ne yapmalı nereye başvurmalı ? Karantina altına alınması için gönderilen Filyasyon ekibi ne zaman ekibe nasıl ulaşılır, pozitif vakaların karantina süresi kaç gündür, tedavi süreci ve konu hakkında yaptığımız araştırma sonucunda...
Doğalgaz engelli indirimi ile ilgili tüm detaylar içeriğimizde.
e-Ticaret sitelerinde yaygın olarak kullanılan sanal pos nasıl alınır, ücretsiz sanal pos veren firmalar hangileridir, Sanal Pos Cihazı Veren Bankaların Komisyon Oranları hakkında içeriğimizden bilgi alabilirsiniz.
Yapılandırma Hangi Borçları Kapsıyor?, Yapılandırma da İlk Ödeme Ne Zaman? Borç yapılandırma rehberi sizlerle...
Maske cezasına itiraz nereye yapılır, itiraz dilekçesi ve maske cezası sorgulama ile ilgili tüm merak edilen konuları detaylandırdık.
Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim, İndirimler nasıl kullanılır, 30 TL indirim 50 TL indirim, nasıl yapılır ve kullanılır.
Milletvekili nasıl olunur? Kaç para gerekir? Görevleri nelerdir? Üst üste kaç dönem seçilebilirler gibi sorulara cevap niteliğinde tüm merak edilenleri detaylandırdık.
2022 Noter Ücret Tarifeleri Ne Kadar? (RESMİ GAZETE)'de yayınlandı. Buna göre 2022 yılına kadar geçerli olacak noter işlem ücret tarifesi belli oldu.
Telefon kapalıyken arayanları görme yollarını deneyebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız arayan kim programları sayesinde arayan telefon numarası kime ait? sorunuza cevap bulabileceksiniz. Tüm operatör aboneleri için en iyi numara sorgulama uygulamaları ve çok daha fazlası Beni Kim Aramış Nasıl Öğrenebilirim içeriğimizde yer almaktadır.
Bu içeriğimizde egzoz muayene ücreti 2022 yılında ne kadar oldu, Muayene Gecikme Cezası 2022 bedeli, egzoz emisyon denetimlerinin amaçlarını, nerede ve nasıl yapılacağını, yaptırmayanlar uygulanacak para cezasını, egzos muayenesi ne demek ten tutun nasıl yapıldığından, hangi ölçütlerde olması gerektiğine dair tüm merak edilen konular hakkında detayları araştırdık.
2022 yılı kayıp kimlik ceza miktarı belli oldu. Yeni çipli kimlik kartı alan ve bu kimliklerini kaybeden kişiler kimlik kaybetme cezası bedelinin ne kadar, kayıp kimlik bildirimi nereye yapılır, kimlik değiştirme bedelleri hangi bankaya yatırılır tüm bilgileri detaylandırdık.
Hal kayıt sistemi hakkında araştırması yapılan Hal Kayıt Sistemine Kayıt Nasıl Olunur, Hal kayıt sistemine üretici, sanayici, ithalatçı, ihracatçı, komisyoncu, üretici örgütü, tüccar, perakendeci ve diğer kişilerin başvurularının nasıl yapılacağı ve kayıt başvuru belgeleri ve diğer tüm detayları içeriğimizde inceleyebilirsiniz.