Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur? (AYLIK 10 BİN KAZANÇ)

Trendyol gel al noktası olmak isteyenler tarafından araştırılan Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur konusunda detaylı bilgilendiriyoruz.

Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur? (AYLIK 10 BİN KAZANÇ)

Trendyol’dan ürün sipariş eden müşterilerin satın aldıkları ürünleri kolayca teslim alabilecekleri esnaf noktaları, kargo şubeleri ve zincir mağazalar Trendyol Gel Al Noktası Başvurusu yaparak aylık 10 bin lira gelir sağlayabiliyor. Trendyol gel al noktası olmak için başvuru formu nereden doldurulur, teslimat noktası kimler olabilir tüm merak edilenleri içeriğimizde yanıtladık. Trendyol teslimat noktası başvuru formu işte detayları.

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi olan Trendyol, kullanıcılarına kolaylık sağlamak amacıyla yeni uygulamaları hayata geçiriyor. Trendyol gel al noktası sayesinde kargo sürecini hızlandırıyor.

Trendyol Gel Al Noktası Nedir?

Trendyol Gel Al noktaları, Trendyol’dan satın aldığınız ürünleri kolayca teslim alabileceğiniz yerlerdir.

Gel Al Noktası İndirim Kazandırır mı?

Trendyol Gel Al noktası seçip yaptığınız alışverişlerde 10 TL indirim kuponu kazandırır.

Trendyol gel al noktası nasıl Kullanılır?

Trendyol Gel Al Noktası kullanımı 3 adımda gerçekleşir.

Gel al noktası kullanım adımları ise şunlardır:

 • Siparişinizi oluştururken size sunacağımız Gel Al noktalarından birini seçin.
 • Siparişiniz Gel Al noktasına ulaştığında size e-posta ve sms ile bilgi verilir.
 • Siparişinizi 3 gün içinde size gönderdiğimiz SMS’te yer alan bilgilendirmeyi takip ederek Gel Al noktasından alabilirsiniz.

Trendyol Gel Al Noktasının Avantajları Nelerdir?

Trendyol Jel Alım Noktasının Avantajları: Evinizde kargoyu alacak kimse olmadığında gel al noktası hayat kurtarır. Evinizde kargo beklemek zorunda kalmadan istediğiniz zaman kargonuzu teslim alma imkanı sunar. Come Buy noktasından siparişinizi teslim aldığınızda 10 TL indirim kuponu kazanacaksınız. Karbon emisyonlarının azaltılmasına katkıda bulunarak çevrenin korunmasına destek olabilirsiniz.

Trendyol Gel Al Noktası Hizmeti Ücretli mi?

Gel Al Noktası Hizmeti Ücretsizdir. Yalnızca Trendyol kargo ücret prosedürü geçerlidir.

Gel Al Noktasından Hangi Ürünleri Siparişi verilir?

Gel Al Noktasından ”Trendyol Milla” ürünleri sipariş edebilirsiniz. Ürünleri tanımlayarak buradan örnekleri inceleyebilirsiniz.

Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur?

Trendyol gel al noktası olabilmek için belirli şartların sağlanması gerekiyor. Başvuru yapmak isteyen kişilerin teslimat.noktasi@trendyol.com adresi üzerinden bilgilerini paylaşması gerekmektedir. Trendyol’da teslimat noktası olmak için teslimat.noktasi@trendyol.com adresine mail atarak başvuru yapabilirsiniz.

İl, ilçe, mahalle, açık adres ve iletişim bilgilerinizi e-posta ile “teslim.noktasi@trendyol.com” adresine göndermeniz yeterlidir. Başvurunuz sonrasında Trendyol ekipleri değerlendirilerek olumlu ve olumsuz tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Hangi İşletmeler Teslimat Noktası Olabilir?
Trendyol Teslimat Noktası Başvuru Formu

Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olurum? Gel Al Noktası Başvuru Süreci

Trendyol Gel Alım Noktası olmak için Başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru sonrasında Trendyol ekipleri başvuru sahibini değerlendirecek ve olumlu ve olumsuz tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Trendyol Teslimat Noktası Başvuru Formu

Trendyol teslimat noktası başvuru formunu doldurarak işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Trendyol’un resmi web sitesi tarafından yönlendirilen Google formu hazırlanmıştır.

Gel al noktası başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunda sizden kimlik bilgileri, işletme türü, işletmenin bulunduğu açık adres ve mail adresi gibi bilgilerin eksiksiz doldurulmanız istenmektedir.

Trendyol Gel Al Noktası Nerede?

Trendyol şubeleri nerede sorusu herkesin yanlış anladığı bir konudur. Çünkü Trendyol firmasına ait şube bulunmamaktadır. Online alışveriş sitesi olarak hizmet veren Trendyol, sadece internet üzerinden sipariş alıyor.

Teslimat Noktası Ne Kadar Kazanır?

Merkezi bir lokasyonda bulunan Trendyol gel al noktasının geliri 10 bin TL’den başlıyor. Ancak şehir nüfusu ve siparişlere bağlı olarak gelirde artış olabilir. Dolayısıyla teslim noktasının ne kadar kazandıracağı sorusu işletmelere göre farklılık göstermektedir. İşletmenin ne kadar kargo teslim ettiğine bağlı olarak geliri de artar.

Hangi İşletmeler Teslimat Noktası Olabilir?

Trendyol teslimat noktası olma konusunda herhangi bir sektör kısıtlaması belirtmemiş ve kargo sahipleri için ulaşılabilir noktada olan tüm işletmeler Trendyol teslimat noktası başvurusu yapabilir ve teslim ettiği kargo başına para kazanabilir.

Trendyol’da teslimat noktası olmak için teslimat.noktasi@trendyol.com adresine mail atarak başvuru yapabilirsiniz. teslimat.noktasi@trendyol.com adresine bulunduğunuz lokasyonun il, ilçe, mahalle, açık adres ve iletişim bilgilerinizi mail olarak gönderin.

Teslimat noktası başvuru formunda yer alan sektörler ise aşağıdaki gibidir:

 • Ayakkabı
 • Baharatçı
 • Bilişim
 • Kozmetik
 • Petshop
 • Hobi Malzemesi
 • Optik
 • Ödeme Merkezi
 • İletişim
 • Bujiteri
 • Giyim
 • Hediyelik Eşya
 • Cafe
 • Çeyizlik Eşya
 • Çiçekçi
 • Elektronik
 • Fırın-Pastane
 • Fotoğrafçı
 • Kırtasiye-Kitap Evi
 • Kuru Temizleme
 • Market-Bakkal-Büfe-Manav
 • Şarküteri sektörleri yer almaktadır.

Trendyol Teslimat Noktası Kazancı Ne Kadar?

Trendyol teslimat noktası olarak hem teslim ettiğiniz kargo paketleri üzerinden Trendyol tarafından 1 TL ücret alırısınız hem de kargosunu teslim almaya gelen kişiye kendi ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.

Genelde Trendyol üzerinden teslim noktasından kargomu teslim almak istiyorum diyen kişiler siparişlerini kendilerine yakın olan mağazalardan alıp kargomu teslim alırken aynı zamanda ihtiyacım olan ürünü almak için hareket etmeyi tercih ediyor.

Bu nedenle Trendyol üzerinden sadece dükkanında bir süre tuttuğunuz ürün ile 1 TL kazanırken hem de potansiyel müşteri kazanırsınız.

Trendyol Gel Al Noktası Ne Kadar Kazanıyor?

Trendyol’da alışveriş puanı olan mağazalar ziyaretçi başına 1 TL kazanıyor.

Trendyol Gel Al Noktası Çıkmıyor neden?

Teslim alma noktası hizmeti yalnızca belirli satıcılar ve kategoriler için etkindir. 1.500 TL üzeri sepetlerde gel al noktası sunulmamaktadır.

Gel Al noktasında Sipariş Nasıl Verilir?

Gel-al noktası olan kişilere verilecek siparişler ve tercihleri ​​şu şekildedir:

Trendyol gel al noktası nasıl seçilir?

Trendyolmilla mağazasından seçilen ürünlerin sipariş tamamlama esnasında verilen bildirim üzerinden “Gel Al Noktası Seç” seçeneğine tıklayınız.

Gel Al Noktası Seç

Bulunduğunuz bölgede veya vermiş olduğunuz adres lokasyonun da bulunan gel al noktalarından size en uygun olanı seçerek diğer adıma geçebilirsiniz.

Gel Al Noktasının Bulunduğu Yerler.

Çalışma günleri ve saatlerini inceleyerek almak istediğiniz gün ve saat durumuna göre tercihinizi yaparak 3 gün içerisinde ürününüzü alabilirsiniz.

Ürününüzü, iş gün ve saatlerini inceleyerek, teslim almak istediğiniz gün ve saate göre tercihinizi yaparak 3 gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Çalışma saatleri:

 • Pazartesi: 09:00- 20:00
 • Salı: 09:00- 20:00
 • Çarşamba: 09:00- 20:00
 • Perşembe: 09:00- 20:00
 • Cuma: 09:00- 20:00
 • Cumartesi: 09:00- 20:00
 • Pazar: 09:00- 20:00

Gel Al Şubeleri Nedir?

Gel Al şubeleri anlaşmalı esnaf noktaları, Zincir mağazalar ve kargo şubeleridir. Siparişleri Gel Al noktası olan karşo şubeleri ve esnaflardan teslim alabilrisiniz.

Gel Al Şubesi Nasıl Kullanılır?

Siparişi sepete ekledikten sonra jeli kullanabilir ve tanımlı gel al noktası seçerek şube satın alabilir ve şube satın alabilirsiniz. 3 gün içerisinde Gel Al şubesine giderek siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Gel Al Kargo Otomatları Nedir?

Gelin kargo otomatları 7/24 sipariş alabileceğiniz akıllı kargo otomatlarıdır. Siparişlerinizi PTT Kargo, Yk Plus Kargo ve Aras Kargo Otomatlarından teslim alabilirsiniz.

Siparişim Gel Al Kargo Otomatında Güvenli mi?

Trendyol siparişleri Gel Al Kargo otomatında 7/24 güvenlik kameraları ile izlendiğinden son derece güvenlidir.

Gel Al Noktasından Sipariş Nasıl Teslim Alınır?

Trendyol Gel alım noktasından gelen siparişler, Gel Al Cargo otomatında telefona gönderilen teslimat kodu ve kimlik bilgilerinin girilmesinden sonra alınır.

İndirim Kuponu Kaç Saatte Aktif Olur?

50 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1 hafta içerisinde kullanabileceğiniz hediye kuponunuz, siparişiniz tarafımıza ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde tanımlanır.

Trendyol teslimat noktası nedir? Trendyol teslimat noktası nasıl olunur? Gibi soruların yanıtlarını en güncel şekilde verdiğimiz bu yazımız dışında Trendyol Araçlı Kurye maaşı ve ne kadar kazandığını da içeriğimizde yanıtladık.

Yorumlar

 1. Avatar of özcan yüksel özcan yüksel dedi ki:

  1500 TL üzeri bir ayda on bin sipariş verebilecek bir semt var diyelim, 1 TL den! Zaten kargo dahil 1500 TL verip gidip kargo mu alır insan işyeri vs adrese bekler, bir ayda on bin sipariş pazar hariç günlük 416 sipariş demek, yani mesai boyuna 9saatte saat başı 46 kargo , 1.3 dk da bir gonderi teslimi demek. Verdiğiniz bilgilere göre dükkanı kapatıp yemeden içmeden çalışmadan bu işle uğraşmak lazım, çok gereksiz.

 2. Avatar of ışık öz ışık öz dedi ki:

  ürünler gel al noktasına nasıl geliyor ?

 3. Avatar of oto ekspertiz fiyatlari oto ekspertiz fiyatlari dedi ki:

  oto ekspertiz fiyatlarına ulaşabilirsiniz

 4. Avatar of en iyi online diyetisyen en iyi online diyetisyen dedi ki:

  hem uygun fiyat, hemde en kaliteli diyetisyenlerin ilanlarını görün ve yorumları inceleyerek karar verin.