Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2023 En Yeni Yöntemler NET 20 BİN KAZANÇ

Trendyol’dan nasıl para kazanılır, aylık kampanyalardan kazanılan para nasıl kullanılır, influencerlar ne kadar kazanıyor, yüzde kaç komisyon alınıyor, merak edilen tüm soruların cevaplarını tüm ipuçlarıyla açıkladık.

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2023 En Yeni Yöntemler NET 20 BİN KAZANÇ

Trendyol, internetten para kazanmak isteyen kişiler için güvenilir bir şekilde kullanılmaya başlandı ve Trendyol üzerinden para kazanmak günümüzde oldukça popüler bir seçenek haline geldi. E-ticaret sektöründeki büyüme, Trendyol kullanıcılarının sunduğu tüm yeni fırsatlardan yararlanması için cazip bir platform sunuyor.

Günümüzde artan teknolojik gelişmeler, insanları internetten alışveriş yapmaya ve daha çok para kazanmaya teşvik eden seçenekler arasında yer alıyor. Trendyol’dan para kazanmak, her yaştan, her kesimden insan için güvenli, düşük maliyetli ve oldukça karlı bir seçenektir. Bu platform sayesinde kolayca ek gelir elde edebilirsiniz.

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır?

Trendyol’da para kazanmanın üç farklı yolu var. Bunlar: satıcılar için, ortaklar için ve alıcılar için. Bir satıcı olarak ürününüzü satabilir, müşterilerinizle doğrudan iletişim halinde kalabilir, pazarınızın tanıtımını ve satışını yönetebilirsiniz. Partner olarak Trendyol’un paylaşımlarını paylaşarak para kazanabilirsiniz. Son olarak, bir alıcı olarak, platformdaki satıcılar arasından alışveriş yapabilir ve promosyon kodlarıyla ücretsiz kargo vb. Gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Özellikle Trendyol İş Ortaklığı modeli, tüm internet seyahatlerinde güvenli ve kazançlı bir duruma sahip olmanızı sağlar. Döviz cinsinden alım satım talepleri, ürün özellikleri, ürün yoğunluğu, promosyon kodları gibi unsurlar hedeflediğiniz net kârı önemli ölçüde etkiler.

Trendyol ile para kazanmak, kayıt, pazarlama ürünleri ve promosyon kodları dahil olmak üzere tüm yöntemleri kullanarak büyük kazanmanız için harika bir seçenektir. Trendyol, hem satıcı hem de ortak olarak kazanmak isteyen sorumluluk sahibi kişiler için harika bir girişimcilik fırsatı sunuyor. Kendinizi deneyimleyin ve zamanla başarının tadını çıkarın.

Trendyol Üzerinden Farklı Para Kazanma Yolları Nelerdir?

Trendyol’da affiliate programlarını kullanmak, ürün alıp satmak, reklam paylaşmak ve satış linki paylaşmak gibi birçok para kazanma yolu vardır. Satış ortağı programları, Trendyol tarafından sunulan çeşitli ürünleri almak veya satmak için kullanılan bir platformdur.

İş ortakları olarak, Trendyol ürünlerini tanıtmak ve satmak için ödeme alabilirsiniz. Trendyol ürünlerini tanıtmanın bir diğer yolu da reklam paylaşmaktır. Reklamları paylaşmak, ürünlerin satılmasına yardımcı olur ve satış ortakları için kazançları artırır. Satış bağlantılarını paylaşmak da ürünleri satmanın bir yoludur. Satış linkleri, Trendyol ürünlerinin satışını desteklemek ve satış ortaklarının kazançlarını artırmak için kullanılan bir platformdur.

Trendyol Üzerinden Alternatif Para Kazanma Yolları aşağıdaki gibidir:

 1. Trendyol üzerinden ürün satışı: Ürünlerinizi Trendyol üzerinden satarak ek gelir elde edebilirsiniz.
 2. Affiliate marketing: Ürünleri Trendyol üzerinden tanıtarak bağlantı üzerinden satış yapıp para kazanabilirsiniz.
 3. Özel ürünler tasarlama ve üretme: Özel tasarımlarınızı ve ürettiğiniz ürünleri Trendyol üzerinden satarak ek gelir elde edebilirsiniz.
 4. Sosyal medya pazarlama: Trendyol ürünlerini sosyal medya kanallarında pazarlamak ve kullanıcıların alışveriş yapmasını sağlamak için promosyon kampanyaları ile ek gelir elde edebilirsiniz.
 5. Yorum yazma: Trendyol’da ürün incelemesi yazanlara ödül sistemleri var. Bu sayede para kazanabilirsiniz.
 6. Trendyol Ürün Yöneticiliği: Kullanıcıların ürünlerinizi almasını sağlamak için ürün yönetimi yapın.
 7. Marka Yöneticiliği: Markanızın erişimi için kampanya ve pazarlama stratejileri oluşturun.
 8. Trendyol Rakip Analizi: Trendyol’da bulunan firmaları araştırarak kendi markanızın pazarlama stratejisini geliştirmek için bir değerlendirme yapın.
 9. Satış Ortaklığı Programı: Trendyol’da belirlediğiniz hedef kitlelere veya müşterilere ulaşmak için affiliate programına katılın.
 10. Trendyol İndirimleri: Trendyol’da günlük, haftalık veya aylık özel indirimler oluşturarak kullanıcıların satın alma sürecini hızlandırın.
 11. Müşteri İlişkileri Yönetimi: Satışları artırmak, yeni ve mevcut müşterilerin sadakatini kazanmak için Trendyol üzerinden müşteri ilişkileri yönetimi gerçekleştirin.
 12. İçerik Pazarlama: Müşterilere çeşitli alanlarda (makaleler, videolar vb.) alakalı içerik sunarak pazar payınızı artırın.
 13. E-Ticaret Ağı: Müşteri etkileşiminizi artırmak, satışlarınızı hızlandırmak ve kar marjınızı genişletmek için Trendyol’da e-ticaret ağı oluşturun.
 14. Sosyal Medya Yönetimi: Trendyol’da mevcut ve yeni müşterilerinizi artırmak için sosyal medya platformlarını etkin bir şekilde yönetin.
 15. Pazarlama Çalışmaları: Etkili pazarlama yaparak ürünlerinizi daha fazla kişiye ulaştırın ve kullanıcıya özel teklifler oluşturarak onları satışa dönüştürün.

Ayrıca Trendyol’dan para kazanmak için Trendyol Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeli, üye olarak hesap oluşturmalı ve aşağıda listelenen “Paylaş-Kazan” ve “Oluştur” gibi 9 yolu takip etmelisiniz.

Trendyol’dan Para Kazanmanın 9 Yolu 2023 Güncel Liste

Trendyol’dan para kazanmanın 9 yolu şu şekildedir:

 1. Trendyol’da satış yaparak para kazanmak: Ürünlerini Trendyol’da satmak, tüketicilere ulaşmak, ürünlerini pazarlamak ve satmak için gerekli tüm temel faaliyetleri gerçekleştirmek, müşteri yorumlarını okumak ve satış oranlarını takip etmek Trendyol’da para kazanmak isteyenlerin yapması gereken temel şeylerdir.
 2. Trendyol Partner Programı: Trendyol Partner Programı’na üye olmak, mutlu müşterilerin sözleriyle diğer üyelere ve arama motorlarına reklam vermek, daha fazla trafik ve daha fazla satış getirecek online etkinlikler düzenlemek, müşteri tavsiyelerini ve diğer ürünleri keşfetmek, her hafta güncellenen web metriklerine göz atmak sıradan ve olağan şeylerdir. son zamanlarda popüler. trendyol partner programı ile para kazanmak birkaç seçenektir.
 3. Trendyol Satış Ortağı olmak: Trendyol Satış Ortağı olmak size daha fazla e-ticaret aracı tanımak, ürün desteği veya ürün satışı konusunda yardımcı olmak, trendleri takip etmek ve ürünlerinizi sosyal medyada çok sayıda kişiye ulaştırmak gibi avantajlar sağlayacaktır.
 4. Trendyol Affiliate Programı: Trendyol Affiliate Programı’na üye olmak, promosyonlu ürünleri satıp bu ürünleri web sitenize ve sosyal medya hesaplarınıza bağlamak, büyük ödüller kazanmak ve Trendyol indirimlerinden ve en son kampanyalardan haberdar olmak, Trendyol’un sunduğu indirim ve özel teklifleri paylaşmak gibi avantajlar sunar.
 5. Trendyol İndirim Kodları paylaşmak: Trendyol İndirim Kodlarını indirim sağlamak ve sosyal medyada veya dijital medyada paylaşmak için kullanmak, insanları Trendyol’a çekmek ve müşteri sadakatini artırmak için harika bir yoldur. Paylaşılan kodlar, müşterilerin Trendyol’da harcama yapmasını sağlayarak para kazanmanıza yardımcı olabilir.
 6. Trendyol Kampanyaları hazırlamak: Trendyol Kampanyaları hazırlamak, pazarlama çalışmalarınızın başarısına katkıda bulunmak, ürünlerinizi daha fazla müşteriye ulaştırmak ve pazarlama giderlerini azaltmak için ekstra çaba sarf etmektir.
 7. Trendyol Sanal Mağaza oluşturmak: Trendyol Sanal Mağazası oluşturmak, Trendyol ziyaretçileri arasında yayılmak ve ürünlerinize erişimi kolaylaştırmak için bir çözümdür. Trendyol Sanal Mağaza, mağazanızda ürün satma, kampanyalar düzenleme, özel fiyat ve indirimler sunma, online marka bilinirliğinizi artırma gibi avantajlar sunar.
 8. Trendyol Reklam ve Pazarlama çalışmaları: Trendyol Reklam ve Pazarlama faaliyetleri, müşterilerinize özel kampanyalar, e-posta bültenleri ve diğer pazarlama yöntemleriyle anahtar kelimelerle etkinlikler düzenleyerek para kazanmanıza yardımcı olabileceği gibi, reklamlarınızda kullanabileceğiniz çok çeşitli banner ve linkler de sunar.
 9. Trendyol Ürün Raporları hazırlamak: Trendyol Ürün Raporları, satış adetlerinizi ve sadakat programına katılım oranınızı takip etmek ve pazarlama faaliyetlerinizi geliştirmek için çok önemlidir. İstatistiksel ve analitik verileri kullanarak ürünlerinizi optimize etmek ve sizin için en iyi çözümleri bulmak gibi faydalar sağlayacaktır.

Bunlar, Trendyol para kazanma kılavuzumuzdaki 9 kesin yol. Ayrıca Trendyol’dan diğer yollarla para kazanmak için izlenecek adımlar şu şekildedir:

 1. Trendyol mağazanızı oluşturarak ürünlerinizi satın.
 2. Sosyal medya hesaplarınız ile markanızı geliştirin ve müşteri kitlenizi genişletin.
 3. Gösterge tabanlı reklamlar kullanarak müşterileri hedefleyin.
 4. SEO, e-posta pazarlaması, blog oluşturma gibi dijital pazarlama stratejilerini kullanın.
 5. Müşterilerinize özel indirim ve promosyon kodları sunun.
 6. Trendyol Akademi programlarından yararlanarak e-ticaret becerilerinizi geliştirin.
 7. B2B satış modelleri ile daha büyük ticaret şirketlerine ürünlerinizi satın.
 8. Ürün yorumlarını toplayarak müşteri deneyiminizi geliştirin.
 9. Satış sonrası desteğinizi artırmak için müşteri memnuniyetini ölçün.

Eğer Trendyol üzerinden para kazanmak istiyorsanız, yukarıda sıraladığım 9+9 yolu da deneyebilirsiniz. Şimdi daha fazla para kazanmanın en kesin yöntemlerin detaylarına bakalım.

Trendyol Para Nedir?

Kredi veya banka kartınızdan belirli bir miktar para yükleyerek alışveriş yapmanızı sağlayan yeni bir ödeme aracıdır. Trendyol Cüzdan hesabınıza kartınızı kaydetmeden 1.250 TL’ye kadar yükleme yapabilirsiniz.

Trendyol Para Kazanma Rehberi En Kesin Yöntemler Kazanç Tablosu 2023

Trendyol’un kesin yöntemi ve kazanç tablosu şu şekilde:

TRENDYOLDAN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİTREDNYOL KAZANÇ MİKTARLARI 2023
Trendyol Koleksiyon oluştur para kazan yöntemiKoleksiyon 25 kayıt olunca 25 TL kazanılıyor.
Trendyol İnfluencer işbirliği ile para kazanmaBaşvuru yapın, 10 bin TL’lik link üzerinden ürün satışlarından 200 TL kazanın.
Trendyol Instagramda kazan (işbirliği ile)Trendyol’dan satılan her ürün için %5 cüzdan kuponu kazanırsınız. Örneğin: 1.500 TL’lik bir ürün 75 TL, 1.000 TL’lik bir ürün 50 TL kazanıyor.
Trendyol’da Ürün satarak para kazanmaKazanılan miktar satılan her ürün için değişir. Bu teknik ile 50 TL kazanabileceğiniz gibi 50.000 TL de kazanabilirsiniz.
Reklam yönlendirme yöntemi ile para kazanmaMarkalarla anlaşmanız gerekiyor.
Trendyol Yükle Harca KazanCüzdan Hesabı açın anında 10 TL kazanın! Ardından, harcadığınız her cüzdan için para cüzdanınıza aktarılacaktır.
Paylaş Kazan
Koleksiyon Oluştur Paylaş Kazan
Her ay düzenlene Paylaş Kazan kampanyasına katılın, siz de kazanın! Şubat ayında 5000 TL kazanabilirsiniz.
Cüzdan Hesabı Oluştur para kazan20 TL Kazan!
Trendyol’da Mağaza açarak para kazanTrendyol online mağaza aç ayda 10 bin lira kazan
Araçlı Kurye olarak para kazanAraçlı Kurye Ol ayda 10.000 TL kazan
Hızlı Market Satıcısı Olarak para kazanSadece İstanbul’da!
Yemek Restoranı Olarak para kazanBir satıcı için başvurun
Trendyol’da yorum yaparak para kazanyorum başına 5 TL
Trendyol’dan Para kazanmak yöntemleri 2023

Yükle ve Kazan, koleksiyon oluştur, biriktir, Paylaş ve Kazan ve Trendyol Influencer yöntemlerini beğendiğin ve beğendiğin ürünleri sitede paylaşarak gelir elde etme yöntemlerini öğrendikten sonra hemen para kazanmaya başlayabilirsin.

Trendyol’dan para kazanmak için yukarıdaki yöntemleri uygulamanız yeterli. Trendyol Para Kazanma Tekniklerini öğrendikten sonra bu yöntemleri uygulayarak anında para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Reklam izle para kazan siteleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Trendyol’dan 10 Bin Lira Nasıl Kazanılır?

Trendyol Mağaza Sahibi Olarak 10 bin lira para kazanmak için, öncelikle Trendyol’un web sitesinden kaydolmalısınız. Kaydolduktan sonra, Trendyol tarafından size özel bir giriş yöntemi sunulur. Bu giriş yöntemini kullanarak Trendyol’un size sunduğu ürün ve hizmetleri satmak için mağazanızı oluşturabilirsiniz. Mağazanızı oluşturduktan sonra ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için çeşitli promosyonlar ve reklam kampanyaları oluşturabilirsiniz. Ayrıca Trendyol’un sağladığı destek ve uygulamaları kullanarak müşteri hizmetlerini geliştirebilir ve ürünlerinizi daha etkin bir şekilde pazarlayabilirsiniz.

Trendyol’dan 10 bin Lira kazanmak yapılması gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • Ürünleri Sosyal Medyada Paylaşmak- Satın Almak
 • Ürünleri Satın Almak ve Satmak
 • Reklam Verenler ile Çalışmak
 • Trendyol Mağazasına Üye Olmak
 • Özel Promosyonlar Yapmak
 • Ücretsiz Ürünler Dağıtmak
 • Online Ürünler Satmak
 • Kuponlar Satmak
 • Ürünleri Tanıtmak
 • Yorumlar Yapmak

Peki, Trendyol’dan farklı para kazanma yöntemlerinin detayları neler? bakalım!

Trendyol Paylaş Kazan 5000 TL Kampanyası

Trendyol’dan para kazanmanın ilk yolu 5.000 TL kazandıran “Paylaş Kazan” yöntemidir. Aylık kampanya ile paylaşılan ürünler gönderenler tarafından her satın alındığında, kişi belirli ürün fiyatının %5’ini kazanır. Trendyol uygulaması sayesinde kullanıcılar beğendikleri ürünleri arkadaşlarıyla paylaşarak para kazanabilmektedirler.

Şubat ayı kampanyasına özel Paylaş Kazan kapsamında kampanya katılımcıya 100 TL- 500 TL-1.000 TL- 5.000 TL kazandırıyor.

TRENDYOL KOLEKSİYONLARI PAYLAŞ 5000 TL KAZAN!

ŞUBAT ayı Kampanyasına Özel Paylaş Kazan 5000 TL kampanyası başladı..! Koleksiyon Oluştur Paylaş 5000 TL Kazanmak için aşağıdaki adımları takip edin:

 1. Favorilerim sayfasına gir ve “Koleksiyonlarım’a tıkla.
 2. Beğendiğin ürünlerle koleksiyonunu oluştur.
 3. Ürün detayda yer alan “Koleksiyona Ekle” butonuna tıklayarak koleksiyonunu genişlet.
 4. Sosyal platformlarda arkadaşlarınla paylaş.
 5. 5.000 TL Kazan!

Trendyol’dan para kazanmanın diğer yolu nedir? diye merak ediyorsanız hemen Yükle Harca Kazan yönteminden bahsedelim.

Trendyol Cüzdan İle Yükle Kazan, Harca Kazan

Trendyol Cüzdan ile Yükle, Kazan, Harca, Kazan programından faydalanmak için harcamalarınızı bu özel programa dahil olan mağazalardan veya Trendyol üzerinden yapmanız gerekmektedir. Bunları yaptığınızda, üye olduğunuz her harcama için nakit ödüllerinize katkıda bulunacaksınız.

Birkaç Trendyol mağazasında alışverişinizi yaptığınız anda ödül kazanabileceğiniz gibi, Trendyol üzerinden günlük alışverişlerinizi yaptığınızda da aynı ödülleri kazanabilirsiniz. Bu ödülleri kullanabileceğiniz veya nakite çevirebileceğiniz birçok farklı seçenek bulunmaktadır.

Bu yöntem sayesinde 20 TL kazanma fırsatı sunulmaktadır.

 • Cüzdan hesabınızı oluşturduğunuz an itibarıyla 20 TL cüzdan para kazanırsınız.
 • Yaptığınız her alışveriş size %2 oranında cüzdan para kazandırır.
  • Örneğin; 500 TL’lik alışveriş yaparsanız, 10 TL cüzdan para kazanırsınız.
 • Her bir yorum başına 5 TL cüzdan para kazanırsınız ancak sadece onaylanmış yorumlar için ücret ödenmektedir.

Trendyol Cüzdan ile nasıl para kazanılır, yapmanız gerekenler. Trendyol cüzdanım ne işe yarar?

rendyol Cüzdan ile para kazanmak için öncelikle Trendyol Cüzdan uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Hesabınızı hemen buradan oluşturun. Yükleme yapmak için cüzdan hesabınızın olmasını bir ön ödeme basamağı olarak görebilirsiniz. Ardından, uygulamaya üye olmalısınız ve kredi kartınızı eklemelisiniz. Daha sonra, uygulamada bulunan çeşitli ürünleri satın alabilir veya arkadaşlarınızı davet ederek ödüller kazanabilirsiniz.

Kredi veya banka kartınızdan yapacağınız transferler doğrultusunda cüzdan hesabınızdan ödeme yapabilir, her alışverişinizde belirli bir miktar kazanabilir ve bir sonraki alışverişiniz için biriktirebilirsiniz. Bu sayede Trendyol cüzdan ile para kazanmak çok kolay olacaktır. Cüzdan hesabınıza para ekleyerek anında kampanya başlangıç ​​tarihleri ​​arasında kullanabileceğiniz 100 TL kazanabilirsiniz.

Ayrıca, uygulamaya özel kampanyalardan ve promosyonlardan yararlanarak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Trendyol Cüzdan ile Yükle Kazan Harca Para Kazan

Trendyol cüzdanından para kazanma yöntemleri şu şekildedir:

 • Cüzdan hesabı oluşturarak 20 TL kazanma.
 • 10 TL ve üzeri yüklemede 10 TL kazanma.
 • Alışverişin %1’i kadar para kazan (Her alışverişlerinizde sipariş tutarınızın cüzdan ile ödeyerek %1’i kadar para kazandırır)
 • Elite Ol, %2 Trendyol Para Kazan.
 • Yemek siparişlerinizin %20’sini cüzdanınıza aktararak.
 • Satın almış olduğunuz ürünlere yorum yaptığınızda her yorumunuz için 5 TL kazanç elde edebilirsiniz.
 • Hızlı Market kategorisinde yapacağınız alışverişlerin %10’unu geri kazanma.
 • Trendyol Cüzdan ile para kazanma yönteminde yapacağınız her alışverişinize %2 oranında para kazanın.
 • Cüzdan ile yapacağınız Vodafone TL yüklemelerinizde %1 oranında cüzdan para kazanma aşamaları sayesinde para kazanmanın farklı seçenekleri de bulunmaktadır.

Peki Trendyol cüzdanımı 20 TL’ye nasıl kullanacaksınız: En az 20 TL’lik alışveriş yapabilir, ödeme aşamasında Cüzdanım seçeneğini kullanabilir, 20 TL’nizi anında kullanabilirsiniz.

Trendyol Cüzdan kurulum adımları aşağıdaki gibidir:

 • Öncelikle Trendyol Mobil uygulamasını açınız.
 • ”Hesabım” Menüsü üzerinden ”Trendyol Cüzdan hesabına” gidin.
 • Yüklemek istediğiniz tutar ile birlikte kart bilgilerinizi giriniz.
 • Kart bilgilerinle ”Bakiye Yükle” butonuna basarak Trendyoldan para kazan..

Bu sayede hem cüzdan kuponu kazanmış hem de birçok fırsatı aynı anda yakalamış olacaksınız!

Cüzdandaki tutarı istenildiği zaman iade edebilme kolaylığı da sunulmaktadır. Cüzdan hesabınız ile yaptığınız alışverişi iptal ettiğinizde iade tutarınız en kısa sürede cüzdan hesabınıza yansır.

Her Alışverişte %1 Trendyol’dan Para Kazanma Nedir?

Trendyol’dan para kazanmak, Trendyol markasını takip eden ve satın alan kişiler için bir ödeme sistemidir. Sisteme üye olan herkes çeşitli ürün ve hizmetlerin satışını yaparak kayıtlı müşterilerinin alışverişlerinden kazanç sağlayabilir. Bu sistem, herhangi bir ürün veya hizmetin satılması için bir dükkan açmayı veya bir ofis bulundurmayı gerektirmez; Online alışveriş merkezi üzerinden satış yapmak mümkündür. Trendyol’dan para kazanmak isteyenlerin satışlarını artırmak ve satış oranlarını yükseltmek için çeşitli pazarlama yöntemlerini kullanmaları önerilir.

Her alışverişinizde %1 Trendyol parası kazanmak için yapmanız gerekenler:

 • Trendyol’dan para kazanmak için her alışverişinizde %1 kazanabileceğiniz Trendyol’dan 50 TL değerinde cüzdan parası almak için bir kazan-kazan tekniğidir. Öncelikle, hesabınızı kendi adınıza kaydetmelisiniz. Bunun için telefon numaranızı Trendyol numaranız ile aktifleştirin.
 • Bu yöntem ile her telefon numarası ile sadece bir kez bedava para kazanma hakkı verilmektedir. Bir kişi bu haktan sadece bir kez kendi telefon numarasını kullanarak 50 TL kazanabilir.
 • Telefon numarasını aktifleştirdikten sonra bu kez de Trendyol cüzdanım üzerinde ”i” üzerine tıklayarak hesabını aktifleştirmelidir.
  • Burada T.C kimlik numarasının girilmesi gerekiyor. ”Favorilerim” seçeneğinde Koleksiyonlarım menüsündeki ”Koleksiyon oluştur” kısmında koleksiyon oluşturmanız gerekiyor.
  • Koleksiyon ismi girişi için belirleyeceğiniz bir ismi yazarak örneğin ”Enlerim” yazdıktan sonra koleksiyon oluşturmak için favorilerim kısmında ürün seçimi yapılması ve En az 10 tane ürün seçimi yapılarak koleksiyon oluşturmanız gerekiyor.
  • Oluşturacağınız koleksiyonu herkese açık bir şekilde yayınlayarak, 50 kişi kayıtlarsanız, koleksiyondan 50 TL hediye çeki kazanabilirsiniz.
  • Kazanacağınız 50 TL hediye çekini de istediğiniz ürünü satın almada harcayarak, bedava ürün alma şansına sahip olabilirsiniz.
 • Bazı kullanıcılar her koleksiyonu oluşturduğumda ve 50 kişi kaydettiğimde her koleksiyon için ayrı ayrı 50 TL mi kazanacağım? diye sormaktadır.
  • Diyelim ki 5 koleksiyonunuz var, 3’ü 50 kayda ulaştı ve toplamda 150 kayıtlı kişi var, aynı telefon numarasındaki her kayıt için sadece bir kez 50 TL kazanabilirsiniz.
  • Aynı ad altında bir koleksiyon oluşturduğunuzda bu geçerli olacaktır. Farklı isimler altında koleksiyonlar oluşturursanız ulaştığınız rekor kadar kazanabilirsiniz.

Trendyol’da Yorum Yaparak Para Kazan! Her Yorum 5 TL

Trendyol’da para kazanmanın en yaygın yollarından biri yorum yapmaktır. Trendyol’da yorum yaparak para kazanmak, müşterilerin ürünler hakkında gerçek ve tarafsız yorum yapması için bir fırsattır. Trendyol, müşterilerine ürünleri incelemeleri için ödeme yapar. Müşteriler ürünleri satın alabilir ve onlar hakkında yorum yapabilir. Yorumlar, güvenilirlik ve doğruluk açısından doğrulanır ve ardından Trendyol’un web sitesinde veya mobil uygulamalarında yayınlanır.

Bu yorumlar, diğer müşterilerin ürünler hakkında bilgi edinmesine yardımcı olur ve Trendyol’un ürünleri hakkındaki güvenini arttırır. Trendyol’da yorum yaparak yorum başına 5 TL kazanabilirsiniz. Yaptığınız her yorum Trendyol hesabınıza yüklenip cüzdanınıza kaydedilerek diğer alışverişlerinizde kullanmanıza olanak sağlar. Bu yöntemlerin her ikisi de Trendyol (Yüklemeyi Kaydet, Harcama Kazan) ile yapılabilir.

Trendyol Link Vererek Para Kazanma Yolu

Trendyol link vermek, ürünleri satışa sunmak ve para kazanmak için bir yoldur. Trendyol’un web sitesinde, ürünleri satışa sunmak için özel bir bağlantı oluşturulur. Ürün satışından elde edilen gelirin bir kısmı, Trendyol’a ödenir. Ayrıca, satıştan elde edilen gelirin bir kısmı da, ürün sahibine ödenir. Trendyol linki, ürünleri satışa sunduğunuz web sitelerinde veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Satışlarınızdan elde edeceğiniz geliri, Trendyol tarafından ödenen komisyonlar ile birlikte alacaksınız. Trendyol Link ile Para Kazanma Affiliate uygulamasında bir linke yapılan her tıklama veya satın alma karşılığında para ödenir. Referans linkiniz ile satış yapıyorsanız satış başına %10-20 komisyon alırsınız. Linklerinizle 10.000 TL satarsanız yaklaşık 2.000 TL kazanırsınız.

2023 Trendyol bağlantısı ile para kazanma adımları şu şekildedir:

 • Trendyol’a üye olun.
 • Trendyol üzerinde satış yapan herhangi bir satıcı hesabından satış ortaklığı talebinde bulunun.
 • Ürünlerinizi satın almak için Trendyol’u kullanın.
 • Trendyol’daki ürünlerinizi satışa sunun.
 • Satışlarınızı izleyin ve müşterilerinize destek sağlayın.
 • Müşterilerinizin memnuniyetini arttırmak için ödeme seçenekleri ve promosyonlar sunun.
 • Trendyol’un sunduğu çeşitli reklam araçlarını kullanarak satışlarınızı arttırın.
 • Trendyol Affiliate para kazanma yönteminde, her bağlantı tıklaması veya satın alma işlemi için para ödenir.
 • Yönlendirdiğiniz link üzerinden satış gerçekleşir ise her bir satış başına %10 ve %20 komisyon alabilirsiniz.
 • Linkleriniz ile 10 bin TL satış gerçekleştirirseniz yaklaşık 2 bin TL gelir elde edebilirsiniz.
 • Özellikle sosyal medya hesabında aktif olan ve geniş bir kitleye sahip olan kişiler, Trendyol linkini paylaşarak satış yapmaktadır.
 • Trendyol’un ödeme sisteminden para kazanın.

Kişilere yönlendirdiğiniz link ile yapılan her satıştan %10 ile %20 arasında komisyon alabiliyoruz. Trendyol linkleriniz ile 10 bin liralık satış yaparsanız yaklaşık 2 bin lira kazanabilirsiniz.

Trendyol Linkinden Ne Kadar Para Veriyor?

Trendyol, gönderilen linklerden komisyon kazanılabilecek bir ortam sağlamaktadır. Trendyol’a bağlantı sağladığınız her başarılı satıştan belirli bir komisyon alacaksınız. Komisyon oranları sizin için özel olarak hesaplanmakta ve komisyon oranı kategoriden kategoriye değişebilmektedir.

Trendyol, satın alınan ürünler için kullanıcılara ne kadar para verdiği belirli bir tutara bağlıdır. Ürünün fiyatı, kullanılan promosyon kodları ve diğer indirimler gibi faktörlere bağlı olarak, Trendyol kullanıcılara ne kadar para verdiği değişebilir. Trendyol linkinden 10.000 TL satış yaptığınızda ortalama 2.000 TL kazanmanıza yardımcı olur. Trendyol bağlantı ücreti, her bağlantı tıklaması veya satın alma işlemi için ortaklık talebinden ödenir. Yönlendirdiğiniz linkler sayesinde satış gerçekleşirse her ürün satışından %10 ve %20 komisyon alabilirsiniz.

Trendyol linkinden verdiği para miktarı internet sayfalarında aylık 1.000 TL-2.000 TL olarak belirtilse de bu durum gerçeği tam olarak yansıtmamaktadır. Kazanılacak para miktarı influencer ve şirket arasında gizli kalır.

Trendyol Koleksiyon Oluştur Paylaş Kazan Yöntemi

Trendyol Koleksiyon Oluştur Paylaş Kazan yöntemi, kullanıcılara Trendyol ürünlerinden oluşan bir koleksiyon oluşturma ve paylaşma fırsatı verir. Bu yöntem sayesinde kullanıcıların yeni bir görünüm denemeleri için ürün seçiminde kolaylık sağlanırken, Trendyol da müşterilerine reklam ve promosyon fırsatları sunmaktadır. Kullanıcılar koleksiyonlarını oluştururken Trendyol’un sunduğu ürünleri seçerek koleksiyonlarını diğer kullanıcılarla paylaşabiliyor. Kullanıcılar bunu yaptıkları takdirde Trendyol tarafından belirli promosyonlar ve ödüller kazanabilirler. Yöntem, markaların yanı sıra bireysel kullanıcılar için de oldukça faydalı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Trendyol’a kayıtlı kullanıcı hesabınızdan Koleksiyon oluşturmak için birçok fırsattan yararlanarak 25 TL’den 50.000 TL’ye kadar kazanabilirsiniz. Normal kullanımda yapılan her alışveriş için %1 trendyol cüzdan parası alınır. Aynı zamanda cüzdana her 100 TL ve üzeri yüklendiğinde 1 TL trendyol parası kazanılmaktadır. Buna göre 200 TL yükleme için 2 TL, 500 TL yükleme için 5 TL ücret alınacak.

Trendyol Koleksiyonu oluşturup paylaşmak ve 25 TL kazandırır.

Trendyol’un kaydet, paylaş ve bedava para kazan yöntemi ile koleksiyonun 25 numaraya ulaştığında anında 25 TL kazanabilirsin! Her kullanıcı tek bir koleksiyon ödülü kazanır. Trendyol üzerinden kullanıcılara sunulan bu kampanyalar belirli aralıklarla uygulanmaktadır. Bu yöntemle bedava para ve hediye çeki kazanmak istiyorsanız,

 • Koleksiyon oluştur, paylaş, bedava para ve hediye çeki kazan: Trendyol uygulamasını App Store veya Play Store’dan indirmelisiniz.
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ”Büyük fırsat ürünleri, Özel fiyatlar “%45 indirim” vs. gibi çeşitli kampanyalar haricinde, belirlenen süreler içerisinde özel kampanyalar düzenlenmektedir.
 • Bu kampanya bitiş süresine kadar Koleksiyon oluşturarak 25 kişi kayıt edenler, 25 TL hediye çeki kazanmaktadır.

İsterseniz şimdi koleksiyondan nasıl bedava para kazanabilirsiniz? Daha açıklayıcı olmak için adım adım bir koleksiyon nasıl oluşturulur? İnceleyelim.

Uygulamayı açın ve “Koleksiyonum” sekmesine tıklayın. İstediğiniz ve çok beğendiğiniz markanın ürününü seçin ve kendi zevkinize uygun koleksiyonlarla kombinleyin. Sitede kadın, erkek, çocuk, ev, mutfak ve beyaz eşyaya ait tüm ürünler satıldığı için koleksiyon oluşturma şansınız daha yüksek olacaktır. Favorilerinize eklemek istediğiniz ürünlerin sağ üst kısmında bulunan kalp simgesine tıklamalısınız.

Bu sayede o ürün artık favorilerinizde! Oluşturduğunuz koleksiyona dilediğiniz ismi verebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile paylaşmayı düşünüyorsanız kendi isminizden oluşan bir isim verebilir ya da örneğin: yaz için olmazsa olmazlar, benim tercihlerim, kızlar tam bize göre! gibi pek çok isimlendirme yapabilirsiniz. Ardından takipçileriniz ve sosyal medya hesaplarınız ile koleksiyonunuzu paylaşabilirsiniz.

Trendyol Satış Ortaklığı ile Nasıl Para Kazanılır?

Satış ortaklığı ile para kazanma Trendyoldan para kazanma yollarının en bilinen yöntemidir. Trendyol satış ortaklığı ile para kazanmak için, öncelikle Trendyol’un satış ortaklığı programına kaydolmanız gerekiyor. Kaydolduktan sonra, size özel bir bağlantı oluşturulacak ve bu bağlantıyı kullanarak herhangi bir Trendyol ürününü satın alan müşterilerinize özel indirimler veya promosyonlar sunabileceksiniz. Müşterileriniz ürünü satın aldıklarında, siz de belirli bir komisyon kazanacaksınız. Ayrıca, Trendyol’un çeşitli etkinlikleri ve kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Trendyol Satış Ortaklığı ile para kazanmak için aşağıdaki sosyal mecralarda hesabınız olmalıdır:

 • Instagram
 • Twitter
 • Facebook
 • Youtube
 • Twitch
 • Tik-tok

gibi sosyal ağlar üzerinden satış ortaklığında link paylaşarak yani influencer olarak İyi bir ürün reklamı varsa, Kullanıcı trafiğiniz ve ağınız genişse, Etkileşiminiz yoğun ve satış tutarı fazlaysa siz de yüksek tutarlarda kazanç sağlayabilirsiniz. İnstagram, Facebook veya diğer sosyal medya hesaplarınızdan, hikayenizde bir Trendyol linki paylaştınız ve bu linke doğal takipçileriniz tıklayarak alışveriş yapmasa bile yine de komisyon alırsınız.

Binlerce kişi influencer marka işbirliği sayesinde son zamanlarda para kazanıyor.

Trendyol İnfluencer Ol Paraya Para Deme!

Trendyol Influencer olma süreci, birçok kişinin marka ürünlerini internette önermesi ve paylaşması ile başlar. Influencer’lar Trendyol üzerinden ürün tanıtımı yapmak için çeşitli özellikler kullanırlar ve bunu yaparken de ürünleri anlamak, ürünleri nasıl kullanacaklarını öğrenmek ve ürünler hakkında gerçek fikirlerini paylaşmak için çaba harcarlar.

 • Trendyol Influencer olma sürecinde kişinin ürünün özelliklerini, avantajlarını ve faydalarını doğru anlatması ve ürünü doğru bir şekilde tanıtması çok önemlidir. Bu süreç, ürününüzün hedef kitlesine ulaşmasını ve satışlarını artırmasını sağlayacaktır.
 • Trendyol Influencer olmak isteyen kişilerin öncelikle özelliklerine uygun bir ürün seçmeleri gerekmektedir. Ürün seçiminde kişinin kendi özellikleri, hedef kitlesi ve müşteri profili gibi unsurlar dikkate alınmalıdır. Böylece kişi, ürününün hedef kitlesine uygun olduğundan emin olabilir.
 • Ardından, kişi, ürününün özelliklerini ve faydalarını açıklamak için bir bağlam oluşturmalıdır. Bu içerik ürünün ne olduğunu, ne işe yaradığını, kullanıcıların üründen nasıl yararlanabileceğini ve ürünün diğer özelliklerini açıklamalıdır. Ürünle ilgili gerçek görüşlerini de paylaşmalıdır.
 • Son olarak kişi, ürününün tanıtımını Trendyol’da yayınlamalıdır. Bunun için kişinin, ürününün özelliklerini, faydalarını ve faydalarını vurgulayan bir tanıtım mesajı oluşturması gerekir. Ayrıca ürünün satın alınabileceği bağlantıyı da içermelidir.

Trendyol Market’te bir influencer çalışması var. Ülkemizdeki en geniş influencer ağına sahip ve 7.000’den fazla influencer ile çalışan bir site olduğu için oldukça fazla sayıda influencer’a sahip olan bu sitenin verilerinden yararlanılarak markasına en uygun influencer’ın seçilmesi konusunda destek sağlanmaktadır. kullanıcılar. Ayrıca performans analizi ve raporlama desteği ile uzun vadeli anlaşmalar birim maliyette piyasaya göre %50’ye varan avantaj sağlamaktadır.

Trendyol, 7 binden fazla influencer ile çalışmakta ve reklam yatırımlarını Trendyol’a yani TMS (Trendyol Marketing Solutions) partneri olarak yönlendirerek vereceğiniz ürünün reklamına ziyaret sayısını artırarak, görünürlüğünüzü arttırarak ve satış ve daha fazla kullanıcı yönlendirilerek birim maliyette %50 daha fazla avantaj sağlanabilir.

Trendyol Influencer Nedir?

Trendyol influencer, e-Ticaret firmalarının, markaların ve Trendyol gibi online işletmelerin sosyal medyadan pazarlama potansiyellerini artırmak için kullanabilecekleri kişilere verilen genel isimdir. Çoğu durumda Trendyol influencer, markaların veya e-ticaret şirketlerinin ürünlerini satacak veya markalarının görünürlüğünü artıracak kişilere verilen isimdir. Bu kişiler genellikle geniş bir takipçi kitlesine sahip sosyal medya uzmanlarıdır. Trendyol influencer, milyonlarca kişinin erişebildiği sosyal ağları (Facebook, Twitter, Instagram vb.) kullanarak markaların ve e-ticaret sitelerinin ürünlerini öne çıkarmalarını sağlar.

Influencer Marketing Ajans Hizmeti Nedir?

Tanımı yapacak olursak: Influencer pazarlama, Facebook, Instagram ya da Twitter gibi sosyal medya platformlarında çok sayıda takipçisi olan başarılı influencer’ların belli bir ücret karşılığında ürününüze yorum yapmasını sağlamaktır. Influencer marketing ajansı hizmeti, markaların ürün ve hizmetlerini etkin bir şekilde pazarlaması için etkili olabilecek takipçi bulma ve onlarla iletişim kurma sürecini kolaylaştırmak için kullanılan bir ajans hizmetidir. Ajanslar, çeşitli platformlarda etkili takipçiler bulmak, onlarla iletişim kurmak ve işbirliği yapmak için çalışır. Ayrıca, markaların etkileyici pazarlama stratejilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için analitik ve raporlama hizmetleri sunabilirler.

Bu yöntemler sayesinde markanızı milyonlarla tanıştırabilir ve bu yöntem ile kısa süre içinde gelirinizi ikiye katlayabilirsiniz.

İnstagram’da Trendyol reklamı yapanların ne kadar para kazandığı da merak edilmektedir. İnstagram üzerinden oluşturulan link diğer kategorilere aitse toplam tutarın %15’i influencer’ın olacaktır. Bu da elektronik olmayan 10.000 liralık ürün satışının 1.500 lirasını kazanmış anlamına gelmektedir. Yine Trendyol’dan alınan tüm diğer ürünler içinde %5 oranında para kazanır.

Trendyol’dan siz de ınfluencer olmak ve para kazanmak istiyorsanız mutlaka bol takipçiye sahip Instagram, Youtube, Facebook, Tik-tok ya da Twitch hesabınızın olması ve mutlaka fatura kesebilen kurumsal firma ya da şahıs şirketinizin olması gerekiyor. Üye olmak için yukarıda başlıkta anlattığımız gibi başvuru işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Bu mantıkla Trendyol’dan en çok tercih edilen para kazanma yöntemidir.

Trendyol İnfluencer Nasıl Olunur?

Trendyol Influencer olmak için gerekli şartlar şu şekildedir:

 • Instagram takipçi sayınızın 10.000 kişinin üzerinde olması gerekmektedir.
 • Takipçi ve etkileşimlerinizin (Beğeni, yorum ve izleme) organik olması dikkat edilecektir.
 • Organik olmayan yollar ile elde edilmesi durumunda başvurunuz kabul edilmeyecektir.
 • Her influencer, kazançlarını faturalandırabilecekleri bir şirketle çalışmalıdır.
 • Aktif ürün satışı olan bir hesap olmamalıdır.

Trendyol İnfluencer İşbirliği Anlaşması Nasıl Yapılır?

Trendyol ile influencer arasında yapılan işbirliği anlaşmaları, her iki tarafın da kazançlarını artırmak için çalışmalarını desteklemek için önemli bir araçtır. Trendyol ve influencer arasındaki işbirliği anlaşmasının nasıl yapılacağına dair genel bir adım adım rehber şu şekildedir:

 1. Öncelikle Trendyol ile influencer arasındaki işbirliği için uygun koşulların belirlenmesi gerekiyor. Trendyol, influencer’ın ne tür işler yapacağını, ne tür ürünleri tanıtacağını, hangi sosyal medya platformlarını kullanacağını ve ürünlerin ne zaman tanıtılacağını belirlemelidir.
 2. İkinci olarak, Trendyol ile influencer arasındaki iş birliğinin detayları karşılıklı olarak kararlaştırılmalıdır. Trendyol, influencer’ın ne tür ücret veya ödüller alacağını belirlemelidir.
 3. Üçüncüsü, Trendyol ile influencer arasında iş birliği anlaşması imzalanmalıdır. Bu sözleşme her iki tarafın hak ve yükümlülüklerini belirten bir belgedir.
 4. Son olarak Trendyol ile influencer arasındaki iş birliğinin başarılı bir şekilde tamamlanması için gerekli tüm ödemelerin yapılması gerekiyor.

İşbirliği sözleşmesi yapmak için:

 • Öncelikle başvuru yapacağınız web sitesindeki başvuru formuna adınızı, soyadınızı, TC kimlik numaranızı, telefon numaranızı, e-posta adresinizi, başvuru e-postanızı, doğum tarihinizi, açık adres bilgilerinizi giriniz.
 • Ardından Instagram kullanıcı adınızı, alt ve üst vücut bilgilerinizi ve ayakkabı numaranızı seçin. Hangi kategorilerde paylaşmak istediğinizi belirtin.
 • Daha önce herhangi bir marka ile iş birliği yapıp yapmadığınızı belirterek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Başvurunuz incelendikten sonra geri dönüş yapılacaktır.
 • Başvurusu onaylanan kişiler artık Trendyol influencer ile iş birliği yapabilir ve influencer 10 bin TL’lik link üzerinden ürün satışından 200 TL kazanabilir.

Trendyol markaları ile iş birliği yaparak yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız ve şartları sağladığınızı düşünüyorsanız vakit kaybetmeden başvuru linkinden kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

İnstagram’da Trendyol Link Para Kazanma 2023

Trendyol, Instagram’da para kazanmanın bir yolunu sunuyor. Trendyol’un Instagram sayfasında paylaşılan linkleri takip ederek para kazanmanız mümkün. Trendyol, ürünlerini tanıtmak için her kullanıcı için özel bağlantılar oluşturur. Kullanıcılar, bu bağlantıları takip eden kişilerin satın alımlarından komisyon kazanır. Ayrıca Trendyol, kullanıcıların ürünlerini daha fazla kişiye ulaştırmak için çeşitli promosyon kampanyaları düzenleyebilmektedir.

Trendyol’dan para kazanmanın en net yollarından biri de Trendyol Linki oluşturup Instagram’da paylaşmak ve 25 TL kazanmak.

Başvuru linki üzerinden ‘İletişim bilgilerinizolan ad, soyad, telefon numaranız ve e-posta adresi ile cep telefonu numaranız, sosyal medya kanallarınızda paylaşım yaparken kullanacağınız link ve günlük olarak sonuçlarınızı takip edebileceğiniz rapor süreçlerini ilerletebilmemiz için Trendyol uygulamasında kullanacağınız Trendyol uygulama e-postası, doğum tarihi ve açık adres bilgilerinizi formda doldurarak sonrasında İnstagram bilgilerinizi İnstagram hesap adınızı girmeniz gerekiyor.

Trendyol’a Instagram Bilgilerinizi Girilmelidir: Başvuru sürecinde iletişime geçilecek hesap bilgileri girilmelidir.

 • Instagram Hesap Adı Örnek: instagram.com/instagram-kullanici-adiniz
 • Daha sonra ise alt bölümde bulunan ”Beden bilgileriniz” olan alt beden ve ayakkabı numarası ve hangi kategoride paylaşım yapmayı tercih edecekseniz:
  • Kozmetik
  • Çocuk
  • Hobi
  • Moda
  • Oyun
  • Seyahat
  • Ev
  • Spor
 • Süpermarket linklerinden uygun olanı tercihi belirttikten sonra, Daha önce herhangi bir markayla influencer iş birliğiniz oldu mu? cevaplayınız.
 • ”Evet” ya da ”Hayır” seçeneğinden uygun olanını tıklayarak gerekli onay kutucuklarını işaretleyip,
 • ”Başvuruyu Tamamla” butonuna basarak başvuru tamamlanacaktır.

Trendyol’un affiliate pazarlaması, Instagram’da çok sayıda takipçisi olan kişiler için oluşturduğu affiliate pazarlama sistemi ve influencer’larla iş birliği hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

İnstagramda Trendyol Linki Eklemenin 3 Yolu

Instagram’da Trendyol linki eklemenin 3 farklı yolu vardır. Bu yöntemler:

 • İnstagram profilinize Trendyol linkini bağlı bir biçimde bir post oluşturarak paylaşabilirsiniz. Bu, takipçilerinizle ürünleri ve Trendyol mağazasını hakkında paylaşabileceğiniz en popüler yoldur.
 • İnstagram hikayenize Trendyol linkini ekleyerek, takipçilerinizin kolayca erişebilmesini sağlayabilirsiniz.
 • İnstagram bio sayfasına Trendyol linkini ekleyerek, takipçilerinizin hızlıca toplu bir şekilde satın alma işlemleri gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

İnstagram’a Trendyol Profil Linki Ekleme ve Para Kazanma Yöntemi nedir?

Profilinizi mobil uygulamanızda düzenleyin. Profili düzenlemeye gidin. Biyografi bölümünde web sayfası alanı bulunmaktadır. Bu alana istediğiniz linki girebilirsiniz.

Yöntem, yöntemi kullanmaktır, bir gönderi yaptığınızda, paylaşılan görsel veya yorumlara “link profilde” veya “link bioda” bilgisini girerek paylaştığınız Trendyol linkine tıklayabilirsiniz.

İnstagram’da Trendyol Linkini Storyde Paylaşma Yöntemi Nedir?

Trendyol linkini bildiğiniz hikaye paylaşım tekniği ile paylaşabilirsiniz. Tabi bunun için 10.000 kullanıcı sınırına ulaşmanız gerekiyor. Ardından hazırladığınız görseli ekleyin.

URL BAĞLANTISI bölümüne giriş yapın ve hazırladığınız linki bu bölüme ekleyin. İsterseniz görselin üzerine “YUKARI KAYDIR” veya yukarı kaydırma oku ekleyerek yönlendirme yapabilirsiniz. Bu sayede hikayenizi ziyaret eden kullanıcılar sayfayı yukarı kaydırdıklarında direkt olarak Trendyol linkine ulaşabileceklerdir. Bu sayede ziyaret edilen linkten yapılan anlaşmaya göre para kazanmış olacaksınız.

Instagram’da Trendyol Linkini Sponsorlu Paylaşma ve Para Kazanma Yöntemi nedir?

Instagram’da ulaşmak istediğiniz hedef kitleye sponsorlu link oluşturarak ulaşabilirsiniz. Bu sayede özelleştirdiğiniz reklamlar belirlenen ve özelleştirilmiş kullanıcılara ulaşacak ve istediğiniz link ziyaret edilmiş olacaktır. Bunun için Facebook reklam uygulamasını kullanmanız ve reklam alanlarını Instagram’da sadece Trendyol bağlantısını paylaşacak şekilde özelleştirmeniz gerekecek.

Aksi takdirde, reklamınız Facebook platformunda da görünecektir. Burada önemli olan nokta sponsorlu bağlantı için ödeyeceğiniz bedelin Trendyol’dan kazanacağınız para miktarı ile doğru orantılı olmasıdır. Link paylaşım ücreti olarak 50 TL ödeyip 20 TL kazanmak pek mantıklı olmaz.

Trendyol’un Instagram’da yüksek takipçisi olan influencer’lara ödeme yöntemleri şu şekilde:

 • İnstagram story’de ürün tanıtımı ve yorum,
 • Ürüne ait link paylaşımı yaparak satılan üründen komisyon olmaktadır.

Trendyol Mağaza Açarak Nasıl Para Kazanılır? 2023

Günümüzde pek çok online mağaza ve e-ticaret alanı bulunmaktadır. Trendyol bu bölgede birçok farklı mağaza sunuyor. E-ticaret ve bir çevrimiçi mağaza kurmak oldukça karlı olabilir. Ürünlerinizi kolayca satabileceğiniz bir platform sağlamak ve müşteri kitlenizi genişletmek için Trendyol’a üye olmayı düşünebilirsiniz. Kaydınız tamamlandıktan sonra kendi ürün veya hizmetlerinizi satmak için gerekli adımları atabilirsiniz.

Trendyol ile hem müşterilerinize satış yapabilecek hem de ürün ve hizmetlerinizi pazarlayabileceksiniz. Satışlarınız arttıkça geliriniz de buna paralel olarak artacaktır. Siz de Trendyol üzerinden promosyon ve kampanyalar yaparak müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.

Sanal pazaryerinde mağazanız olmadan satış yapamayacaksınız. “Satıcı Başvuru Formu” talebinizi uygulama içerisinden oluşturabilirsiniz. Mağaza açarak para kazanmak için Trendyol satış yap başvuru formunda yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Adınız-Soyadınız
 • Cep telefonunuz numaranız
 • E-Posta adresiniz
 • Satılacak ürün kategorisi
 • T.C Kimlik numaranız
 • Şirket türü
 • İl/İlçe
 • Referans Kodu bilgisi (Zorunlu değildir.)

Bilgilerini girerek ”Devam Et” butonuna basınız. Sonrasında ise ”Trendyol Pazaryerim” giriş linki üzerinden e-posta adresi, telefon numarası ve şifrenizi girerek satış yapmaya başlayabilirsiniz. Başvuru formu doldurmak isteyenler 7 gün içinde satışa başlayarak “%40 indirimli” komisyon fırsatı da sunuluyor. Başvurunuz kabul edildikten sonra satıcılardan istenen bazı evraklar olacaktır.

Trendyol’da mağaza açabilmek için satıcılardan istenen bu evraklar ise aşağıdaki gibidir:

 • Faaliyet belgesi
 • Vergi levhası
 • İmza sirküleri
 • Firmaya ait bilgi formu
 • Ticaret sicili gazetesi

Trendyol sistemine üç farklı çeşitte ürün yükleyerek ürünlerini satışa çıkararak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • Excel’i ürün girişi
 • Apı Propars (EXCELSİZ YAZILIMA GEREK KALMADAN)

Artık siz de Trendyol’dan para kazanmaya aday oldunuz! Bu işten ne kadar para kazanacağınız size ve başarınıza kalmıştır.

Trendyolda mağaza açmak size iyi kazançlar kazandırabilir.

Dilerseniz Trendyol mağaza açma ücretlerine göz atarak size uygun ticaret platformunu seçebilirsiniz.

Ayrıca Trendyol komisyon oranları hakkında detaylı bilgileri ise:

2023 Yılında Trendyol Komisyon Nasıl Hesaplanır? Yüzde Kaç Komisyon Alıyor?

Trendyol’da komisyon miktarı, satış fiyatı ve ürün kategorisine göre değişmektedir. Trendyol’un belirlediği komisyon oranları ürün kategorilerine göre %10 ile %20 arasında değişmektedir. Trendyol, satışlarınızın %10-%20’sini komisyon olarak alır. Komisyon tutarının hesaplanması için satış fiyatının ürünün kategorisine göre belirlenen oranla çarpılması gerekir.

Örneğin; bir ürünün satış fiyatı 100 TL ise ve ürünün kategorisi için belirlenen oran %15 ise, komisyon miktarı 100 TL x %15 = 15 TL olacaktır.

Trendyol komisyonu, ürünün KDV dahil satış fiyatına göre belirlenen komisyon oranları uygulanarak hesaplanır. Satış fiyatları satıcı tarafından belirlenir. Her satış ve sipariş hareketinde ürün kalemi bazında komisyon uygular.

2023 yılında Çocuk Kategorisi Komisyon Oranları aşağıdaki gibidir:

 • Çocuk gereçleri %15
 • Bebek havlu bornoz %18
 • Bebek odası ve tekstil %16
 • Akülü araçlar pedallı araçlar %13
 • Bebek beslenme emzirme %15
 • Çocuk Puzzle/Yapboz %14
 • Çocuk bisikleti patebi scooterı %8
 • Bebek banyo ve tuvalet komisyonu %15
 • Çocuk kutu oyunlar bebek/ okul öncesi oyuncaklar %15
 • Spor oyuncakları, şişme havuz, aksesuarları, deniz malzemeleri plaj oyuncaklar %8

2023 Yılında Giyim Komisyon Oranları aşağıdaki gibidir:

 • Büyük beden alt giyim, dış giyim, iç giyim, mayo, üst giyim komisyonu %20
 • Giyim, alt giyim, dış giyim, iç giyim, mayo, üst giyim %20
 • Çocuk giyim %20
 • Hamile giyim %20
 • Konservatif %20
 • Spor giyim %17

2023 Yılında Trendyol Elektronik Eşya Komisyon Oranları aşağıdaki gibidir:

 • Beyaz eşya ankastre aspiratörler davlumbazlar fırınlar ocaklar su sebili komisyonu %9
 • Beyaz eşya yedek parça: %12
 • Bulaşık makineleri buzdolapları çamaşır makineleri, derin dondurucular kuruma makineleri: %8
 • Ağ, modem, akıllı ev komisyon oranı: %7
 • E-Kitap okuyucu komisyon oranı: %7
 • Anakart, bilgisayara kasası, bilgisayara yedek parça, ekran kart, işlemci sürücü power supply, ses kartı komisyon oranı: %6
 • Yazılım ürünleri komisyon oranı: %12
 • Bilgisayar tablet aksesuarları komisyon oranı: %15
 • Dizüstü bilgisayar, tablet, grafik tablet, oyuncu dizüstü bilgisayar komisyon oranı: %6
 • Oyuncu kulaklıkları, oyuncu Mouseları, oyuncu klavyesi, adaptör, klavye, media player komisyon oranı: %11
 • Sabit disk server server donanımı komisyon oranı: %8
 • Oyuncu masaüstü bilgisayar dizüstü bilgisayar %7
 • Robot süpürge %11
 • Aksiyon kameraları %11
 • Aynasız kompakt SLR makineleri SLR fotoğraf makineleri %7
 • Dijital fotoğraf makineleri Video kameralar %8
 • Foto kamera aksesuarları %10
 • Akıllı Bileklik akıllı saat Sanal gerçeklik gözlükleri %15
 • Akıllı cep telefonu %5
 • Araç içi telefon tutucular Bluetooth Araç kiti, Powerbank şarj cihazları kabloları %14

2023 Yılında Kişisel Bakım ve Kozmetik Komisyon Oranları aşağıdaki gibidir:

 • Ağız bakım banyo duş ürünleri, deodorant, kolonya ayak bakım, el tırnak bakım, vücut spreyi, kadın hijyen komisyonu %15
 • Makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, saç şekillendirici %16
 • Parfüm, parfüm seti %15
 • Genel sağlık %17
 • Medikal maske %7

2023 Yılında Aksesuar Komisyon Oranları aşağıdaki gibidir:

 • Atkı, bere, eldiven komisyonu %20
 • Diğer aksesuarlar %24
 • Çanta %21
 • Gözlük %23
 • Mücevher %20
 • Saat %23
 • Takı %22
 • Valiz-Bavul %16
 • Ayakkabı %23

2023 Yılında Süper Market Komisyon Oranları aşağıdaki gibidir:

 • Koşu bandı, kondisyon bisikleti, vücut geliştirme aletleri, bisiklet ve bisiklet aksesuarları, paten, scooter komisyonu % 8
 • Bebek bakım çantası, bebek sağlık ürünleri, diğer bebek bakım ürünleri %15,
 • Bebek bezi ıslak mendil, havlu %10
 • Bebek ek besin, bebek maması, süt arttırıcı içecekler %10
 • Kağıt ürünleri, deterjan, temizlik ürünleri %12

2023 Yılında Ev ve Yaşam Komisyon Oranları aşağıdaki gibidir:

 • Bahçe balkon ısıtma, bahçe makine yağları komisyonu %10
 • Bahçe aydınlatması %10
 • Bahçe aydınlatması %19
 • Bahçe dekorasyonu bahçe makineleri %15
 • Küçük el aletleri %13
 • Dekoratif ürünler %15
 • Banyo aksesuarları %20
 • Havlu bornoz %20
 • Klozet takımı %20
 • Dekoratif ürünler %24
 • Ev ışıklandırmaları %19
 • Diğer ev gereçleri %22
 • Ütü masası kurutmalık %21
 • Çöp kovası %20
 • Halı %18
 • Mutfak tekstili %19
 • Perde %15

Trendyol mağazası açarak para kazanmanın yanı sıra Amazonda satış yaparak para kazanmak mümkündür.

Trendyol dışında birçok kullanıcı amazon sitesine güveniyor ve Amazon’u tercih ediyor. Amazon’da satış yaparak kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz.

Trendyol Araçlı Kurye Ol 10.000 TL Para Kazan 2023

Trendyol aracınla kurye ol para kazan yöntemi de Trendyol ile kendi aracıyla kurye olarak işbirliği yapan girişimcilere 10.000 TL kazanma fırsatı sunuyor. Trendyol ile işbirliği yaparak kendi aracınızla kurye olarak aylık 10.000 TL kazanabilirsiniz.

Araçlı kurye olmak için kuryeliğe başvurursanız ve Trendyol’un istediği şartları sağlıyorsanız paket başı 3-4 TL’den toplam 200 Kargo teslim ederseniz 11.720 TL’ye varan maaş kazanmanızı sağlar. Teslim edeceğiniz kargo 100 kargo için 26 gün çalışma ile bu rakam 8 bin lira ile 10 bin lira arasında değişiyor.

Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanıyor?

Trendyol araçlı kuryeleri ortalama olarak aylık 7.000 TL ile 12.000 TL arasında kazanıyor. Teslimat başı ücret hesaplamasına göre aylık çok çalışan bir Trendyol araç kuryesi ayda ortalama 8.000 TL kazanıyor. Trendyol kuryesi olarak, herhangi bir sermayeye ihtiyaç duymadan kendi aracınızla çok para kazanabilirsiniz. Aracınızı Trendyol teslimatı için kiralayabilirsiniz. Teslimat başına 3-4 TL ayda 10-12.000 TL kazanabilirsiniz.

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları 2023 yılında ne kadar oldu?

Gerçek Tutarlar. Pazar günleri dağıtım olmadığı için bir ay boyunca 26 gün boyunca yapılan hesapta aylık ortalama 8.500 TL ve 12.000 TL maaş alınabilmektedir. Trendyol aracınızı kiralayarak hızlı ve kolay bir şekilde teslim ettiğiniz kargoya göre maaş alabilirsiniz. Trendyol araç kurye ayda ortalama 8.500 TL– 10.000 TL kazanmanızı sağlar. Ancak hızlı ve düzenli çalışma ile bu oran 11.000 TL’yi geçebilmektedir.

Araçlı kurye GO ve Ekspress kurye olmak isteyen girişimciler Araçlı kurye maaşlarını inceledikten sonra bu yöntem ile para kazanmak istiyorlarsa biran önce başvuru yaparak Trendyol güvencesi altında kendi işinin patronu olabilirler.

Trendyol ile Nasıl Anlaşma Yapılır?

Trendyol ile anlaşma yapmak için öncelikle Trendyol’un internet sitesine üye olmalısınız. Ardından, Trendyol’un ortaklık programına katılmanız ve başvurunuzu tamamlamanız gerekiyor. Trendyol başvurunuzu inceler ve size satış ortağı numarası verir. Bu numara ile Trendyol’a ürün satışına başlayabilirsiniz. Siz de Trendyol internet sitesi üzerinden influencer olarak başvurabilir veya beğendiğiniz ürünleri takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz ürünlerinizin satışını yapabilir veya beğendiğiniz ürünleri takipçileriniz veya hayranlarınızla paylaşarak ürün satışına destek olabilirsiniz.

Öncelikle tedarikçi başvuru formunu doldurmanız ve formu onaylamanız gerekmektedir. Formu Trendyol yetkililerine ilettikten sonra başvurunuz değerlendirilecek ve kabul edilmesi halinde sözleşme imzalanacak ve tanıtım toplantısı gerçekleştirilecektir. Ardından sizin için hazırlanan komisyon indirimleri uygulanacaktır.

Örneğin: 7 gün içerisinde satışa başlayan tedarikçiler 1 ay boyunca %40, 8-15 gün içerisinde satışa başlayan satıcılara ise 1 ay boyunca %30 komisyon indirimi uygulanmaktadır.

Panelinizden bilgi ve belge giriş adımlarını tamamlayarak ürün listenizi doldurmaya hemen başlayabilirsiniz. Onaylanan ürünler dahilinde satışa başlayabilirsiniz. Komisyon indirimi tüm ürünlerde geçerlidir.

2023 Yılında İnfluencerlar Trendyol’dan Ne Kadar Kazanıyor?

Trendyol fenomenleri, kazançlarının miktarını belirlemek için çeşitli faktörleri göz önünde bulundurur. Bazı faktörler, ürünlerin satış oranını, takipçi sayısını, etkileşim oranını ve diğerlerini içerir. Trendyol’dan kazanmak için influencer’ların ürünleri tanıtması ve takipçilerini etkilemesi gerekiyor.

Kazanç miktarı her influencer için farklı olabilir, ancak genel olarak, Trendyol İnfluencerlar ortalama 40 Dolar ile 4.000 Dolar arasında bir gelir elde etmektedir. Yani 500-5.000 takipçisi olan influencer ile 500.000 takipçisi olan arasında fiyat farkı muhakkak ki olacaktır.

Influencer’lar her ürün tanıtımı ve paylaşımı için 4.000 TL’ye kadar ödeme alıyor. Ancak bu miktar her influencer için farklı olabilmekte ve çeşitli faktörler dikkate alınarak belirlenebilmektedir. Örneğin ürünlerin satış oranı, takipçi sayısı, etkileşim oranı ve diğerleri gibi faktörlerin değerlendirilmesi gerekir.İnsan:

Sponsorlu Instagram gönderileri, Sponsorlu Facebook gönderileri ve Sponsorlu YouTube videoları fiyatları takipçilere göre farklılık gösterecektir.

Trendyol’dan Nasıl Satış Yaparım?

Sizden istenen bilgileri Trendyol Satıcı Paneline giriniz. Satıcı Sözleşmesini indirin ve her sayfayı imzalayın. İmzaladığınız sözleşmeyi 10 gün içerisinde imza sirküleri ile Trendyol’a gönderin. Başvurunuz Trendyol tarafından onaylandıktan sonra satışa başlayabilirsiniz.

Trendyol İnfluencer Komisyonu Ne Kadardır?

Trendyol’un etkileyici komisyonu, ürün satışlarından elde edilen kazancın yüzde sekizinden fazlası arasında değişmektedir. Bu oran ürünlerin fiyatına ve ürünün satış miktarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Elektronik kategorisi dışında paylaştığınız linkte yer alan tüm ürünler için komisyon oranları %15’tir. Elektronik kategorisindeki ürünler için komisyon oranı %2’dir. Paylaşmış olduğunuz linkte yer almayan diğer tüm ürünlerin komisyon oranı %5’tir. Komisyon oranları tüm influencer çalışanları için geçerlidir. Kişiden kişiye değişen bir komisyon oranı uygulaması yoktur.

Trendyol İnfluencerlara Ne Kadar Veriyor?

Trendyol Influencer tarafından oluşturulan link elektronik ürünlerden oluşuyorsa, influencer toplam tutarın %2’sini kazanır. Bir influencer, 10 bin TL link üzerinden ürün sattığında 200 TL kazanıyor.

Trendyol Linkinden Ne Kadar Para Veriyor?

Trendyol’da satış yapan herhangi bir satıcı, kendi hesabından bağlı kuruluş pazarlamasına başvurabilir ve bir bağlantıya yapılan her tıklama veya bağlı kuruluş uygulamasındaki satın alma işlemi için %10-20 komisyon kazanabilir. Yani referans verdiğiniz link ile satış yapıyorsanız satış başına %10 – %20 komisyon alırsınız. Satış oranlarına göre Trendyol linkinden 1.000 TL kazanabilirsiniz.
Trendyol, kullanıcılara ödeme yaparken çeşitli seçenekler sunar. Kullanıcılar kredi kartı, havale veya EFT ile ödeme yapabilirler. Trendyol, herhangi bir ödeme yöntemi için kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmez.

Trendyol Para Kazandırıyor mu?

Trendyol, müşterilerine para kazandıracak birçok farklı ürün ve hizmet sunmaktadır. Bir online alışveriş platformu olan Trendyol, indirimler, özel teklifler ve kampanyalar sunarak müşterilerinin para kazanmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca Trendyol müşterileri çeşitli üyelik programları sayesinde daha fazla para kazanma şansına da sahip olabiliyor.

Yorumlar

 1. Avatar of Begenç Begenç dedi ki:

  Iş ýapmak

 2. Avatar of Ebru Ebru dedi ki:

  bilgi alabilirmiyim?

 3. Avatar of Ebru Ebru dedi ki:

  Yorum yaparak nasıl kazanılıyor bilgi alabilirmiyim?

 4. Avatar of Hülya şahin Hülya şahin dedi ki:

  Yorum yaparak nasıl kazanabilirim. Ne yapmalıyım

 5. Avatar of Nelvan Nelvan dedi ki:

  Nasıl oluyor anlatırmısınız

 6. Avatar of Gülnar Gülnar dedi ki:

  Salam men də isterdim qosulmaq nece qeydiyyat olum

  1. Avatar of Begenç Begenç dedi ki:

   Selam

 7. Avatar of Bijuteri Bijuteri dedi ki:

  i like your page