Youtube Yüzünü Göstermeden Para Kazanma Yöntemi 2023

Youtube’da yüzünüzü hiç göstermeden sadece Dolar ve euro kazanmak istiyorsanız, youtube yüzünü göstermeden para kazanmak için ihtiyacınız olan kanal ve içerik fikirlerinden oluşan yazımıza göz atmadan kanal açmayın. İşte size fikir verecek birbirinden farklı Youtube Yüzünü Göstermeden Para Kazanma Yöntemleri..

Youtube Yüzünü Göstermeden Para Kazanma Yöntemi 2023

Youtube’dan yüzünüzü hiç göstermeden farklı yöntemleri kullanarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu yazımızda son zamanların popüler para kazanma yöntemlerinden biri olan Youtube Yüzünü Göstermeden nasıl para kazanabilirsiniz, hangi tür içerikler yayınlayarak takipçi sayınızı artırarak kazanç sağlayabileceğiniz birbirinden farklı, aynı zamanda ilginç kanal fikirlerine yer verdik.

Para kazanma yöntemi olarak Youtube’da yüzünü göstermeden para kazanmak için yayınlanan videolarda reklamlar kullanmaktır. Bir kullanıcının Youtube kanalındaki videolar üzerinde reklam göstermek için Google AdSense aracılığıyla bir hesap açmaları gerekir. Kullanıcılar her seferinde bir izleyiciyi etkileyişe bağlı olarak para kazanabilirler. Ayrıca, belirli bir sayıda izleyici ve aboneye ulaşıldığında, başka üçüncü taraf Reddit, Blogger gibi platformlardan bağlantı paylaşımı da yapabilirsiniz.

Youtubeda Görünmeden Para Kazandıran Kanal Fikirleri Hangileridir?

Sizde birbirinden farklı bu kanal fikirlerinden herhangi birini seçerek Youtube’da yüzünüzü göstermeden içerik üreterek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Youtube Yüzünü Göstermeden Para Kazandıran çeşitli kanal fikirleri aşağıdaki gibidir:

 1. Günlük vlog’lar
 2. Ev çekimi videolar
 3. “Kendin yap” videoları
 4. ”Nasıl yapılır” videoları
 5. Eğitici içerikler
 6. Bilgilendirici videolar
 7. Animasyon videoları
 8. Kutu açma videolar
 9. Bilgisayar ve elektronik eşyaların çekimi
 10. Yemek yapımı videoları
 11. Ürün incelemeleri
 12. Hikaye anlatımları
 13. Gezi videoları
 14. Oyun videoları
 15. Tarot kahve falı çekim videoları
 16. Orijinal müzik videoları
 17. Orijinal kısa filmler

Bilgisayar ve Elektronik Ürünleri Anlatarak Yüzünüzü Göstermeden Para Kazanın

İLK KANAL VE İÇERİK FİKRİ: Bilgisayar ve elektronik ile ilgili içerik fikrini hayata geçirin.

Bu kanal fikri ile açacağınız kanaldan youtube üzerinden yüzünüzü göstermeden içerik üreterek para kazanabilirsiniz. Elektronik ürünlerin kullanım kılavuzu gibi bilgilendirici videoların çekimleri her zaman kitlesi olacaktır. İnsanlar aldıkları elektronik ürünlerin nasıl kullanıldığını, daha önemlisi kalitesini ve ömrü hakkında bir fikre sahip olmak için aldıkları ürünler ile ilgili olarak videoları izleme isteği içinde bulunacaktır. Sizde tam da bu noktada tanıtıcı ve bilgilendirici videolarınız ile takipçi kazanarak, yüzünüzü hiç göstermeden tam da aranan konular hakkında tanıtım filmi ve videolarına uygun konseptte kanal açarak kitlenizi oluşturarak para kazanabilirsiniz.

Nasıl Yapılır Videoları ile Yüzünüzü Göstermeden Para Kazanın

İkinci Kanal ve içerik Fikri: ”Nasıl YAPILIR” Videoları çekin.

Sizde mutlaka ”Nasıl Yapılır” ile ilgili olarak birçok video ya denk gelmişsinizdir. Bu kanallarda herhangi bir konu belirtmek yerine çeşitli videoları izleyerek kendinize uygun ve yapabileceğiniz çeşitli işlerin nasıl yapıldığı konusunda dikkat çekici ve ilginç içerikler üretebilirsiniz. Örneğin kış lastiği nasıl takılır, telefon nasıl formatlanır gibi konuları kendi becerilerinizi izleyiciye hem kendiniz yaparak hem de süreci akıcı bir dille anlatarak yüzünüzü göstermenize gerek kalmadan yüzbinlerce içerik fikrinden esinlenerek kendi içeriğinizi oluşturabilirsiniz. Hangi konuyu seçtiyseniz o konu ile ilgili olarak önceden planlama yaparak, farklı materyalleri de kullanarak değişik şekillerde yapılan işlerin yapım aşamalarından ve sürecini arka planda hiç yüzünüzü göstermeden bu videolar ile ilgili çeşitli içerikler hazırlayarak youtube’da yüzünüzü hiç göstermeden para kazanabilirsiniz.

Ürün İncelemelerini Arka Planda Seslendirin Kazanın

Üçüncü Kanal ve içerik fikri: Ürün İncelemeleri yapın.

Üçüncü içerik fikrinde de piyasaya yeni sürülmüş bilgisayar, Iphone, cep telefonu, herhangi bir ürün almadan önce ürünün özelliklerini merak edenler için hazırlayacağınız video çekimidir. Herhangi yeni ve henüz piyasada yeni olan bir ürünü hiç kimse almadan ve kullanmadan hemen önce kutu açarak ve ürünün tanıtım videosunu çekip, ürün kullanım talimatı, kalitesi, kullanım içeriği vb. çeşitli özellikleri hakkında aydınlatıcı bir içerik hazırlayarak, ürünün tanıtımını Sizde kutu açılımı tarzında videolar hazırlayarak yüzünüzü hiç göstermeden seslendirerek kanalınızda izleyicilerle buluşturarak para kazanabilirsiniz.

Hikaye Anlatımları ile Sesinizden Para Kazanın

İster bir ücretsiz podcast kaydı olsun, isterse bir canlı yayın, insanlara hikaye anlatmaktan para kazanmanın harika bir yolu var. Hikaye anlatımlarının kendilerine özgü tarzları ve atmosferleri vardır. Dinleyicilerinize, hem ilginç hem de sürükleyici hikayeler sunarak, hikaye anlatımı oturumları aracılığıyla online para kazanabilirsiniz.

Bir hikaye anlatımı sunumunda, başarılı olmak için, dili kullanma yeteneğiniz ve konuya olan özgüveninizi geliştirmeniz gerekir. Hikayeleri etkileyici bir biçimde sunmak için, insanların sevdiği konulara odaklanarak, hayatınızdan öykülerle donatmanız gerekiyor.

Aynı zamanda, hikaye anlatımı sunumunuzu daha çekici hale getirmek amacıyla, tiyatro, müzik ve animasyon gibi farklı türleri deneyebilirsiniz. Bunların hepsi, size unutulmaz bir tiyatro oyunu ya da canlandırma sahnesi tecrübesi sunacak ve dinleyicinin her konuşmanızda onlara yeni bir şey öğretmesini sağlayacak.

Hikaye anlatımı, net ve açık bir dil kullanmayı gerektirir. Tanımlayıcı ifadeler kullanın ve hikayenizi herkesin anlayabileceği kadar net bir şekilde ifade edin. Bu, dinleyicilerinize sorular sorma, yorum yapma ve sohbete katılma fırsatı vermelidir. Sonuç olarak, hikaye anlatımları, parasal olarak çok ciddi sonuçlar elde edebileceğiniz bir meslek haline gelebilir. Sesli hikayelerinizden, kendinizi ifade etme ve iletişim becerinizi geliştirme gibi faydalar da elde edebilirsiniz.

Dördüncü kanal fikri: Hikaye Anlatımları yapın.

Bu fikir aramızda Seslendirme yapmayı seven ve okuyarak kendini daha iyi hissedenler için gelsin. Eminiz bu içerik fikri bu kişiler için çok uygun olacaktır.

Youtube da sıkça görülen ve herkesin dikkatini çeken bu içerik fikri ile sadece seslendirme yaparak, kendi kameranızı koymadan hikaye anlatımlarından oluşan içerik hazırlayarak kendi yüzünüzü kimseye göstermeden kanal açarak ilginç hikayeleri anlatıp seslendirdiğiniz bir konsept oluşturarak sesinizi kullanarak bu içerik fikrini kendinize uygun buluyorsanız deneyerek kitlenizi oluşturup bu fikir sayesinde para kazanabilirsiniz.

Şimdi diğer içerik kanalı fikrine geçelim.

Gezi Videoları Çekin Hem Gezin Hem Kazanın

Beşinci kanal ve içerik fikri Gezi Videoları çekin.

Gezi videoları çekmek, insanların dünyayı keşfetmesine ve yeni yerleri keşfetmesine yardımcı olmakla beraber, kazanç elde etmek için de dev bir fırsat sunmaktadır. İnsanlar gezi videoları çekerek, insanlara eğlenceli ve yeni yerler hakkında bilgiler sunabilirler. Gezi videolarını YouTube’a yüklemeyi deneyerek, para kazanılabilecek bir gelir kazanılabilir. Gezi videolarından para kazanmaya başlamak için, öncelikle bir YouTube kanalı oluşturmak gerekiyor.

Bu, insanların gezi videolarını özgürce paylaşabilecekleri bir ortam olacaktır. YouTube’da gezi videolarınızı paylaşmanın bir diğer avantajı ise, insanların videoları beğenip paylaşmasıdır. İnsanların videolarınıza bakıp beğenmesi ve paylaşması, daha fazla insan tarafından izlenmesine yardımcı olur. Bu da, videolarınızın daha fazla para kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca, gezi videolarınızın daha kaliteli ve yaratıcı olmasına da özen göstermelisiniz.

Örneğin; farklı açılardan çekimler yaparak, video montajlarınızı çok daha etkileyici hale getirebilirsiniz. Ayrıca, şehirler hakkında kullanışlı bilgilerin paylaşılmasını da sağlayabilirsiniz. Böylelikle, insanların gezi videolarınızı beğenmesi ve paylaşması, size daha fazla para kazandıracaktır.

Yemek Videoları Çekin Hem Karnınız Doysun Hem Para Kazanın

Altıncı İçerik ve kanal Fikrimiz Yemek videoları çekin:

Yemek yapmayı sevenler ve yemek yapımı için yeterli bütçeye sahip olanların değerlendirebileceği içerik fikri olarak videolarınızı menülerinizi nasıl hazırladığınızı farklı yemek tariflerinizi çekerek yüzünüzü göstermeden Youtube’dan para kazanabilirsiniz.

Youtube öyle bir ortam ki farklı olan her zaman önde olur. Sizinde farklı, yöresel tadlarını tanıtarak ilgi ve merak uyandıran yemek videolarınız sayesinde dolar ve euro kazanmanızın önünde hiç bir engel yok.

Video çekiminde malzemeleri ve yemek yapım ve pişme sürecinde geçirdiğiniz eğlenceli dakikaları iç ses olarak seslendirdiğinizde takipçilerinizi sizi sesinizden tanıyarak, farklı yemek tüyolarınız ile harikalar yarattığınız tariflerinizden esinlenerek kendi yemek sofralarını hazırladıklarında takipçi sayınızı artıracak tarifleriniz ile para kazanabilirsiniz.

Yemek videoları çekerken lazım olan şey tabi ki yemek için gerekli malzemeler ve bir kamera. Kamerayı sabitleyerek, yaptığınız yemeğin ayrıntıları ile anlatarak, arada esprili bir anlatım tarzınız ile milyonları kendinize takipçi yaparak bu içerik fikrini kanalınızda uygulayarak para kazanabilirsiniz.

Kahve Falı Burç Yorumları ve Tarot ile Yıldızname Videoları Son Zamanların Trendi

Yedinci içerik ve kanal fikrimiz: Tarot ve Kahve Falı

Artık yapay zeka mevcut ve bu teknoloji gün geçtikçe daha da gelişiyor. Kahve falı burç yorumları ve tarot ile yıldız name videoları hakkındaki son zamanlardaki trendleri takip etmek için kullanılabilecek bir teknolojidir. İnsanların ilişkileri, sağlık durumları ve gelecek planları hakkında kaliteli bilgi ve öngörüler üretmek için kullanılabilecek bir teknolojidir. Genel anlamda herhangi bir şey hakkında veriler toplamak ve analiz etmek için kullanılan bilgisayar algoritmalarını da kullanarak, çeşitli veri kaynaklarını kullanarak arzu edilen sonuçları sağlamak için kullanılabilir. Bununla birlikte, kullanıcıların tarot kartlarının anlamlarını anlamlandırmaya ve tahmin etmeye yardımcı olabilecek kadar ileri bir seviyeye gelmiş değildir.

Kahve Falı Burç Yorumları ve Tarot ile Yıldızname Videoları Son Zamanların Trendi

Sizinde astrolojiye merakınız varsa bu konuda vrilen eğitimleri tamamlayarak, yardım alarak ve bu işin ehli olacak seviyeye geldiğinizde youtube’dan yüzünüzü hiç göstermeden tahminlerde bulunaraki kişilerin uyumlandığı yorumlar sayesinde para kazanabilirsiniz.

Bilgi Verici Videoları ile Yüzünüzü Göstermeden Para Kazanın

Sekinci Kanal Fikri: Bilgi Videoları

Yüzünüzü göstermeden para kazanmak için, bilgi verici videolar oluşturmanız gerekecektir. Bunlar, insanları ilgilendiren konularda birçok şeyi öğrenebilecekleri ve kullanışlı pratik bilgiler sağlayacak kısa videolardır. Kullanıcılar, bu videolardan edinecekleri bilgilendirici içeriğe dayalı olarak sizden para kazanabilirsiniz. Videolarınıza etkili bir tanıtım yaptığınızdan emin olun ve ticari ürünlerin reklamlarını vermeyin.

Gelelim 9. kanal içerik fikrine..

Animasyon videoları ile Yüzünüzü Göstermeden Para Kazanın

Dokuzuncu kanal fikri Animasyon Videoları

Animasyon videoları seslendirme yapmak için oldukça uygun olduğundan yüzünüzü hiç göstermeden videolarınızı kanalınızda yayınlayarak para kazanabilirsiniz.

Anime karakterlerden oluşan birbirinden farklı konseptlerde oluşturacağınız, çizgi film tadında ki bilgilendirici, tanıtıcı videolarınızı yüzbinlerle paylaşarak kazanç sağlayabilirsiniz. YouTube’ da çocuklar için animasyon ve çizgi film ve çocuk şarkıları yapabilirsiniz, isterseniz yetişkinler için konusu ne olursa olsun farketmez animasyon içeren videolar hazırlayarak izlenme alabilirsiniz. Bu tarz videoların izlenme sayısı ciddi anlamda yüksek olduğu için sizde animasyon videoları çekerek, seslendirme yaparak yüzünüzü göstermeden para kazanabilirsiniz.

Oyun Videoları ile Yüzünüzü Göstermeden Para Kazanın

Onuncu içerik ve kanal fikri: Oyun Videoları

Oyun videoları ile Youtube üzerinden yüzünüzü göstermeden para kazanabilirsiniz. Özellikle çocukların dikkatlerini çeken oyun videoları ile kitlenizi 0-7 yaş arasında tutarak sadece sesinizle oyunu canlandırarak para kazanabilirsiniz.

Youtube Video Yükleyerek Nasıl Para Kazanılır?

5 gelir kaynağı üzerinden Youtube Para Kazanabilirsiniz. Youtube’dan para kazanmanızı sağlayacak ve size yol gösterecek alanlar ise şu şekilde:

 • Yüzünüzü göstermeden yazımızda bulunan farklı içerik fikirlerinden oluşan kanal açarak para kazan,
 • İş Ortağı Programı (YPP) ile YouTube’dan para kazan,
 • Sponsorlu videolar ile YouTube gerçek para kazan
 • YouTube’dan para kazanmak için markalama, SEO ve pazarlama ile para kazan,
 • Daha fazla YouTube geliri elde etmek için kendi ürün ve hizmetlerinizi satın.

Youtube’da video yükleyerek para kazanmak için İş ortağı programına başvurulmalıdır.

YouTube İş Ortağı Programı’na başvuru yapmak için takip edilmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • Öncelikle kendi YouTube hesabınıza giriş yapın.
 • Sonrasında İçerik Stüdyosu’na gidin.
 • Açılan ekranda soldaki menüden Kanal > Durum ve özellikler’i tıklayın.
 • “Para kazanma”nın altından Etkinleştir’i tıklayın.
 • Ekranda gösterilen adımları uygulayıp başvurunuzu tamamlayarak video yükleyerek para kazanmaya başlayın.!

YouTuberlar Ne Kadar Para Kazanıyor?

YouTuberların kazançları konusunda hâlâ kesin bir cevabı bulunmuyor. YouTube’da kanalları olan ve farklı içerikler üreterek fenomen olan YouTuberlar, platform üzerinde gelirlerini genellikle Google AdSense reklam ağı üzerinden farklı rakamlarda kazanmaktadır. Kazançları için kesin birşey söylemek mümkün olmasa da Bunlar da reklamın türüne göre CPC (tıklama başına ödeme) ve CPM (bin gösterim başına ödeme) olarak değişiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.