Ev Yenileme Tadilat ve Tamirat Kredisi 2022 (Devlet Destekli)

Evlerini yenilemek için tadilat ve tamirat yaptıracak kişilerin aramış oldukları Ziraat Bankası, Şekerbank ve Akbank ev tadilat ve tamirat kredisi faiz oranları ne kadar? Devlet destekli ev tadilat kredisi ve konut geliştirme tadilat kredilerinin tüm ayrıntıları yazımızın içeriğinde inceleyerek ev tadilat ve tamir kredinizi kullanabilirsiniz.

Ev Yenileme Tadilat ve Tamirat Kredisi 2022 (Devlet Destekli)

Ev Tadilat ve Tamirat Kredisi 2022: Evlerinin içerisinde kapı, pencere, dolap, iç dekorasyon, yalıtım, çatı tamiri, su ve elektrik tesisatının yenilenmesi, banyo ve mutfak yapımı gibi gereksinimler için kullanmak isteyeceğiniz krediyi Ziraat Bankası, Şekerbank, Akbank ve Finans katılım bankaları ev tadilat kredisi adı altında müşterilerine sunuyor. Bankalardan kredi alamayan ve evinde tadilat yapması gereken kişiler ise Devlet destekli tadilat kredisine başvuru yaparak ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Sizler için tadilat kredisi veren bankalardan kredi alabilmeniz için gerekli olan şartları ve devlet destekli kredi nasıl alınır araştırdık.

Ev Tadilat ve Tamirat Kredisi Veren Bankalar 2022

Evini tadilat yaptırmak isteyenlerin başvurduğu tamirat ve tadilat kredisi ile tüm bakım, dekorasyon için gerekli olan ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Oturduğunuz evlerin komple bütün bakımını tadilatlarını bu krediler ile giderebilirsiniz. Çatı işleri, tesisat, mantolama, banyo ve mutfak tadilatları için sunulan bu özel tadilat kredilerini bankalara başvuru yaparak alabilirsiniz.

Türkiye Finans, Akbank ve Ziraat bankasının ev geliştirme kredileri tam da size göre.. Konut yenileme, onarım kredileri faiz oranları ve kredi şartları aşağıdaki gibidir;

Akbank Ev Geliştirme Kredisi

Evinde tadilat ve dekorasyon yaptıracak olan kişilerin kullanabilecekleri kredileri müşterilerine sunmaya devam eden Akbank tarafından ihtiyaçlarına göre kredi kullanmak isteyen vatandaşlar bütçelerine uygun vade ve faiz oranları ile ev geliştirme kredisinden faydalanabilirler.

Kredi Tutarı Vade SüresiFaiz OranıToplam Geri Ödeme Tutarı
50.000 TL12 Ay%2,1358.690,78 TL
50.000 TL24 Ay%2,1767.868,68 TL
50.000 TL36 Ay%2,1977.935,02 TL
100.000 TL12 Ay%2,07116.871,25 TL
100.000 TL24 Ay%2,11134.665,62 TL
Akbank ev geliştirme kredisi faiz oranı ve geri ödeme tablosu

Akbank ev geliştirme kredisinde toplam geri ödenecek tutara kredinin faizi, fon, vergi, ücret ve diğer maliyetler dahil edildikten sonraki toplam tutarıdır.

Türkiye Finans Konut Tamamlama Geliştirme Kredisi

Evinizde bakım yapılacak olan tüm giderleriniz bu kredi ile karşılayabilirsiniz. Su tesisatı, banyo, mutfak, parke, cam, pencere, kapı değiştirme işlemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş bir kredi türüdür. 12, 24 ve 36 ay vade ile kullanacağınız kredi için faiz oranları değişmektedir.

Türkiye Finans konut tamamlama geliştirme kredisi faiz oranları;

  • 12 ay süre ile kullanacağınız kredinizde %1.54 faiz oranı
  • 24 ay vadeli kredi kullanımında %1,59 faiz ile
  • 36 ay vade süresi ile kullanacağınız krediniz için ise %1,59 faiz oranı ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Türkiye finans konut geliştirme kredisi için size en yakın şubeye giderek kredi hesaplamalarını yaptırabilirsiniz. Banka yapım aşamasında ve henüz bitmemiş konut için de ayrıca konut tamamlama kredisi vermektedir. Konut tamamlama kredisini de tadilat bakım onarım nedeni ile alarak ihtiyacınız olan dekorasyon işlemlerini bu kredi türü ile giderebilirsiniz.

Ziraat Bankası Konut Geliştirme Tadilat Kredisi

İlk yıl sadece faiz ödemeli kredi ile oturduğunuz evin tadilat bakım giderlerini karşılayabilir yine bu kredi ile yeni ev eşyası alabilirsiniz. 120 ay vadeli olarak  ev tadilatı için verilen bu kredinin ekspertiz değerinin % 75’ine kadar kredi alabilirsiniz. İlk yılın aylık taksit ödemelerinden faiz alınmayan bu kredi ile onarım, bakım, tamirat ve yeni ev eşyası alabilirsiniz. Ziraat bankası konut geliştirme kredisi detaylarına İnşaat Tamamlama Kredisinden inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Ziraat bankasının verdiği inşaat tamamlama kredileri % 70 ‘i henüz tamamlanmamış inşaat halindeki konutlar için verilmektedir. 180 ay vadeli olarak verilen İnşaat  tamamlama kredileri ile tamirat, ev dekorasyonu gibi giderleriniz de bu finansmanı kullanabilir bitmemiş inşaatı tamamlayarak içinde oturmaya başlayabilirsiniz. ”Evinize bir tuğlada Ziraat bankasının” koymasını istiyorsanız Ziraat Bankasını ziyaret edebilirsiniz.

Odeabank Ev Tadilat Kredisi

Odebank tarafından evini değişmek isteyen kişiler için 120 aya varan vade imkanları ile ev tadilat kredisi veriliyor. Yapı tadilat kredisi adı altında evinizin ihtiyacı olan her türlü tadilat ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aylık ödeme planınıza satıcının unvanını ve banka hesap bilgilerini ekleyerek banka hesap bilgilerinin yer aldığı detaylı detaylı proforma fatura yada fatura ile birlikte en yakın odeabank şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz. Yeni satın alacağınız konuta ve sahip olduğunuz ikinci bir konuta ipotek koyulur, ev satışı ile ilgili yapılan ödemeler için erken ödeme ücreti banka tarafından talep edilmemektedir.

TEB Bireysel Finansman Kredisi

Teb bankasının sunmuş olduğu bireysel Finansman kredisi ile ihtiyacınız olan ev dekorasyonu, tadilat ve diğer tüm nakit ihtiyaçlarınız için sahip olduğunuz evi teminat göstererek evin ekspertiz değerinin %60’ına kadar bireysel finansman kredisi kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kredinin faiz oranı piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmez ve kredi vadesi boyunca sabit kalır. TEB bireysel finansman kredisini 36 aya varan uzun vade imkanlarında kullanarak aylık taksitlerinizi rahatlık ile ödeyebilirsiniz.

Albaraka Tadilat Kredisi

Albaraka Bankası dış cephe, ısı yalıtımı, çatı onarımı, bahçe bakımı, güvenlik ve kamera sistemleri gibi pek çok tadilat işleri için kullanabileceğiniz kredi için ihtiyaç duymanız anında Albaraka en uygun kredi seçenekleri ile müşterilerinin yanında. Ödemelerinizde 60 aya varan vade seçenekleri ile taksitlendirebilir geri ödemelerinizi aylık eşit taksitler ile yapabilirsiniz.

Konut Geliştirme ve Tadilat Kredisi Detayları

Tadilat ve tamirat kredisi ile oturduğunuz evlerin bakımını tamiratını, yenilenmesi ve dekorasyon masraflarını bu krediler ile karşılayabilirsiniz. Konut geliştirme kredileri konut yenileme veya tadilat kredisi olarak da bilinmektedir. Bankalar tüketicilerin ev tamiratını tadilatını ve bakımını yapmaları için hazırladıkları ve sundukları uygun faiz oranlarıyla verilen kredileri detaylarıyla anlattık.

Konutunuzun dış cephesini mantolama, mutfak veya banyo tesisatını değiştirmek ve yenilemek kapı cam pencere gibi materyalleri değiştirerek yenilemek ve dekore etmek isteyenler bankaların  sunduğu tamirat tadilat kredileri ile bütün masrafları karşılayabilirler. Krediler uygun faiz oranları ve uygun geri ödeme kolaylıkları ile verildiğinden kolaylıkla geriye ödeyebilirsiniz.

Kredi alırken her bankanın uygulayacağı faiz oranları değişiklik gösterebileceğinden detaylı olarak kredi incelemesi yapmalı toplam geri ödeme ve masrafları ile ilgili tüm  ayrıntıları öğrenmeli ona göre ödeme planı yapmalısınız.

Sizde bankalardan verilen Tadilat ve tamirat kredileri ile sitenizin, apartmanınızın tüm tamir ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İnşaat Kredisi Veren Bankalar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.